View Single Post
Old 31-05-2014, 11:29   #9
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default

Gregor, budź się i do kompa. Zjebka będzie.
Po pierwsze: jest problem z pamięcią i logiką... temat wałkowany od dawna.
Nawet mnie w głowie coś zostało chociaż stara już jestem... a Ty -młodziak i nic kompletnie???
Quote:
Originally Posted by Gregor View Post
Nie, nikomu do niczego nie były potrzebne poza bezpodstawnym negacjom i oskarżeniom innych nie zaprzyjażnionych hodowli i psów.
Potrzebne, Aniołku, potrzebne...
I nie tup nóżką, bo się spocisz.
Właśnie po to, by hodowcy tacy jak ten mieli motywację, by działać transparentnie.
I jak widać, jakoś poskutkowało.
Chociaż, na cholerę zamazuje się wyniki, to ja nie wiem... wisi mi, co jest do ukrycia w tym wyniku, bo swojego psa do krycia i tak nie dam, ale znając "spiskowe teorie dziejów" jakiś malutki "znak zapytania" u odbiorcy pozostał.
Quote:
Originally Posted by Gregor View Post
"Interpunkcja" zniknęła?
Ech, Aniołku... CYta, CYta a NI rozuMI.....
WD jest na etapie zmian.
Gdybyś zerknął w tematy administracyjne wiedziałbyś, że nie tylko z "interpunkcją" są problemy do rozwiązania.
Fakt, strasznie się to ślimaczy, ale "drgnęło".
I jest nadzieja, że dojdziemy do momentu, gdy psy z potwierdzoną "czystością rasową" nie będą miały "interpunkcji".
Quote:
Originally Posted by Gregor View Post
Jakieś przeprosiny? Nie.
A za co?
Pogięło Cię?
Ty się lepiej zastanów, co powoduje /oprócz braku pieniędzy/, że ktoś zapiera się przed zrobieniem takiego badania u swojego psa...
Quote:
Originally Posted by Gregor View Post
Ale robimy Klub Wilczaka... Gratuluję! Fajnie
A robimy.
A dziękujemy.
Fajnie, fakt.
.....
Ja Ci tak w tajemnicy powiem, nasz drogi GregorU, że ja to się dziwię, że Ty jednak Jesteś na WD... bo przecież jest konkurencja, która lubi "do serca przytulić" i pocieszenie dać i wiarę w serce wlać i otuchę. I Klub tworzą także. I u nich na forach taka jedność, miłość, braterstwo, wsparcie, i jedynie słuszna >droga ideologiczna< i "panteon" O-górów wskazujących w co ma się wierzyć i co myśleć, a Ty tutaj... na tym złym, niedobrym, paskudnym, zakłamanym, niesprawiedliwym forum, gdzie się czasami "żremy" ścierając w poglądach.... może Twoja percepcja podprogowa jest od Ciebie lepsza w odbieraniu bodźców.
A teraz "spocznij".
I brykaj na spacerek i niech przez cały weekend będzie Ci zielono.
Puchatek jest offline   Reply With Quote