Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Różne

Różne O wszystkim co jest związane z CzW

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 02-10-2007, 14:33   #1
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default Jantarowa

Co do sprawy nagonek i przesladowan... Elu, zdaje sobie sprawe, ze Twoje konktakty z polskimi wlascicielami CzW ograniczaja sie obecnie do malutkiej grupki osob rozgoryczonych i przepelnionych zloscia. Nie dziwi mnie wiec Twoje nastawienie, ale jest ono niesamowiscie kontrastowe do tego co sie w Polsce dzieje... Oczywiscie sa jednostki, ktore krytykuja wszystko i wszystkich same z wlasnej woli trzymajac sie na uboczu. Ale to wyjatki.... I na szczescie NIELICZNE wyjatki...
ZALUJ, ze nie bylas na zadnym z ostatnich spotkan. ZALUJ, ze nie bylas na klubowce. Mialabys szanse zobaczyc na wlasne oczy co sie u nas dzieje. Ze mimo zolci wylewanych przez niektorych bawimy sie dobrze... WSZYSCY... Fajna ekipe ludzi skompletowal Silver Power. Fajnych wlascicieli ma Debowa Sfora. Super wlascicieli ma CREST Wilk z Polskiego dworu. I dlugo by wymieniac, bo w grupie jest WIELE nazw hodowli....
Wiesz co maja ze soba wspolnego? Ze nie przechodzili prania mozgu "nie lubimy ludzie XXX, YYY i ZZZ", a zdanie wyrabiaja sobie sami... Ze kochaja swoje psy i tojest dla nich NAJWAZNIEJSZE. I to wlasnie w nich widac i to czyni ich takimi milymi kompanami kolejnych imprez i spotkan....
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 04-10-2007, 00:53   #2
Ori
Senior Member
 
Ori's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Poznań, Poland
Posts: 1,471
Send a message via Skype™ to Ori
Default Jantarowa Wataha zgnebiona!!!




Margo napisala:
Co do sprawy nagonek i przesladowan... Elu, zdaje sobie sprawe, ze Twoje konktakty z polskimi wlascicielami CzW ograniczaja sie obecnie do malutkiej grupki osob rozgoryczonych i przepelnionych zloscia. Nie dziwi mnie wiec Twoje nastawienie, ale jest ono niesamowiscie kontrastowe do tego co sie w Polsce dzieje...


dobra mamusiu nie placz, wszystko bedzie dobrze

Mozesz sobie podarowac ten ton rodem z teleturnieju
zajrzyj na nasza stronke www.jantarowa.wataha.wolfdog.org , bawimy sie dobrze, psy sa dla mnie zrodlem nieustajacej radosci

co ciekawe , kontakty mamy nie tylko z wygrywajacymi ostatnio na wystawach (rozgoryczonymi tym ponizajacym faktem) Wilkami z Polskiego Dworu ale i z ludzmi z calej Europy

siedzac w zascianku i jezdzac na wystawy zawsze w te same miejsca nie widzisz jak wiele sie dzieje na swiecie
my mamy szerokie zaiteresowania i Europe na wyciagniecie reki
szkoda ze nie bylas na Championacie Francji w Montlucon...
szkoda ze nie dotarlas na duzy szol do Luksemburga...
przed nami Klubowka w Holandii i Europejska w Belgii

ale co bede gadac wiecej
zobaczcie jacy my zgnebieni

Najbardziej ponura jest ADANE, najbardziej ciazy jej swiadomosc ze ma w rodzie tyle slawnych postaci
wielkiego HASSO z linii BETI
Jolly, no i samego AMBERA
odreagowuje uciekajac w nirwane pod palmami



AMBER postanowil ze soba skonczyc
na miejsce pozegnania ze swiatem wybral zamek Dartmouth




To jest cichy cmentarzyk przy klasztorze gdzie zyczyl sobie byc pochowanym




BETI (Wilk z Polskiego Dworu - oj) postanowila ze zginie romantycznie - da sie zagryzc milosci swojego zycia czyli Amberkowi (jakby nie bylo z Peronowki)





