|
|
|
|||||||
| Wystawy Nasze sukcesy wystawowe, jak przygotować CzW, jak wystawiać.... |
![]() |
|
|
Thread Tools | Display Modes |
|
|
|
|
#1 |
|
Junior Member
|
nie mamy rodowodu!
znaczy jeszcze nie mamy.
__________________
Zack. My name is Zack. |
|
|
|
|
|
#2 |
|
'Wilk z baśni' :)
Join Date: Jan 2008
Location: Kraków / Żydów...i tak na zmianę:)
Posts: 749
|
Nie musicie mieć!
__________________
![]() www.wilkzbasni.pl Kalaratri z Peronówki (Furia) & Clair De Lune Srdcerváč (Luna) & Bazyliszek Wilk z baśni |
|
|
|
|
|
#3 |
|
Call Me Sexy Srdcervac
|
Jesli nie przyslali jeszcze z czech to zlos sie przez formularz dla zagranicznych. Sexy tak byla zglaszana do Jeleniej i na miedzynarodowke do Leszna. Tyle ze placic trzeba jak za zagranicznego wystawce.
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
Junior Member
|
No i Bystra też jeszcze nie ma... tzn ma... w przygotowaniu od 4 miesięcy...
__________________
BYSTRA BEDALIEL Wilczy Duch |
|
|
|
|
|
#5 |
|
czuły barbarzyńca
Join Date: May 2010
Location: miastowieś S-łomianki
Posts: 1,859
|
Czy ktoś coś mi może powiedzieć na temat sędziego z Danii, p. R.J.Utke? Będzie sędziował wilczaki w Kielcach 19.11.2011 - warto do niego jechać, czy też nie? Nie pytam, czy mój pies może u niego wygrać, ponieważ znam mojego psa i cudów nie oczekuję, ale czy ten pan oceniał już kiedyś wilczaki? Czy ktoś ma z nim jakieś doświadczenia i może lub chce się nimi podzielić?
|
|
|
|
|
|
#6 |
|
VIP Member
|
Tego nie znam, ale widziałam 2 Duńczyków (przy sędziowaniu) i.....chyba inność kulturowa każe im dawać mniejszą tolerancję na wybryki psów, które mogą zostać poczytane jako 'agresja'.
|
|
|
|
![]() |
| Thread Tools | |
| Display Modes | |
|
|