Thread: Napady glupawki
View Single Post
Old 09-01-2005, 00:21   #29
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by Margo
Alez kazdy pies ma inne objawy glupawki - nie trzeba sie bic...
* Bolek zaczyna nosic poduszki i koce - cos jak Giga

A nie nie nie .... Glupawka opisana jak wyzej to jedno..bijaktyka to drugie
Glupawke pies inicjuje i konczy sam.
Bijatyke prowokuje czlowiek..choc czasem tez i pies. Bywa, ze czytam, suka mi "pac" lapa w ksiazke czy gazete, po kilku moich odburknieciach, zeby zjezdzala w koncu patrze na nia i widze- wielkie, granatowe oczy szalenca , wtedy idziemy na lozko, zaczepiam ja lapiac za lapy i sie zaczyna....po kilku sekundach piszcze "Paaan! Ratuuuj!!!" , Roman rzuca, ze sie wtracal nie bedzie do wariatow a ja wychodze z tego z siniakami, zadrapaniami a bywalo ze i ze skaleczeniem
Najbardziej boli jak sie dostanie strzal klem po kostce dloni...ojjjj wszystkie gwiazdy sie wtedy oglada...
Na koniec sama daje suce poduszke bo jak sie za bardzo rozkreci to mnie za bardzo boli
( te zdjecia , ktore umiescilam w innym watku byly wlasnie z poczatku bijatyki )

Quote:
Originally Posted by Margo
. Ela sprawila im np. super Mikolaja i kazde Bure dostalo piszczaca zabawke. Jak podesle video to zobaczycie jak wyglada 5 wilczakow bawiacych sie jednoczesnie swoimi prezentami. Dom wariatow... I jak mozna sie usmiac...
Kochana Ela ale nie powiem, zebym zadroscila efektow audio
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote