Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Wystawy

Wystawy Nasze sukcesy wystawowe, jak przygotować CzW, jak wystawiać....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 17-06-2012, 22:49   #21
anija
Junior Member
 
anija's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Lublin
Posts: 226
Send a message via Skype™ to anija
Default

My mamy Zwycięstwo Młodzieży i ukończony Szamponat Młodzieży. Pan Czerniakowski bardzo skrupulatny, nie przejmował się lejącym żarem z nieba. Bystra została opisana jako "średnio silna o bardzo dobrych proporcjach, b. dobry typ i wyraz, dobra głowa, prosty grzbiet, bardzo dobre kątowanie kończyn, prosty front, kończyny prowadzi równo, silna przestrzenna, dynamiczna akcja." pękam z dumy tym bardziej, że Bystra nie znosi upałów, buntuje się zwykle i nie chce biegać gdy jest tak gorąco. Tym razem była i tak wyjątkowo cierpliwa.

Ja osobiście wymiękłam... słońce mnie też pokonało i moją skórę na karku, auć..
__________________
BYSTRA BEDALIEL Wilczy Duch
anija jest offline   Reply With Quote
Old 17-06-2012, 23:08   #22
makota
Member
 
makota's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Świętokrzyskie/Kraków
Posts: 664
Default

Jeszcze raz gratuluję wszystkim psiakom, szczególnie za wytrwałość, bo upały były naprawdę zabijające...

...mnie słońce też pokonało - szczególnie na nosie
__________________
CRESIL II z Peronówki - wd
Całe stadko: 2011 2012 2013
makota jest offline   Reply With Quote
Old 17-06-2012, 23:45   #23
Gia
K-Lee Family
 
Gia's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Location: Wrocław
Posts: 2,400
Send a message via Skype™ to Gia Send Message via Gadu Gadu to Gia
Default

No i my wreszcie dotarliśmy do domku
Bajkom serdecznie dziękujemy za gościnę, a Wasz dom w pełni zasługuje na przydomek "Wilków z Baśni" Właśnie sączę pyszny "napój" orzeźwiający - zdobyczny i zastanawiam się, jak zasnę tak spieczona na skwarkę...

Z maluchów jestem naprawdę dumna Nasza wyprawa pociągiem, jak to w moim przypadku - zawsze z przygodami. W tym ukropie, w pociągu pełnym po brzegi, maluchy wytrzymały tyle godzin i wkładały uśmiech na usta nawet tych najbardziej zasępionych pasażerów. Lilka zostawiła trochę włosów na habicie zakonnicy i próbowała czytać razem z nią gazetę

A teraz wyniki, my tylko wczoraj na wystawie krajowej, dziś jedynie towarzysko i kibicująco
Mimo upału Gran Rosa Amiga Atropa Bella Donna - o imieniu roboczym na dziś Rózia zaprezentowała się świetnie - ocena wybitnie obiecująca i fajny opis
Gran Milagro Azul Atropa Bella Donna, dla przyjciół Mandżur pokonał przefajnego i przemiłego konkurenta, a potem siostrę zdobywając tytuł Najlepsze Szczenię Ale, że było mu mało to na Bis-ach mimo tego okropnego upału wybiegał - dosłownie BIS 1 Puppy

Jagoda, ciasto jak zawsze... rozpieszczasz nas

Miło było Was wszystkich spotkać znowu, a niektórych poznać!!!! Ten wyjazd zdecydowanie zostanie w mojej pamięci
__________________

Gia, K-lee Vornja z Peronówki & Gran Rosa Amiga Atropa Bella Donna...
Gia jest offline   Reply With Quote
Old 18-06-2012, 08:02   #24
GRABA
Senior Member
 
GRABA's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Sosnowiec
Posts: 1,687
Default

Quote:
Originally Posted by jagoda_n View Post
Dark wczoraj dostał CWC, a dzisiaj CWC i res.CACIB :-)
NOOO, brawo, chyba dorosłego pykniecie szybciej niż młodzieża))
__________________

http://darwilka.blogspot.com/

GRABA jest offline   Reply With Quote
Old 18-06-2012, 08:56   #25
Spider
Spiderwolf
 