Ale nastroj nastrojem - a obowiazki rodzinne wzywaja




I nie byloby odpowiedzialnie tak z soba skonczyc

Mozna przeciez skoczyc sobie do Paryza



Poszalec w morzu




Albo po prostu siedziec i cieszyc sie zyciem

__________________
www.jantarowawataha.pl

Last edited by Ori; 04-10-2007 at 00:58. Reason: add pic
Ori jest offline   Reply With Quote
Old 04-10-2007, 01:16   #3
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default

Elu.. mam nadzieje ze nie przeszkadza Ci, iz sie tak do Ciebie zwracam,ale poznalysmy sie w Lazne,choc pewnie mnie nie kojarzysz...
Przepraszam rowniez ze sie wtracam.. ale robi sie to nudne i meczace wciaz czytac nowe tematy o jantarowej jest mnostwo hodowli( i bynajmniej nie mam tu na mysli tylko peronowki) i nie przesadzajmy z tym gnebieniem was i twojej hodowli... Tu jest duzo ludzi nie wtajemniczonych,ktorzy szukaja informacji z zycia i nie tylko tych PSOW,a nie, nieporozumien wlascicieli... Wiem ze to nie moja sprawa,ale daj juz spokoj... Przeciez to jest praktycznie taki sam temat jaki stworzylas ostatnio,tylko o innym tytule,z innymi fotografiami(ktore kazdy wilczak posiada i to takie niezaciekawe jak i te bajeczne wrecz) i ciut zmienionym tekscie... Prosze zajmijmi sie PSAMI .... Byla taka wspaniala wystawa w Czechach mialam nadzieje na jakies doklande relacje i wogole..a tu.. tematy wciaz kraza tylko wokol jednego... a przeciez sama zwracalas uwaga ze nei doceniamy polskich psow i ich zagranicznych osiagniec..a teraz naprawde jest czego pogratulowac...
Jeszcze raz wybaczcie ze sie wtracam,ale postarajcie sie spojrzec i z mojego punktu widzenia...

pozdrawiamy

P.S. przykro mi ze sie wtracam,myslam ze to minie...ale jak widac nie...a powli to zaczyna dzialac na nerwy.. te dziecinne przepychanki i lapanie za slowka
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."

Last edited by shaluka; 04-10-2007 at 01:23.
shaluka jest offline   Reply With Quote
Old 04-10-2007, 01:18   #4
AngelsDream
Wiewiórka Wredna
 
AngelsDream's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Warszawa
Posts: 877
Send Message via Gadu Gadu to AngelsDream
Default

shaluka - nie tylko ty masz dość...
__________________
(...)W kwestie mroczne i ogromne
Słodka świata treść wycieka:
Wszystko wina to człowieka(...)
AngelsDream jest offline   Reply With Quote
Old 04-10-2007, 01:29   #5
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by Ori View Post

dobra mamusiu nie placz, wszystko bedzie dobrze

Mozesz sobie podarowac ten ton rodem z teleturnieju
zajrzyj na nasza stronke
Wiesz Ela, daruje sobie komentarz... Moze wpadnie tu Basiek - ona lubi ten "styl"...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 04-10-2007, 06:50   #6
maria_i_wilk
Junior Member
 
maria_i_wilk's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 387
Default

A ja myślę, że można na to popatrzeć trochę bardziej analitycznie:
- ori włozyła duzo wysilku piszac i wklejajac, czyli STARA sie
- nie uzywa wulgaryzmow i nie oczernia (moze juz, a moze na stale)
- nie ma ukrytych powodow, a odzywa sie na wolfdogu

Czyli moze nie chcac sie czolgac, jednak chce wrocic? (ori przepraszam za te analize, ale tu emocje graly i graja tak mocno, ze najlepiej jak sie wydysza u zainteresowanych bez slow).

I zareagowac technicznie:
- dac szanse
- nie przeczolgiwac
- nie czekac na przyznanie racji, tylko pozwolic byc.
Bo informacje "czego nie robic, zeby nie na nas krzyczeli" to ori juz dostala.
maria i wufi (niezmiernie pacyfista)
maria_i_wilk jest offline   Reply With Quote
Old 04-10-2007, 10:47   #7
Ana
Junior Member
 
Ana's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Warszawa
Posts: 157
Default

