View Single Post
Old 03-03-2010, 16:27   #14
Adrian
Junior Member
 
Adrian's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Hostivice
Posts: 264
Default

Nejsem si jistý jestli by to kdo pochopil, oni s tím tehdy měly problém i někteří naši chovatelé, když se to domákli přes Helpesácké stránky.
Když on to tehdy byl takový rachot, že jsem se z toho vzpamatovával ještě hodně dlouho. Myslím, že právě paní Daušová/jestli je to ta drsná žena spalujícího zraku s tlupou NO/, byla ta harpyje nejděsivější. Prý kdyby to byl její pes tak mi rozbije hubu. Že jsem debil, když krmím psa tam kde chodí lidi a co kdyby děti...... Jenomže moji psi na takových akcích vyrostli a nikdy s tím neměly problém. Tak trochu jako parta drsných esoterických žen a submisivních mužů. To mě litovali i na veterinární na klinice/asi vědí/. Tehdy jsem čekal, že z toho vytřískají daleko větší poprask a následný kapitál. A speciálně majitelka Shargoo mě varovala před případnou reakcí. Tohle jsou humanisté a proti nim se nedá vyhrát. Na jedné straně organizace kde čestným členem jsou všichni od Havlových přes Fejka po Marka Ebena a na druhé divnej týpek co se podobá víc svým psům než člověku. Slepecký pes a polodivoká bestie. Co na to asi průměrný člověk?
A pak. Ten rozhovor je trochu divný i v tom, že ten člověk je ve skutečnosti krapet retardovaný a souvislou větu dá dohromady jen velmi ztěžka, takže si nejsem jistý jestli většina toho článku není záležitostí úprav novinářů. Celá ta legrace mě stála 3000,-, ale zase jsem jel na červenou v psí sanitce.
Adrian jest offline   Reply With Quote