View Single Post
Old 17-05-2011, 23:43   #46
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by Konrad:) View Post
Rozumiem, historia i jak to drzewiej bywało - cenna rzecz, my znamy to jak pacierz; chyba, że chciałaś przy okazji (i bez skrótów myślowych) doinformować "młodych" w paru sprawach.
A moze warto jednak (zanim sie cos komus zarzuci i skrobnie) zerkac jak wygladaja psy, ktore maja na koncie tytuly Zwyciezcy Swiata... Watpie, by znalazl sie ktokolwiek, kto stwierdzilby, ze wszystkie na te tytuly zaslugiwaly...

Quote:
Originally Posted by Konrad:) View Post
Jeśli chodzi o kręgi, w jakich obracamy się w związku z podejściem do badań i publikowania ich wyników to faktycznie są one różne - zdaje się Gaga nie tak dawno trafnie Twój określiła.
Serio - tak sie sklada,ze to nie ja przestrzegam swoich wlascicieli przed wysylaniem probek do Danieli, bo ta "jeszcze sie komus wygada" i opublikowane zostana wyniki, ktore niektorzy hodowcy chcieliby ukryc...
To nie ja pieje na forum "nie badam i badac nie bedzie, bo u mnie tego problemu nie ma"....
To nie ja zakazuje "swoim" publikacji gorszych wynikow..
I nie ja publikuje teorie spiskowe... (Ibona ma sie swietnie - wlasnie radosnie merda ogonem, wiedzac, ze jesli chodzi o jej wynik DM to ma powod do radosci).

Quote:
Originally Posted by Konrad:) View Post
Na zakończenie: z Twojego obszernego wywodu jedno mi się naprawdę podoba: pies drapał oficjalne wyniki światówki - Euryś i Eligo mogą czuć się ZWYCIĘZCAMI
Jesli chodzi o Eligo to po oczach widze, ze mowi "pies drapal WSZYSTKIE wyniki wystaw"...
A jesli o mnie.... ma psa, mam wzorzec... nie potrzebuje nikogo, kto bedzie mi tlumaczyl "co poeta mial na mysli"... Bo to nie poezja a matematyka...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote