View Single Post
Old 11-10-2013, 20:08   #11
makota
Member
 
makota's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Świętokrzyskie/Kraków
Posts: 664
Default

Dziś byłam u "naszej znajdy". Pies dostał robocze imię Kevin, więc od dziś będę używać tego imienia



Nowych wieści nie ma zbyt wiele, ale psa dokładnie wymacałam, obejrzałam... pobawiłam się z nim. Szczerze mówiąc na żywo nie wygląda aż tak wilczakowo, jak wyglądał na zdjęciach, które dostałam od znajomego.
Tzn. głowę ma jak wilczak, ale co do budowy nie jestem już tak pewna - trochę przypomina husky, aczkolwiek przecież zdarzają się i takie wilczaki...




Z takich informacji, które mogą komuś pomóc we wpadnięciu na trop co to może być za pies, skąd i tak dalej.... :

Po pierwsze jak na moje oko ten pies ma CO NAJMNIEJ 4 lata (w ogłoszeniu podawano, że ma mniej niż 2... ) - kąciki są już suche, zęby też nie "pierwszej świeżości".



Aczkolwiek pies jest w doskonałej kondycji - dziś na naszych oczach kilkukrotnie z lekkością piórka wbiegł po ścianie pod sam sufit kojca i zrobił zgrabne salto z gracją lądując na podłodze...

Poza tym jest malutki jak na samca, ma nie więcej niż 64cm w kłębie.
No i jest bardzo biały - nawet uszy od tyłu to raczej "kawa z mlekiem", niż taka typowa dla wilczaków (nawet "białych") rudość.

Kevin jest ponadto bardzo spragniony kontaktu z człowiekiem - zaakceptował nas dziś po kilku minutach, bawił się z nami, podgryzał delikatnie, robił fikołki i wywalał się kołami do góry do drapania po brzuszku.









Więcej zdjęć tutaj: https://picasaweb.google.com/1153445...eat=directlink
__________________
CRESIL II z Peronówki - wd
Całe stadko: 2011 2012 2013

Last edited by makota; 11-10-2013 at 20:12.
makota jest offline   Reply With Quote