View Single Post
Old 03-05-2010, 09:38   #28
Stela
Junior Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Smrček
Posts: 255
Send a message via ICQ to Stela
Default

To jak teď někdo psal, že letos už účinkují některé věci méně může být pravda, předloni co jsme dávali pipety Fronline a super tak loni nepůsobily. Loni na podzim jsme tedy zkusili Advanix a letos zase a zatím se i přes nadměrné koupání se klíšťata blechy a komáři drží od kožíšků dál. Mám vyzkoušené, že vydrží intensivně cca 2 měsíce (při koupání v řece atd.) Jediné mínus, že pes má dva dny mastný kožíšek za krkem a nad ocasem.

Co se týká těch otravných mušek u koní. taky mám holky u koní a je to pro ně dost nepřijémné pořád třepou hlavou, škradou do krve atd. Koupila jsem si pro sebe na nohy normální repeletní sprej (OZZY je to nějaká novinka - úplně obyčejný repelent z drogerie za 63,-Kč) a když vedele mě holky stáli, tak jsem si jej stříkla do ruky a uši jim, ze vnitř (teda boltce tou vlhkou rukou, aby bylo jasno) vytřela. Holkám to nijak nevadilo ba naopak mušky jim přestali do uší lést. Má to takovou příjemnou nevýraznou vůni tudíš s tím psi neměli zas tak problém a úkol to splinlo.
Stela jest offline   Reply With Quote