|
|
|
|||||||
| Buiten de orde Over alles en niets - over hoe je vrije tijd plezierig door te brengen... |
![]() |
|
|
Thread Tools | Display Modes |
|
|
|
|
#1 |
|
Junior Member
Join Date: Jul 2006
Location: Nijmegen
Posts: 331
|
Wij komen nu uit het ruhrgebied in duitsland. En wij vertrekken volgende week maandag (dus niet komende) naar belgie waarschijnlijk.Tussendoor hebben we nog een 3-daags evenement. Dus erg rustig hebben we het niet deze vakantie.
|
|
|
|
|
|
#2 | |
|
Member
Join Date: Oct 2005
Location: Landgraaf
Posts: 530
|
Quote:
Wij zijn aan het aftellen begonnen...na vandaag nog 4 daagjes...jippie jippie..het mooie weer komt er ook aan...jippie jippie... Groetjes, Patty
__________________
|
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Junior Member
Join Date: Jul 2006
Location: Nijmegen
Posts: 331
|
Echt relaxen is het niet. We zijn nu aan het haasten om alles af te krijgen voor het evenement. Ook moet er nog het een en ander getraind worden. Dan hebben we 1 dag om alles op te ruimen en klaar te maken voor de volgende vakantie... Ach we hebben er zelf voor gekozen! En het is toch anders dan 8 uur op het werk te zitten!
|
|
|
|
|
|
#4 | |
|
n00b
Join Date: Sep 2003
Location: somewhere
Posts: 1,622
|
Quote:
Jazeker doen wij leuke dingen met de doggies. Wij zijn van de week bijvoorbeeld naar Ouwehands dierenpark geweest met onze shad. Ik moet zeggen dat het prima bevallen is en zeker een aanrader als je je hond eens leuk wilt zien reageren op al die verschillende dieren. Onze trip begon bij de tijgers en dit was meteen ook heel erg gaaf. Er was namelijk een tijger die shadow zag en hem nauwletttend in de gaten hield. Hij verschool zich achter de bosjes in zijn verblijf en als we met Shadow een stukje verder liepen dan sloop de tijger mee, continue Shadow in de gaten houdend. En Shadow zou Shadow natuurlijk niet zijn als hij door het tralies de tijger "eventjes" voorzag van het nodige gegrom.. hahaha de patser! Ook de ijsberen vond ie machtig interessant, en ook hier weer grommen natuurlijk *lol* Leuk was ook hoe hij zijn ogen uitkeek bij een stel grote knaagdieren *de naam van de beesten is me even ontschoten*. De eerste trip langs het beren en wolvenverblijf deden we vroeg in de middag maar toe waren ze nog niet echt actief en lagen ze ver weg te slapen. Later zijn we terug gegaan en waren de wolven wel actief. Shadow vond het allemaal geweldig.. Hij kon de wolven van bovenaf goed bekijken en zou er het liefst natuurlijk zelf rondlopen.. maar helaas. Hieronder wat foto's van ons dagje: Dit is de sluiptijger die shadow nauwlettend volgde. ![]() Shadow, kijkend naar de tijger. (buik inhouden baas! ![]() Shadow en de baas tijdens het eerste tripje naar het berenbos. ![]() De wolven liggen te pitten. ![]() Ryan en Shadow bij de ijsberen watertank ![]() Deze knaagdieren vond Shadow interessant. ![]() Reuzzeeeinteressant! ![]() Ik moet die ijsbeer niet vrouwtje... ik wil verder! ![]() Ze zijn eindelijk wakker. Heej Haaaalloo hierboven ben ik!! ![]() Ryan en Shadow bij de Olifanten.. ![]() Al met al zeer geslaagde dag.. Groet, Barry
__________________
Wie het oude niet eert, is het nieuwe niet weerd |
|
|
|
|
|
|
#5 |
|
Member
Join Date: Oct 2005
Location: Landgraaf
Posts: 530
|
@ Barry: leuk verslag en foto's :-) Liever dat een tijger meesluipt dan zo'n eng wild zwijn hoor...Getsie dat vind ik toch griezelige beesten...
@ Hanna; het houdt je van de straat hè...hihi Veel plezier op het aankomende evenement...kunnen Anuki en Wolfje inmiddels ook al zwaardvechten? :-))) Groetjes, Patty
__________________
|
|
|
|
|
|
#6 |
|
Junior Member
Join Date: Jul 2006
Location: Nijmegen
Posts: 331
|
Wolfje had een aanvaring bij een andere dierentuim met mama wild zijn... (wel met hek ertussen)Die beesten hebben gemene tanden hoor! (wolfje heeft niks...)Toch wel leuk dat die tijger reageerde! bij ons lagen ze maar wat te slapen.@ Patty:Zwaardvechten kunnen ze niet, maar zodra iemand op de grond ligt binnen kun bereik dan is hij zij leven niet zeker! hij wordt zeken door anuki doodgelikt of door wolfje in de billen gebeten (evil)
|
|
|
|
|
|
#7 |
|
Kennel van Goverwelle
Join Date: Sep 2006
Posts: 199
|
reageerde die ijsbeer in het water niet?
ben er ook geweest 2 jaar terug en zie het resultaat. Ijsbeer boos, hij was woedend en hondjes hadden zoiets van moet dit nou echt. Was er met een oude stagiare van ons en die schrok zich dood.
|
|
|
|
|
|
#8 | |
|
n00b
Join Date: Sep 2003
Location: somewhere
Posts: 1,622
|
Quote:
Wel leuke foto's trouwens van die grote boze ijsbeer. Groet, Barry
__________________
Wie het oude niet eert, is het nieuwe niet weerd |
|
|
|
|
![]() |
| Thread Tools | |
| Display Modes | |
|
|