View Single Post
Old 25-05-2014, 15:47   #5
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by borislav View Post
Ak som dobre pochopil narážky na serióznosť odberu vzoriek pre rozbor DNA vo Vašom príspevku, tak Vám oznamujem, že(..)
Bohužel jste to pochopili špatně... Neslo vůbec o narážky na serióznosť odberu vzorku Argo, Gisotsu nebo výsledek testu. Napsala jsem, že nemá smysl skrývat to co je napsáno na kartě. Protoze je to jen normální výsledek DNA. Nejedná se o tajné údaje.

Niestety zle to zrozumieliscie. Nie chodzi tu o kwestionowanie odbioru probek Argo, Gisotsu, czy wyniku testu. Napisalam, ze nie ma sensu ukrywac tego co jest napisane na karcie, bo jest to normalny wynik DNA. Nie chodzi o zadne tajne dane.

Quote:
Originally Posted by borislav View Post
Práve pre takéto použitie skenu DNA profilu Gisotsu CW som prosil Agnieszku Boguslawsku, aby zvážila zverejnenie celého DNA profilu.
Vidím, že jste si všimli stejný problém jako já....

Musím říct, že jsem měla pravdu (a Vy take), protože ted několik lidí se mě ptalo, proc Agnieszka stírá údaje, které jiní se nebáli publikovat. Proc to dela...
Výsledkem je taky, že Agnieszka opět způsobuje problémy tam, kde problémy najsou... Stacilo zveřejnit jednu kopíe, by zmizely všechny konspirační teorie. Proc bylo vytvořit nove?

OK, tak, aby nestižovat. Málokdo věří Agnieszce, ale ráda bych napsala pro lidi, kteří to čtou, že můžou věřit borislavovi (majitelovi Argo). Záležitost otcovství Gisotsu je možné konečně považovat za vysvětlenou.


Widze, ze zauwazyliscie ten sam problem co ja....

Musze powiedziec, ze mialam racje (jak i Wy), poniewaz kilka osob pytalo mnie, po co Agnieszka ukrywa dane, ktorych inni nie bali sie publikowac. Po co to robi...
Wynik jest taki, ze Agnieszka ponownie robi problemy tam, gdzie ich nie ma. Wystarczylo opublikowac jedna kopie, aby zniknely wszystkie teorie spiskowe. Po co bylo robic nowe?

OK, aby nie przeciagac. Malo kto wierzy Agnieszce, ale chcialabym napisac tym, ktorzy to czytaja, ze mozna wierzyc borislavovi (wlascicielowi Argo). I sprawe ojcostwa Gisotsu mozna ostatecznie uznac za wyjasniona.
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP

Last edited by z Peronówki; 25-05-2014 at 15:50.
z Peronówki jest offline   Reply With Quote