View Single Post
Old 13-07-2013, 23:30   #208
jefta
Call Me Sexy Srdcervac
 
jefta's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Wroclaw
Posts: 1,233
Send a message via Skype™ to jefta Send Message via Gadu Gadu to jefta
Default

Dziekujemy za gratulacje!!!



Sedziowala P. Ewa Buklad znana z wystawowych ringow. Sedziowala rowno, sprawiedliwie, widziala kazdy najmniejszy blad i nawet wlasciciele egzotycznych ras nie mieli taryfy ulgowej.

Slady zaczelismy pare minut po 6 rano. Trawa byla jeszcze pokryta rosa, optymalnej dlugosci. Sexy w polowie pierwszej prostej uznala ze nie warto sie wysilac w takim sladowym przedszkolu i ta nadmierna pewnosc siebie dala -2pkt na zakrecie. Do przedmiotu doszla, stanela, dala mi kilka sekund na podbiegniecie i ... poszla dalej co kosztowalo 20 pkt. Szkoda bo moglobyc 98 a moze i 100 zamiast 78. Stac ja na to, ale nie ma. Trudno, nie walczylam o punkty, plan byl zaliczyc i to sie udalo.

Posluszenstwo juz w upale. Z jednej strony dobrze, bo mniejsza szansa na atak glupawki a z drugiej trudno liczyc na Sexy ze zrobi dobre punkty. Przetupala wszystko grzecznie, jedynym wyraznym bledem bylo siad zamiast waruj z marszu. W kazdym cwiczeniu poobciane punkty, ale przy tak ostrym sedziowaniu i trudnych warunkach jestem zadowolona z wyniku-84pkt

Obrona to jeden wielki stres. Nie wiadomo co wymysli, czy sie wlaczy czy nie. A nawet jesli tak to na jak dlugo. Poprzednie dwa treningi byly fatalne. Tu kazdy blad w jej stylu daje w zasadzie przerwanie egzaminu. No i zaskoczyla wszystkich. Zrobila obrone swojego zycia, nigdy jeszcze tak nie gryzla! Lacznie 86pkt

Po egzaminie sedzina podeszla i powiedziala ze jest pod ogromnym wrazeniem ze udalo sie wyszkolic wilczaka na takim poziomie. Uroslam z pol metra z dumy I ze bardzo rzadko widuje wilczaki o tak dobrych charakterach jak Sexy i Mandzur.


Na czesci socjalnej BH Mandrzura mozna bylo krecic film pokazowy jak to powinno wyglac. A byla przeprowadzona pelna proba z duzymi naciskami na psy i zaden dzikus, strachus czy agresor by sie przez nia nie przeslizgnal. Brawo Kaya!!!
Attached Images
File Type: jpg 1073995_597894740242082_1764570056_o.jpg (92.4 KB, 20 views)
__________________

Last edited by jefta; 13-07-2013 at 23:34.
jefta jest offline   Reply With Quote