Ori, kiedy w koncu zrozumiesz, ze nikt tu nie gnebi twojej hodowli!! Może
problem nie tkwi w twoich psach (bo te sa swietne!), ale w Tobie i twoim zacietrzewiniu...
Ja tez juz zmeczylam sie czytaniem o tym jaka biedna i szykanowana jest Jantarowa!
Mario, jeżeli Ela chce wrocic na forum to przeciez NIKT jej tego nie broni, wrecz przeciwnie wszyscy chetnie poczytaja o jej doswiadczeniach, ale czy ten powrot musi byc wlasnie w takim stylu???
Ana jest offline   Reply With Quote
Old 04-10-2007, 12:51   #8
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

OK Mario, skoro ma byc dyskusja to niech bedzie... Ale prawde mowiac jeszcze jeden post pelen jadu zamiast ARGUMENTOW i ja dalsza wymiane postow calkiem sobie daruje... Bez wzgledu na ladne fotki...

Quote:
Originally Posted by Ori View Post
Mozesz sobie podarowac ten ton rodem z teleturnieju
zajrzyj na nasza stronke www.jantarowa.wataha.wolfdog.org, bawimy sie dobrze, psy sa dla mnie zrodlem nieustajacej radosci
Ela, wiem ze brzmi to dla Ciebie jak "teleturniej". A to wlasnie dlatego, ze od naszego 'polskiego swiatka' jestes obecnie tak bardzo oderwana... Od czasu, gdy nas opuscilas wiele rzeczy sie zmienilo - przestalismy byc jedyna aktywna hodowla i wyszlo to na dobre, bo teraz wiecej osob stara sie, aby do grona wilczakowcow dolaczyli fajni ludzie... I mozesz sie szydzic z tego co pisze, ale nie dam rady opisac Tobie jak bylo na wystawie w Czechach czy Lodzi, obozie w Slowacji, spotkaniu w Otwocku, Sulejowie, Poznej czy Krakowie... To fajna zabawa, z grupa fajnych ludzi i fajnych psow bez obaw, ze sa wsrod nas papparazi, ktorzy potem zjada nas na jakims forum... Krotko mowiac - mila atmosfera i pelen luz...
Ale to trzeba SAMEMU przezyc... Moze wtedy pisalabys innym tonem....

Quote:
Originally Posted by Ori View Post
co ciekawe , kontakty mamy nie tylko z wygrywajacymi ostatnio na wystawach (rozgoryczonymi tym ponizajacym faktem) Wilkami z Polskiego Dworu
Co do wygrywania... Lubujesz sie w mowach propagandowych... Ja wole co innego - FAKTY Chetnym polecam spis i wyniki polskich wystaw:
Spis wszystkich wystaw
Kazdy moze sobie wyrobic zdanie sam...

Quote:
Originally Posted by Ori View Post
ale i z ludzmi z calej Europy
siedzac w zascianku i jezdzac na wystawy zawsze w te same miejsca nie widzisz jak wiele sie dzieje na swiecie
my mamy szerokie zaiteresowania i Europe na wyciagniecie reki
szkoda ze nie bylas na Championacie Francji w Montlucon...
szkoda ze nie dotarlas na duzy szol do Luksemburga...
przed nami Klubowka w Holandii i Europejska w Belgii
Elu, to ponownie pokazuje, ze jednak malo masz kontaktu z tymi ludzmi..

Szol w Luksemburgu? Ale zo to zwyczajna miedzynarodowka. Nawet jesli ladnie wykonana. 18 zgloszonych CzW? To zaczyna byc w Polsce standard. Minely czasy, gdy na wystawie pojawial sie tu jeden jedyny CzW...

Europejska w Belgii? O czym mowisz? Europejska Wystawa Psow jest jedynie RAZ W ROKU. Tegoroczna wystawa europejska byla w Zagrzebiu (BYLISMY). W przyszlym roku europejska jest w Budapeszcie (BEDZIEMY). W Belgii w najblizszym czasie zadnej nie bedzie. Chyba, ze tak dumna nazwe dopisujesz do kolejnej ZWYKLEJ miedzynarodowki... Wiem, ze ladnie brzmi, ale to wprowadzanie czytelnikow w blad...

Klubowka w Holandii. Mielismy jechac, ale odpuscimy. Odradzaja sami wlasiciciele z Holandii. Wystawa ma watpliwa otoczke ze wzgledu na dzialalnosc jednej z tamtejszych hodowczyn, ktora zaprosila sedziego "pod siebie". Powinnas wiedziec o czym mowa...

