Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Z życia wzięte....

Z życia wzięte.... Opowiadania ku przestrodze dla przyszłych właścicieli wilczaków...czyli wszystko o charakterze CzW

 
 
Thread Tools Display Modes
Old 21-02-2005, 23:50   #38
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Quote:
Originally Posted by Margo
wilczaki przy tych spokojnych papusiowatych szczeniaczkach wygladaja jak hiperaktywne, zebiaste piranie...


Quote:
Narazie jest jeszcze OK. Myslalam, ze jak czesc szczeniakow nas opusci to bedzie troche spokojniej, ale nie....
Może opuściły gniazdo te najmniej "hiperaktywne, zebiaste piranie"?

Quote:
Ali, Balrog i Belka chyba wyczuwaja, ze niedlugo przyjdzie czas rozstania i probuja na zapas sie wyszalec - caly czas wariuja ze szczeniakami.
Nie ma to jak doświadczenie zdobyte wczesniej. Czy to znaczy, że jak szczeniaki podrosły, to Balrog też zaangażował się w zabawy?

Quote:
Co do Ali to niedawno wziela sobie maly urlop 'na odsypianie', ma juz nowe sily i traktuje szczeniaki juz nie jak swoje dzieci, ale towarzyszy zabaw.
Mądra suka. Wykonała plan, a teraz czas pomysleć o sobie
Rona jest offline   Reply With Quote
 

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 19:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org