View Single Post
Old 07-01-2011, 22:03   #13
atah
Junior Member
 
atah's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Location: Katowice
Posts: 243
Default

O! to Waszym najblizszym sąsiedzkim wilczakiem bedzie Aszczura Wilczosagowa Park chorzowski to nasze terytorium, więc jak juz nowy wilczak przybedzie to czekam na znak;]
Nie sądze, zeby wilczak stanowił jakiekolwiek zagrozenie dla husky'ego, wilczaki nie atakuja swojego stada. Co prawda czasem rozmówki psie postronnym moga sie wydawać prawdziwa walka, ale szybko nauczysz się to rozrózniać. Kiedy Astri była jeszcze wyraźnie szczeniakiem, zdarzylo mi sie , ze przechodnie interweniowali zaniepokojeni, że " niech pani cos zrobi,ten duży pies zagryzie tego malego". Tłumaczyłam, że to zabawa i w zasadzie to ten duzy (owczarek) sie broni przed małym , ale chyba myśleli ze wariatka jakas jestem)
U Was moze sie pojawić problem, ze energia młodego husky i jeszcze mlodszego wilczaka moze sie skumulowac i wtedy bedziecie mieć tajfun codzienny) Ale z drugiej strony "trafiła klosa na kamień" i razem się poprządnie wyeksploatują.
Tyle, ze ja mam sukę. Nie wiem jakie dorastajacy samiec wilczakowy moze mieć fochy.
atah jest offline   Reply With Quote