Championat Francji w Montlucon? Oczywiscie, ze duze show - byli tam wszyscy nasi francuscy znajomi, ale bez obaw - nie trzeba jechac do Francji, zeby sie z nimi spotkac. Zwykle spotykamy sie w Niemczech czy Slowacji (bardzo sobie te "zasciankowe" klubowki cenia). Czasem wpadna w odwiedziny bezposrednio do nas...

Dlaczego liczacy sie hodowcy psow tej rasy zamiast szalec po EUROPIE wola jechac do takiego zascianku jakim sa Czechy, czy Slowacja. Wiesz dlaczego? Nie tylko, ze to kraje pochodzenia rasy. Ale ze wzgledu na SEDZIOWANIE. I POZIOM konkurencji...
We Francji, Holandii, Belgii, czy nawet Niemczech wystawy wygladaja tak jak czasem i u nas: DOSKONALY pies krytykowany jest za to co jest PODSTAWA dobrego wilczaka... Doskonale zaprezentowany pies, doskonale wygladajacy z doskonalym charakterem potrafi przegrac z psem, ktory nie tyle jest fatalny, co i z powodu tragicznego charakteru prezentuje sie fatalnie... Nie tylko na polskim forum panuje czasem zamieszanie, bo wystawe wygral pies, ktore generalnie powinien dostac note "nie do oceny", ew zostac dyskwalifikacje za charakter. Moze nie zauwazylas, ale we Francji, Holandii, Niemczech czy Wloszech niektore werdykty powoduja ogromne wojny i burze... O wiele wieksze niz u nas...

Dlaczego jezdzimy zawsze w te same miejsca? To proste - zamiast wybierac wystawy, gdzie latwo zrobic championat bo konkurencja jest o wiele mniejsza niz w Polsce wolimy co roku zaliczyc najwazniejsze wystawy z najwieksza iloscia CzW - dlatego juz tradycyjnie jestesmy na specjalnych i klubowych wystawach w Slowacji (obie Nitry) i Czechach (Jevisovice i okolice). Zawsze staramy sie wystawic psy na specjalnej wystawie w Niemczech, klubowce w Polsce. Jesli tylko czas i miejsce wystawy pozwala to nie odpuszczamy rowniez wystawy swiatowej (w tym roku odpadla, bo do Meksyku jest "troche" daleko) i europejskiej. To taka podstawa naszego planu... I dopiero jesli zostaje nam czas to dzielimy go glownie miedzy Polske (obecnie wiecej, bo to dobra okazja do spotkan), Czechy i Slowacje...
Dlaczego odwiedzam glownie kraje pochodzenia rasy? Bo jestem troche wygodnicka... Moze nie zdobywa sie tam tak latwo tytulow, bo konkurencja duza, ale dobry opis od sedziego od rasy cenie o wiele wiecej niz BOBa od sedziego, ktory widac, ze nie wie o co chodzi i co to za rase ma w ringu... Wystawy w innych krajach niz wymienione sa jak rosyjska ruletka. Czasem ma sie szczescie. A czasem trafi sie na sedziego, ktory wilczaka widzi pierwszy raz w zyciu, a wzorca nie czytal. I czlowiek psuje sobie nerwy
A jadac do dobrego sedziego mam luz psychiczny - nie mam pewnosci, ze wygram. Ale mam pewnosc, ze przegram z psem, ktory ani nie wglada jak wilczak, ani nie zachowuje sie jak wilczak... Czesc osob z tego forum doskonale wie o czym mowe... Dlatego kazdemu zalamanemu fatalnym sedziowanem na jakiejs wystawie powtarzam - jedz do DOBREGO sedziego (najlatwiej zerknac na Slowacje i Czechy). Daleko, wystawy drogie, stawki spore, ale WARTO....