Spider's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Location: Jasienica
Posts: 360
Default

Witajcie Gratulacje dla zwycięzców Moje Galicyjskie tym razem wyladowaly na 2 lokatach ale i tak jestem z nich dumna bo zaprezentowały się pieknie i bez żadnych wybryków Czakram ocena doskonała i sreberko a Diablica wybitnie obiecujący Ogromny szacun dla Mamusi za wybiegane złotko Upał był nieziemski i na wystawie łatwiej było napoić pieski niż siebie haha ,no ale w końcu nie o włascicieli tutaj chodzi.Bardzo było miło spotkać dawno nie widzianych znajomych i opgadać choć troszkę .Tak więc pozdrawiam Was mocno serdecznie i do zobaczyska .....Spiderka & Czakram & Diablica GW
Spider jest offline   Reply With Quote
Old 18-06-2012, 09:33   #26
Bajka
'Wilk z baśni' :)
 
Bajka's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Kraków / Żydów...i tak na zmianę:)
Posts: 749
Default

no to jeszcze my

Quote:
Originally Posted by jagoda_n
dziękujemy Agnieszce i Wojtkowi za gościnę, było bardzo miło, jestem zakochana w Waszej posesji, naprawdę "Bajkowo" :-)
Quote:
Originally Posted by Gia View Post
Bajkom serdecznie dziękujemy za gościnę, a Wasz dom w pełni zasługuje na przydomek "Wilków z Baśni"
Dzięki dziewczynyBardzo miło było gościć Was wszystkich u nas Zapraszamy za rok, mam nadzieję, że będą już podłogi zamiast wylewek betonowych, ale jeśli nawet nie, to na pewno będzie "napój" taki jak w tym roku
Dziewczyny mi tu patrzą przez ramię i mówią, żeby podziękować psom za wspólne szaleństwa, a najbardziej serdecznie pozdrowić Darka, szczególnie od Fusi

Co do wyników, to Lunia pierwszego dnia doskonała1+CWC+Zwycięzca/Naj.Suka, a drugiego dnia doskonała1+CWC+Zwycięzca/Naj.Suka+CACIB Bardzo jestem dumna z dziewczynki, bo pomimo upałów i licznych atrakcji, miałam w obydwa dni w ringu wersję "samowystawiającą się" Ja tylko trzymałam za koniec ringówki i nic więcej Pewnie na następnej wystawie panna Lunia mi utrze nos, żeby mi się nie wydawało, że tak będzie zawsze A co!
Lunek (zwany w niektórych kręgach Anyżem Lunarem) z Michałem też superowo, pierwszego dnia chłopacy zgarnęli doskonałą1+Zwycięzcę Młodziezy+ Naj.Juniora; drugiego dnia dostali bardzo dobra4 Pierwszy raz widziałam chłopaków na żywo w ringu od dłuższego czasu i bardzo jestem dumna, że Lunek ma tak serdecznie w nosie, sprawdzanie zębów, klejnotów i wszystkiego co tam sobie sędzia chce

Gratulacje dla wszystkich zwycięzców, dla wszystkich "nowych szamponów", dla wszystkich rozpoczynających championaty,dla debiutantów i generalnie wszystkich że wytrzymali w tym upale Niby mówiłam, że zamówię pogodę, ale chyba trochę przesadziłam

PS. chciałam powiedzieć, że znaleźliśmy w szklarni strasznie fajną latarkę: ledową, ma dwie opcje świecenia Jagoda, pozdrów Łukasza No latarka faktycznie super jest!Prawdę Łukasz mówił Oddamy przy najbliższej wystawie
__________________

www.wilkzbasni.pl
Kalaratri z Peronówki (Furia) & Clair De Lune Srdcerváč (Luna) & Bazyliszek Wilk z baśni

