Go Back   Wolfdog.org forum > Nederlands > Leven met een TSW

Leven met een TSW Verhalen als waarschuwing voor toekomstige eigenaren - alles over het karakter van Tsjechoslowaakse wolfhonden

 
 
Thread Tools Display Modes
Old 16-08-2010, 09:09   #11
gerard&monique
Lupo & Mizar
 
gerard&monique's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Amsterdam Z.O.
Posts: 156
Default

Typisch de leeftijd. Hij gaat je nu uit proberen maar ook de reuen in zijn omgeving krijgen zijn aandacht. Gelukkig hebben die van ons zich nooit tegen ons gekeerd misschien ook door onze houding maar andere reuen en kleine hondjes zijn niet veilig. Maar ook wij hebben zeker Mizar wel eens behoorlijk moeten corrigeren. Ik ken jou en Korben en denk dat het nodig is dat hij weet wie de baas is. Ik denk dat je prima gereageerd heb ik ben een groot voorstander van trainen door beloning maar zeker een Tsjechen reu moet wel weten wie de baas is.
Mizar leggen we tgenwoordig meteen plat als hij uitvalt aan de lijn en gaan dan zeer dominant over hem heen staan zodat hij weet dat het gedrag niet geaccepteerd word en heeft meteen een onderdanige positie tegenover de andere hond. Het lijkt te helpen aan de lijn krijgt hij steeds minder intresse voor andere reuen en kleine hondjes. Los is het nog steeds hopeloos en krijgen Lupo en Mizar altijd hun muilkorf om.

Gerard
gerard&monique jest offline   Reply With Quote
 

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org