Wiec to co krytykujesz i nazywasz jezdzeniem w te same miejsce jest dzialaniem przemyslanym: pozwala mi to zobaczyc nie tylko maksymalna ilosc CzW, ale wszystkie znane psy tej rasy. To pozwala miec osobisty kontakt ze wszystkimi hodowcami, ktorzy licza sie w tej rasie... Informacji uzyskanych w ten sposob nie da sie porownac z ogladaniem fotek w galerii, czy samych wynikow wystaw, czy osiagniec hodowlanych innych. Dopiero jak mam wolny weekend i ochote to patrze, czy nie ma jakiejs innej wystawy w jakims innym kraju... Bo przejechac 2000km, zeby zobaczyc jakies 2-3 CzW to dla mnie bez sensu, nawet jesli daje to szanse na latwe tytuly...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 04-10-2007, 13:22   #9
Ana
Junior Member
 
Ana's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Warszawa
Posts: 157
Default

Quote:
Originally Posted by Margo View Post
Klubowka w Holandii. Mielismy jechac, ale odpuscimy. Odradzaja sami wlasiciciele z Holandii. Wystawa ma watpliwa otoczke ze wzgledu na dzialalnosc jednej z tamtejszych hodowczyn, ktora zaprosila sedziego "pod siebie". Powinnas wiedziec o czym mowa...
Margo, a mozesz troche rozwinac ten temat... Interesuje sie, bo dwa nasze Dąbki beda na tej wystawie wystepowac -> Anuki i Anomad. Jezeli wystawa jest z gory ustawiona to bardzo szkoda, bo to ich debiut na ringu.
Ana jest offline   Reply With Quote
Old 04-10-2007, 14:35   #10
Ori
Senior Member
 
Ori's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Poznań, Poland
Posts: 1,471
Send a message via Skype™ to Ori
Default

widze ze bojowki ruszyly do boju...
ciekawe ze znudzilo Was czytanie o psach o ktorych nie slyszeliscie przez wiele miesiecy...


Margo - mi sie juz znudzilo byc ocenianym przez tych samych sedziow ciagle, moze i dobrzy, ale ja juz ich znam, oni znaja moje psy, wkolko to samo, a psy za granica co caraz lepsze, przyjedz pobiegac tez to zobaczysz
__________________
www.jantarowawataha.pl
Ori jest offline   Reply With Quote
Old 04-10-2007, 14:48   #11
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by Ori View Post
widze ze bojowki ruszyly do boju...
Ja bym raczej powiedziala o innych uzytkownikach forum, ktorzy tez maja prawo do swojej opinii... I radze zwrocic uwage, ze z tych 4 osob jedynie jedna jest "speronowkowcem".... Wiec nie atakuj prosze na oslep kazdego, kto ma inne zdanie...

Quote:
Originally Posted by Ori View Post
Margo - mi sie juz znudzilo byc ocenianym przez tych samych sedziow ciagle, moze i dobrzy, ale ja juz ich znam, oni znaja moje psy
Ale nie chodzi o zbieranie tytulow... Ale o STAWKI i PSY jakie sie pojawiaja... A co roku widze calkiem inne... Nie pojade na jakas mala wystawe, zeby zobaczyc nawet 5 nowych psow, gdy na klubowce czy specjalce widze ich nawet 30....

Quote:
Originally Posted by Ori View Post
a psy za granica co caraz lepsze, przyjedz pobiegac tez to zobaczysz
Oczywiscie, ze coraz lepsze... Wiele sami pomagalismy wybierac.... Zerknij w rodowody - wszystko to "krewni i znajomi krolika"...
Niestety sedziowie nie dotrzymuja kroku poziomowi CzW... Dlatego wole jechac do Niemiec na klubowke sedziowana przez Slowaka i zobaczyc te psy, a swoje poddac ocenie speca. Niz pojechac do Francji zeby zobaczyc te same psy, a swoje oddac do oceny osoby, ktora powie, ze "oka za jasne", "ucho za krotkie", a "charakter zbyt pewny siebie" Nie mowie, ze nie pojade, ale dla mnie to o wiele nizszy priorytet....
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 04-10-2007, 15:15   #12
anetawron
Licho nie śpi...
 
anetawron's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: Kanie
Posts: 490
Send a message via ICQ to anetawron
Default

Quote:
Originally Posted by Ana View Post
dwa nasze Dąbki beda na tej wystawie wystepowac -> Anuki i Anomad.
będziemy trzymać kciuki
anetawron jest offline   Reply With Quote
Old 04-10-2007, 18:25   #13
Ori
Senior Member
 
Ori's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Poznań, Poland
Posts: 1,471
Send a message via Skype™ to Ori
Default

