Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Videos & photo stories

Videos & photo stories Foto i video blogi....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 05-09-2007, 18:45   #1
maria_i_wilk
Junior Member
 
maria_i_wilk's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 387
Default Wilczak w fotkach - artystycznie

Nie potrafię znaleźć odpowiedniego miejsca dla zdjęć wilczaków ani poprzedniego wątku o zdjęciach. Więc zrobiłam nowy. Przeglądam kolejne galerie i cieszę się, że tak powoli ładujecie i zdążam robić cokolwiek innego oprócz oglądania wilczaków..
Ostatnio trafiłam na galerię zdjęć Shaluki - z wycieczki do lasu w Późnej z Ishtar, Eligo i Botisem. I oczywiście kilka fotek ma w sobie to, co przyciąga moją uwagę, specyficznie nastawioną na zachowania psów. I powiem, że gdy chodzi o ruch i zachowania psów, to można to już dziś uznać za standard, że gdy tak wiele osób robi zdjęcia psom i pokazuje innym ludziom, to wreszcie przestały "nudzić" fotki statyczne i stateczne i NARESZCIE można na nich zobaczyć PSA.
Ale dziś ja nie o tym... Jest kilka osób, które jak mi się wydaje, próbują robić fotki artystyczne, to znaczy takie, które nie pokazują rzeczywistości takiej, jakie widuje każdy z nas. Artystyczna fotografia, to taka, gdy ambicją fotografującego jest uchwycenie rzeczywistości .. hm... innej, niż reporterska. Przyznaję jednak, że czasem i ta rzeczywistość przeinaczona do celów artystycznych chwyta za oko. Bo zobaczcie sami:


Last edited by maria_i_wilk; 05-09-2007 at 18:48.
maria_i_wilk jest offline   Reply With Quote
Old 07-09-2007, 00:55   #2
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default

A to ja musze sie nieskromnie pochwalić ze to zdjęcie to moje dzieło, zrobione na spacerku kiedy przyjechalam w odwiedziny do Późnej...

Chodzilo mi o pokazanie piękna tez z innej perspektywy.. czasem mysle o robieniu zdjec ktore pokazuja swiat bardziej nierealnym,bajecznym,lepszym..
A galeria jest jeszcze uboga,bo nie moge znalesc czasu by nad nia popracowac ale sie postaram .. ehh ta szkola i matura a jak dochodzi jeszcze teraz praca to ciezko jest z czasem..ale pewnei wiecie o czym mowie
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."

Last edited by shaluka; 07-09-2007 at 01:04.
shaluka jest offline   Reply With Quote
Old 07-09-2007, 17:56   #3
Agnieszka
Distinguished Member
 
Agnieszka's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Location: Supraśl/Poznań
Posts: 2,513
Default

A co takiego robisz? - mam na mysli pracę
Zdjęcie sympatyczne
Agnieszka jest offline   Reply With Quote
Old 10-09-2007, 12:42   #4
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default

Agnieszka,na razie ,musze pisac umowy i koordynowac imprezy.. a teraz zacza sie sezon.. i ehh Pozatym dorabiam teraz troche na rozne sposoby,teraz dorwalam kolejna prace ale nie chce zapeszyc..
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."
shaluka jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 00:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org