View Single Post
Old 20-09-2012, 00:21   #1
makota
Member
 
makota's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Świętokrzyskie/Kraków
Posts: 664
Default Cresil II z Peronówki

Jeszcze kilka miesięcy temu nie spodziewałam się, że będzie mi dane napisać "tego" posta tak szybko, ale stało się, o czym część z Was już wie - zamieszkał ze mną mały diabeł
Dlatego też chcieliśmy się oficjalnie przywitać w pełniejszym, już 4-"psowym" składzie stadka

Dokładnie tydzień temu pojechałam do Margo (jeszcze raz przepraszam za porę ) i po 10 latach fascynacji i cichego wzdychania, oraz ponad roku intensywnego rozmyślania nad wszystkimi "za" i "przeciw" trafił do mnie mały wilczak - Cresil II z Peronówki.

Przez ostatnie kilkanaście miesięcy rozmyślałam poważnie nad niejednym miotem, jednak ciągle coś mnie powstrzymywało... aż do czasu, kiedy dowiedziałam się o nowym romansie Peyki
Ta wiadomość kompletnie zawróciła mi w głowie, jakiś wewnętrzny instynkt podpowiadał, że to będzie właśnie ten jedyny, na którego tyle czasu czekałam. I faktycznie - urodził się jedyny

Młody jest rozbrajający (rozrabiający również) - szybko przypomniał mi jak wygląda życie ze szczeniaczkiem, od którego przez ostatnie kilkanaście lat zbierania psów na ulicy zdążyłam odwyknąć

Także no... witamy się

__________________
CRESIL II z Peronówki - wd
Całe stadko: 2011 2012 2013
makota jest offline   Reply With Quote