Quote:
Originally Posted by Margo View Post
Ja bym raczej powiedziala o innych uzytkownikach forum, ktorzy tez maja prawo do swojej opinii... I radze zwrocic uwage, ze z tych 4 osob jedynie jedna jest "speronowkowcem"....
tylko ze to "krewni i znajomi Krolika"
__________________
www.jantarowawataha.pl
Ori jest offline   Reply With Quote
Old 04-10-2007, 18:27   #14
Ori
Senior Member
 
Ori's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Poznań, Poland
Posts: 1,471
Send a message via Skype™ to Ori
Default

Quote:
Originally Posted by Ana View Post
Ori, kiedy w koncu zrozumiesz, ze nikt tu nie gnebi twojej hodowli!! Może
problem nie tkwi w twoich psach (bo te sa swietne!), ale w Tobie i twoim zacietrzewiniu...
Ja tez juz zmeczylam sie czytaniem o tym jaka biedna i szykanowana jest Jantarowa!
Mario, jeżeli Ela chce wrocic na forum to przeciez NIKT jej tego nie broni, wrecz przeciwnie wszyscy chetnie poczytaja o jej doswiadczeniach, ale czy ten powrot musi byc wlasnie w takim stylu???
Jesli nie zrozumialas dowcipu nic nie poradze.
__________________
www.jantarowawataha.pl
Ori jest offline   Reply With Quote
Old 04-10-2007, 18:29   #15
Ori
Senior Member
 
Ori's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Poznań, Poland
Posts: 1,471
Send a message via Skype™ to Ori
Default

Quote:
Originally Posted by Ana View Post
Margo, a mozesz troche rozwinac ten temat... Interesuje sie, bo dwa nasze Dąbki beda na tej wystawie wystepowac -> Anuki i Anomad. Jezeli wystawa jest z gory ustawiona to bardzo szkoda, bo to ich debiut na ringu.
Jesli to nie przeszkadza to odpowiem - hodowczyni z Holandii zaprasza sedzine z ktora sie lubia i liczy na jej przychylnosc. Przynajmniej tak twierdzi pewna osoba z Holandii.
__________________
www.jantarowawataha.pl
Ori jest offline   Reply With Quote
Old 04-10-2007, 18:32   #16
Ori
Senior Member
 
Ori's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Poznań, Poland
Posts: 1,471
Send a message via Skype™ to Ori
Default

Quote:
Originally Posted by maria_i_wilk View Post
A ja myślę, że można na to popatrzeć trochę bardziej analitycznie:
- ori włozyła duzo wysilku piszac i wklejajac, czyli STARA sie
- nie uzywa wulgaryzmow i nie oczernia (moze juz, a moze na stale)
- nie ma ukrytych powodow, a odzywa sie na wolfdogu

Czyli moze nie chcac sie czolgac, jednak chce wrocic? (ori przepraszam za te analize, ale tu emocje graly i graja tak mocno, ze najlepiej jak sie wydysza u zainteresowanych bez slow).
no jestes bezbledna
wszystkich traktujesz jak jednostki do przebadania, na rowni z Wilczakami
__________________
www.jantarowawataha.pl
Ori jest offline   Reply With Quote
Old 04-10-2007, 18:38   #17
Ori
Senior Member
 
Ori's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Poznań, Poland
Posts: 1,471
Send a message via Skype™ to Ori
Default

Quote:
Originally Posted by shaluka View Post
Elu.. mam nadzieje ze nie przeszkadza Ci, iz sie tak do Ciebie zwracam,ale poznalysmy sie w Lazne,choc pewnie mnie nie kojarzysz...
Przepraszam rowniez ze sie wtracam.. ale robi sie to nudne i meczace wciaz czytac nowe tematy o jantarowej jest mnostwo hodowli( i bynajmniej nie mam tu na mysli tylko peronowki) i nie przesadzajmy z tym gnebieniem was i twojej hodowli... Tu jest duzo ludzi nie wtajemniczonych,ktorzy szukaja informacji z zycia i nie tylko tych PSOW,a nie, nieporozumien wlascicieli... Wiem ze to nie moja sprawa,ale daj juz spokoj... Przeciez to jest praktycznie taki sam temat jaki stworzylas ostatnio,tylko o innym tytule,z innymi fotografiami(ktore kazdy wilczak posiada i to takie niezaciekawe jak i te bajeczne wrecz) i ciut zmienionym tekscie... Prosze zajmijmi sie PSAMI .... Byla taka wspaniala wystawa w Czechach mialam nadzieje na jakies doklande relacje i wogole..a tu.. tematy wciaz kraza tylko wokol jednego... a przeciez sama zwracalas uwaga ze nei doceniamy polskich psow i ich zagranicznych osiagniec..a teraz naprawde jest czego pogratulowac...
Jeszcze raz wybaczcie ze sie wtracam,ale postarajcie sie spojrzec i z mojego punktu widzenia...

