View Single Post
Old 28-05-2013, 15:54   #128
leila
http://www.tobrok.sk
 
leila's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Nitra - Mojmírovce, Slovakia
Posts: 550
Default

Kokos Palo, byť tebou, vezmem tú tvoju mega krásnu a mega dôležitú suku pre chov a dám jej spraviť test za 30€!!! a keby aj stál 50€. dám jej spraviť každý možný test, keď je taká mega dôležitá. a áno, v tomto bola irónia! plačeš tu nad rozliatym mliekom. myslím, že klub bude mať toľký chochmes, že ak bude test OK, preplatí ti ho a nebude mať problém s pustením do chovu. takto môžeš kvákať na všetky svetové strany, to ti suku chovnou nespraví a ani nič nezistíš. zodvihni sa a niečo sprav! mať takéto podozrenia, tak to mňa samu serie a dvihnem zadok od FB a idem na krv so sukou. môžeš si hovoriť čo chceš, ale logika hovorí jasne - v CW SÚ krížence a keď chcem byť dobrý chovateľ s dobrou reputáciou, tak niečo pre to robím... nevidela som, že by si sa o niečo snažil, zatiaľ len vypisuješ, ako ti bolo ublížené a klub nič nerobí. prepáč, ale už mi nedalo, je to groteska čítať tieto riadky. milión príspevkov o tom istom a ty stále nechápeš. ľudia ti dali za pravdu, povedali ako to je a ty stále o tom istom dookola. sorry, ale toto už je fakt silná káva. p.s.: mňa ešte udivuje, že na SVP ti brali psov iní a ty si šiel s Garonom na bonitku v takom strašnom stave, že takého psa by som brala k veterinárovi a nie na bonitáciu. to si hovoríš chovateľ?
leila jest offline   Reply With Quote