View Single Post
Old 16-07-2010, 18:08   #1
Bajka
'Wilk z baśni' :)
 
Bajka's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Kraków / Żydów...i tak na zmianę:)
Posts: 749
Default Wilczak na wakacjach „w ciepłych krajach” - Chorwacja, Słowenia, Włochy itp. itd

Wybieramy się w tym roku na wakacje do Chorwacji. Wszystkich psów zabrać ze sobą niestety nie damy rady, więc dwie dziewczyny zostają w domu a jedna jedzie z nami. Z racji wieku małej i mojej lekkiej już obsesji „włóczenia” młodej wszędzie gdzie można - padło na Lunę. Chciałam Was zapytać, czy ktoś z Was ma doświadczenia związane z wyjazdem z psem w kierunku Chorwacji, Słowenii itd ? Może wiecie coś o zakazach, nakazach i innych ograniczeniach, albo przeciwnie, znacie fajne miejsca, które w Chorwacji można zwiedzić z psem? Jakie jest ogólnie nastawienie Chorwatów do „psa w pokoju” czy „psa na plaży niestrzeżonej”? A może ktoś z Was był w innym fajnym kraju i poleca na wakacje z psem i chciałby napisać jak fajnie było? Jaki psi niezbędnik powinno się skompletować na taki wyjazd do „ciepłych krajów”(prócz auta z klimatyzacją) i nie tylko (polecana apteczka, sprzęty regulowane przepisami typu szelki do samochodu itp.)? Coś innego przychodzi Wam do głowy w tej materii? Jeśli tak, to bardzo proszę o dzielenie się informacjami – na pewno przydadzą się nie tylko mnie

Ja ze swojej strony dodam, że wiem już, że w Chorwacji na miejskie plaże wchodzić z psem nie wolno, ale my zdecydowanie nie z tych, co to dzień cały na kocyku więc to dla nas nie problem Chcieliśmy pozwiedzać Plitwickie Jeziora i tam wiem, że z psem wolno dla odmiany
__________________

www.wilkzbasni.pl
Kalaratri z Peronówki (Furia) & Clair De Lune Srdcerváč (Luna) & Bazyliszek Wilk z baśni
Bajka jest offline   Reply With Quote