View Single Post
Old 05-11-2009, 11:43   #104
alexa
Junior Member
 
Join Date: Jul 2014
Posts: 384
Default

Quote:
Originally Posted by RadeKKK View Post
Opět se mýlíte.( Nic proti Vám pane Skoupý). První tábor v Jetřichovicích BYL pořádán KCHČSV. Bonitace byla předem oznámena a členskou schůzí schválena. A přijeli na ní i lidé , co na táboře nebyli. Další roky jsem to klubu opět nabízela a nebyl zájem, proto další tábory už byly jako "Moje soukromá" Dovolená se psy pořádaná jako výcvikový tábor pro ČSV a pod záštitou kyn. organizací se tam pořádaly zkoušky - řádně nahlášené a uveřejněné.
Tak to pardon, omlouvám se za tuto mylnou informaci. Nemám tady u sebe staré Zpravodaje, neověřil jsem to, neměl jsem to psát. Moje chyba. Taky nikdo nezpochybňuje zkoušky - o těch nepadlo snad ani slovo, ba ani platnost oné bonitace. Jen konstatuji že některé bonitační karty nebyly předány. A je jich dost, nejen Audrey a Ave.

Quote:
Originally Posted by RadeKKK View Post
"Bernie a Kira byly bonitovány na téže bonitaci v Jetřichovicích, proč tedy mezi předanými bonitačními kartami chybí karty Ave a Audrey Lupo Mutara (a Upstream Arimminum)?"
to se neptáte mě doufám.
Ne, neptám se na to Vás. Ta otázka jen vyplynula z Vašeho příspěvku a je směřována někomu jinému, i když nečekám že na ni odpoví...

Karel Skoupý

Last edited by alexa; 05-11-2009 at 11:53.
alexa jest offline   Reply With Quote