View Single Post
Old 10-12-2016, 12:28   #26
rozusable
Junior Member
 
rozusable's Avatar
 
Join Date: Apr 2015
Location: Kraków
Posts: 25
Default

WDIT: wbal dzięki, teraz zobaczyłam, że wrzuciłeś wcześniej mój post z Facebooka... ostatnia aktualizacja 21/11/2016, danych dalej nie ma... ;<

O, to ja się może podłączę. Pisałam już X wiadomości na Wolfdogu, dwukrotnie też na jego facebookowej stronie, jak narazie - zero odzewu ???? Wysyłam dane mojego psa do zaktualizowania (badania HD, ED, zdobyte tytuły, uprawnienia hodowlane, prośbę o zmianę zdjęcia głównego [notabene wziętego bez mojej zgody z mojego prywatnego konta na Facebooku!] i pare innych rzeczy) od czerwca B.r. Ze strony admina odpowiedzi było ZERO, aktualizacji ZERO, natomiast w międzyczasie zaktualizowano dane innych psów (m.in. Wpisując nowe psy na listę reproduktorów z pominięciem mojego!). Nie dość, że jest to nieprofesjonalne i niemile, to zaczynam się zastanawiać czy nie ma jakiegoś wymiaru personalnego? Wszak nie umieszczenie mojego psa na liście reproduktorów i nieudostępnienie jego danych zdrowotnych znacząco obniża jego szanse na "rynku" tym bardziej, że na każde pytanie z zagranicy o polskie repy poleca się właśnie WD jako jedyną prawdziwą bazę, która pomaga oddzielić "csv" od CSV.
Uprzedzając pytania: wyniki badań i uprawnienia reproduktora wysłałam w formie skanu rodowodu, bardziej oficjalnie się chyba nie da?

Last edited by rozusable; 10-12-2016 at 12:41.
rozusable jest offline   Reply With Quote