|
![]() |
#1 |
Junior Member
|
![]()
Dobry den,
jsem student druheho rocniku VUT v Brne a premyslim o porizeni stenatka CSV. Jenom nevim jestli je to uplne dobry napad proto bych se chtel zeptat na Vas nazor. Jezdim co dva tyrny domu, kde mame obrovskou zahradu a uz jednoho psa (oriska jak ma byt :-) ) v Brne mam byt kde porad nekdo je a jelikoz chodivam kazdy druy den behat a kazdy prvni den na kolo tak myslim ze by mel dostatek pohybu.. a psa doma uz mame, tak vim co to obnnasi. Ale treba to cestovani vlakem dvakrat za dva tydny a tak... Vase rady by mi moc pomohly. dekuju Tom |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Member
Join Date: Jan 2008
Location: Prague
Posts: 523
|
![]()
Jen upozorňuju z vlastní zkušenosti,že štěnátka čsv / a nejen štěnátka/ toho v bytě vcelku dost zničí.Sice je hezké,že je pořád někdo v bytě,ale je žádoucí učit je i samostatnosti,aby až třeba bude muset zůstat sám /sama/ doma,tak abyste se nedivili.
![]() ![]() Jo a mít zkušenosti s jiným psem než ČV,to je jako by nebyly.Píšu trošku v nadsázce.Když ho zvyknete na cestovní prostředky odmalička,nebude mít s cestováním problém,navíc v Brně,to se dobře socializuje.... |
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Šungmánitu-ha Khoyáke
Join Date: Apr 2008
Location: Kovčín
Posts: 777
|
![]()
Souhlasím s mellorn. Určitě na samotu, stejně jako na cokoliv jiného, zvykat už od miminka. A pokud možno na co nejvíc podnětů. Zkušenosti s jiným psem jsou ti opravdu na nic, ČsV je "exot", ale na to brzo přijdeš sám.
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#4 |
Junior Member
|
![]()
Moc Vam vsem dekuju za nazory celkem jste me utvrdili v tom, ze je to pes pro me. Jediny o cem mam porad pochybnosti je muj studentsky "stav" a jak to budu zvladat casove... ale to se urcite nejak podda. S majitelem domu se o tom take pobavim to je dobry napad. :-) diky,
Tom |
![]() |
![]() |
![]() |
#5 |
Šungmánitu-ha Khoyáke
Join Date: Apr 2008
Location: Kovčín
Posts: 777
|
![]()
Aspoň se budeš moct zdravě odreagovat od šprtání.
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#6 |
Junior Member
|
![]()
a to je taky pravda :-) tak asi kolem 1.6.2009 bych si ho poridil, no uvidi se jeste jak se to vyvrbi. kazdopadne moc dekuju. :-)
|
![]() |
![]() |
![]() |
|
|