Quote:
Originally Posted by malkovicz
problém je ten že mám strach jestli neprobudím v psovi ještě větší touhu po mase nedávno nám totiž Bestinka zakousla u tety slepici a pokud bych tam nebyl tak by jich zakousla asi všech 12.
|
Fenka je od štěněte na syrovém mase (kuřecí, hovězí, ovce)..od jejích cca 1,5roku věku bydlíme na vesnici, aktuálně máme cca 90 slepic, 4kachny a 2kočky. Dosud nezakousla nic, neměla ani lovecké tendence. Slepice ráda prožene, stejně jako kočky a ví, že za to může být okřiknuta. Ale nehoní je s cílem je usmrtit. Zabitou slepici ani nesežere (ani uleželou). S čistým svědomím mohu nechat fenku na dvoře s ostatními zvířaty.
Quote:
Originally Posted by malkovicz
Jinak ale na druhou stranu vím že je to přirozená potrava a bude určitě lepší než granule hlavně z duvodu vyprazdnovani psa nemužu totiž docílit aby se Besta vyprázdnila dvakrát za den když ji krmím dvakrat denně (vyprazdnuje se tak 5-8krát za den)
|
Fenka taky často bobkuje vícekrát za den. Jen takový dotaz: Chodíte na wc také jen tolikrát, kolik jídel si denně dáte?!
Jani a Sofušín