Last edited by Bajka; 18-06-2012 at 16:58. Reason: bo bzdurę napisałam:)
Bajka jest offline   Reply With Quote
Old 18-06-2012, 10:21   #27
pawmagdul
Junior Member
 
pawmagdul's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
Location: Kraków
Posts: 168
Send a message via Skype™ to pawmagdul
Default

miło było Was wszystkich poznać osobiście .... no i przefajne wasze pieski .... wszystkim zwyciężcom ogromne gratulacje .... my jesteśmy bardzo zadowoleni z Kurta, na obu wystawach dostaliśmy WO i ładne opisy .... teraz trzeba popracować nad obyciem wystawowym ))
__________________
http://pl.euroanimal.eu/
pawmagdul jest offline   Reply With Quote
Old 18-06-2012, 17:03   #28
Bajka
'Wilk z baśni' :)
 
Bajka's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Kraków / Żydów...i tak na zmianę:)
Posts: 749
Default

Quote:
Originally Posted by pawmagdul View Post
.... teraz trzeba popracować nad obyciem wystawowym ))
Jeszcze się spokojnie zdążycie obyć

Dodałam wyniki do bazy z obydwu dni, błąd poprawiłam sama po sobie,czekam tylko aż go poprawi administracja czy się więcej błędów nie wkradło nie wiem - niech każdy sprawdzi, czy mu przy jego psie nie napisałam głupoty
__________________

www.wilkzbasni.pl
Kalaratri z Peronówki (Furia) & Clair De Lune Srdcerváč (Luna) & Bazyliszek Wilk z baśni
Bajka jest offline   Reply With Quote
Old 18-06-2012, 17:32   #29
anula
czuły barbarzyńca
 
anula's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: miastowieś S-łomianki
Posts: 1,859
Default

Gratulacje dla wszystkich zwyciezcow, a dla Lunki szczegolnie - widac, ze obadwa sędzie się na niej poznały (choc są chyba z innych bajek [nomen omen])
3xP - Piękna Ponad Podziałami
anula jest offline   Reply With Quote
Old 19-06-2012, 02:20   #30
makota
Member
 
makota's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Świętokrzyskie/Kraków
Posts: 664
Default

Miałam wysłać każdemu priva, ale po dwóch wiadomościach stwierdziłam, że może jednak tutaj podam link i może każdemu będzie wygodniej
Jutro dorzucę jeszcze zdjęcia z niedzieli

https://picasaweb.google.com/1076053...CMqmkYLe3OGGOw

Pozdrawiam
__________________
CRESIL II z Peronówki - wd
Całe stadko: 2011 2012 2013
makota jest offline   Reply With Quote
Old 19-06-2012, 11:36   #31
DORA
Member
 
DORA's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 993
Default

Gratulacje dla zwyciezcow i dla wszystkich za wytrwalosc w tym upale, piekne fotki az milo popatrzec jak urosło mlode pokolenie
DORA jest offline   Reply With Quote
Old 19-06-2012, 12:35   #32
Bajka
'Wilk z baśni' :)
 
Bajka's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Kraków / Żydów...i tak na zmianę:)
Posts: 749
Default

Quote:
Originally Posted by anula View Post
Gratulacje dla wszystkich zwyciezcow, a dla Lunki szczegolnie - widac, ze obadwa sędzie się na niej poznały (choc są chyba z innych bajek [nomen omen])
3xP - Piękna Ponad Podziałami
3x P hihihihihi,anula umarłam Obadwa sędzie zgodnie postanowieły, że z Lunki jest prawdziwa Suka! co prawda, to prawda(a jeszcze jej wrednego suczego charakterku nie zdążyły poznać sędzie przecie! )

makota, cudne zdjęcia zrobiliście!!! Można sobie wziąć i wypożyczyć??
__________________

www.wilkzbasni.pl
Kalaratri z Peronówki (Furia) & Clair De Lune Srdcerváč (Luna) & Bazyliszek Wilk z baśni

Last edited by Bajka; 19-06-2012 at 12:52.
Bajka jest offline   Reply With Quote
Old 19-06-2012, 12:47   #33
Gia
K-Lee Family
 
Gia's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Location: Wrocław
Posts: 2,400
Send a message via Skype™ to Gia Send Message via Gadu Gadu to Gia
Default

Makota, świetne fotki Można pożyczać?

