View Single Post
Old 26-07-2006, 23:57   #14
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by konek
Nie zdecydowałam się jechać jednak z Eresh i Maxem do Nowego Sącza ze względu na upały i jednak ok. 8 godzin jazdy w obie strony.
Widzielismy... zamiast jechac w cieplym aucie 8 godzin, Eresh wolala 8 godzin szalec przy nawadnianiu trawnika... Ehhhh...te kobietki zawsze potrafia postawic na swoim... Ciekawe jak (czym) Was przekonala....

Quote:
Originally Posted by konek
Właściciele Eurego odpoczywają i nie dają znaku o sukcesie braciszka Eresh.
Moze takie sukcesy juz spowszednialy.... Teraz dowiemy sie juz tylko, jak Eury wygra BISa....

Quote:
Originally Posted by Konrad:)
Serdeczne dzięki za gratulacje i zamieszczenie paru fotek - więcej zdjęć w Eurysiowej galerii.
Impreza w Nowym Sączu była super - w dużym pięknym parku, wszystkie ringi w cieniu, publiczność żywo reagująca oklaskami -aż przyjemnie było wejść na podium ..
No to jeszcze my przylaczamy sie do tych gratulacji i oklaskow!

Quote:
Originally Posted by konek
Widzę jednak znaczne podobieństwo wystawowe Eresh i Eurego
Podobienstwo? Przeciez to dwie krople wody!

Quote:
Originally Posted by Konrad:)
To nie kwestia "gwiazdora", tylko techniki. Danka ma dopiero 18 lat, ale od kilku(dziesięciu) trenuje na mnie (Krzyśku), więc wilka utrzyma trzema palcami, a na wilczaka nawet dwa, to za dużo.
W takim wypadku mamy chyba osobe, ktora bedzie nam wystawiala wilczaki na swiatowce w Poznaniu. Prawda, Gaga?

Quote:
Originally Posted by Konrad:)
Dzięki za gratulacje - "mały Euryś" wyrasta z wieku szczenięcego, więc zaczniemy go chyba nazywać Eurypideś, tym bardziej, że berneńczyk sąsiadki ma na imię Horacy.
Osobiscie jestem jak najbardziej "za". Juz w Warszawie bylo widac, ze Eurys to juz nie Eurys. Teraz to juz prawdziwa mlodziez (choc jeszcze niedoceniona przez organizatorow i dlatego zmuszana do startu w klasie szczeniat)
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote