Thread: dotaz
View Single Post
Old 21-02-2012, 17:40   #59
Cayambe
Junior Member
 
Join Date: Jan 2012
Posts: 5
Default

Takovejch adminů nakálim na hromadu 10 a když zatlačím tak i 15. Za těch x měsíců co si tady lidé stěžují že se jim neaktualizovala data HD, Dm, vrhů, výstav a všeho možného dalšího, měl admin (administrátoři) dostatek času aby ten důvod(y) zveřejnil a obhájil už dávno. Naprosto souhlasím s tím že je to na žalobu a uráží to chovatele a majitele spousty čsv. To že s anonymním Adminem někdo nechce komunikovat, ať už chovatelská stanice nebo svaz chovatelů nějaké země, mu snad nedává právo bez prokazatelných důkazů vystavovat Stop celím liniím potomků, ze stanic které někomu nevoní. Osobně se mě to také týká a uráží mě nařčení že moje čsv je kříženec, jelikož jehož otcem je Crying Wolf. Když byl dost dobrý pro KCHČSV aby vystavila krycí list a není dobrý pro Admina za oponou, který ani nedokáže předložit důkazy a schovává se zato jak byl x krát oklamán ? Co to je proboha ? Nejdřív snad důkazy a pak dávat stop. A rád se přidám k žalobě ať už na CW ( důkazy ?) nebo admina za pomluvu.
P.S. Inu Lubomíre, rád ti pomůžu s tvorbou na které pracuješ. Neboť to jak je veden a spravován tenhle web, je ukázkou toho jak se věci dělat nemají.
Cayambe jest offline   Reply With Quote