pozdrawiamy

P.S. przykro mi ze sie wtracam,myslam ze to minie...ale jak widac nie...a powli to zaczyna dzialac na nerwy.. te dziecinne przepychanki i lapanie za slowka
niestety przeszkadza mi ze osoba mi nieznana (na obozie nie zamienilysmy ani slowa), odzywa sie do mnie w niegrzeczny sposob w stylu "zajmij sie psami"
NIC Cie do tego nie upowaznia
moze po prostu bedziesz omijac moje posty i w ten sposob oszczedzisz swoj cenny czas, ku zadowoleniu obu stron

na forum sie nie wpraszalam, zostalam tu bezpardonowo wywolana, wiec moze po prostu tego starajcie sie unikac na przyszlosc

tak jak unikaliscie przez wiele miesiecy jakiegokolwiek tematu dotyczacego Ambera, Amona czy Beti
i mi, i Wam bylo z tym dobrze
__________________
www.jantarowawataha.pl
Ori jest offline   Reply With Quote
Old 04-10-2007, 18:45   #18
Ori
Senior Member
 
Ori's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Poznań, Poland
Posts: 1,471
Send a message via Skype™ to Ori
Default

Na koniec
rozumiem ze to porywajace zdjecia moich psow wprawiaja Was w stan takiego rozdraznienia

radze wyluzowac, nie bede Was raczyc zdjeciami CODZIENNIE
moze... zalozmy... raz w tygodniu

__________________
www.jantarowawataha.pl
Ori jest offline   Reply With Quote
Old 04-10-2007, 19:29   #19
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

"Enough is enough" - jak mówią Anglicy!

Czy ktoś mógłby mnie poinformować czy na forum istnieje opcja banowania osób których postów nie mamy ochoty czytać? Jeśli istnieje, będę wdzięczna za instrukcję jak jej używać.
Rona jest offline   Reply With Quote
Old 04-10-2007, 20:05   #20
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default

Ronu przyznam ze to nie glupi pomysl... Choc tu to chyba osoba ma zbyt duze ego i zbanowanie jednej osoby by nie wystarczylo
....
Ori,to rowniez jest i moja sprawa,poniewaz piszesz na forum czyli z mysla ze nie bedzie tego czytala jedna osoba,a ja ROWNIEZ jestem uczestnikiem forum i cenie je sobie baardzo,ale nie za takie plytkie sprzeczki czy pokazywania 'ja jestem tutaj naj', a za normalne rozmowy, wymienianie sie dosiwiadczeniami i wogole,bez zadnych zgryzliwosci... zreszta,moglabym sie teraz jeszcze duuuzo rozpisac bo rownie duuzo mysli klebi mi sie w glowie,ale niestety nie ejstes osoba,na ktora chce marnowac moj czas.. I wkurza mnie ze wprowadzasz tu tak niezdrowa atmosfere,pjawilas sie znow,ok,fajnie,napisz o tym co przezylas z psami,swoich doswiadczeniach na forumi wogole,a nie non stop piszesz w kolo o jednym, musisz robic wokol siebie tyle szumu,wracac z takim 'hukiem'? Nie mozesz poprostu byc jak inny? Nie wazne. Nie odpowiadaj,jzu i tak nie bede marnowac nerwow i czasu na czytanie twoich tematow,chyba ze naprawde beda wazne,albo normalne,takie jak inni tworza. Zal mi Ciebie...
Mario a tu naprawde nikt nikomu nic nie zabrania,poprostu chodzi o cos innego..

P.S. Moj wczesniejszy post nie mial w sobie nic zgryzliwego ani wogole,poprostu stwierdzilam to co czuje,wcale nie majac na celu urazenie Cie czy cos w tym stylu,nie doszukuj sie dziury w calym!
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."
shaluka jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org