Przepraszam za pchełkę co to się wiecznie w kadr wpychała
__________________

Gia, K-lee Vornja z Peronówki & Gran Rosa Amiga Atropa Bella Donna...
Gia jest offline   Reply With Quote
Old 19-06-2012, 14:06   #34
makota
Member
 
makota's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Świętokrzyskie/Kraków
Posts: 664
Default

Pewnie, że można pożyczać, miło że się na coś przydadzą

Edit: Zdjęcia z niedzieli już są, jeszcze nie wszystkie podpisane, ale pracuję nad tym. Mam nadzieję, że już żadnych błędów nie będzie, mimo że nie wszystkie psy, które się wystawiały "znałam"
__________________
CRESIL II z Peronówki - wd
Całe stadko: 2011 2012 2013

Last edited by makota; 19-06-2012 at 17:04.
makota jest offline   Reply With Quote
Old 19-06-2012, 17:07   #35
anija
Junior Member
 
anija's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Lublin
Posts: 226
Send a message via Skype™ to anija
Default

Super fotki Makota! Teraz trochę żałuję, że tak się szybko zmyłam. Niestety ból głowy kazał mi się ewakuować. Następnym razem nadrobimy towarzysko
__________________
BYSTRA BEDALIEL Wilczy Duch
anija jest offline   Reply With Quote
Old 19-06-2012, 17:09   #36
makota
Member
 
makota's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Świętokrzyskie/Kraków
Posts: 664
Default

Quote:
Originally Posted by anija View Post
Super fotki Makota! Teraz trochę żałuję, że tak się szybko zmyłam. Niestety ból głowy kazał mi się ewakuować. Następnym razem nadrobimy towarzysko
Nie wszystko stracone, Błonia mamy niedaleko, a jeszcze nie miałyśmy okazji się poznać, więc jak Euro i sesja się skończy...
__________________
CRESIL II z Peronówki - wd
Całe stadko: 2011 2012 2013
makota jest offline   Reply With Quote
Old 19-06-2012, 17:20   #37
anija
Junior Member
 
anija's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Lublin
Posts: 226
Send a message via Skype™ to anija
Default

Właśnie a propos Błoń.. któregoś popołudnia (18-20) chętnie się umówimy
__________________
BYSTRA BEDALIEL Wilczy Duch
anija jest offline   Reply With Quote
Old 19-06-2012, 17:39   #38
makota
Member
 
makota's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Świętokrzyskie/Kraków
Posts: 664
Default

Quote:
Originally Posted by anija View Post
Właśnie a propos Błoń.. któregoś popołudnia (18-20) chętnie się umówimy
W przyszłym tygodniu będę w miarę wolna, bo mi już same egzaminy zostaną, a nie projekty, więc bardzo chętnie...tylko prawdopodobnie przywiozę sobie psy do Krakowa, więc będziemy trochę ograniczeni (Basta jest nadal socjalizowana, bo każdego obcego psa usiłuje ugryźć w zad, dopóki ten nie odejdzie na jej "dystans krytyczny" wokół naszego stadka )

... ale to najwyżej bym wzięła same maluchy na spacer, Łateczek uwielbia poznawać nowe suczki
__________________
CRESIL II z Peronówki - wd
Całe stadko: 2011 2012 2013
makota jest offline   Reply With Quote
Old 19-06-2012, 18:18   #39
anija
Junior Member
 
anija's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Lublin
Posts: 226
Send a message via Skype™ to anija
Default

Quote:
Originally Posted by makota View Post
W przyszłym tygodniu będę w miarę wolna, bo mi już same egzaminy zostaną, a nie projekty, więc bardzo chętnie...tylko prawdopodobnie przywiozę sobie psy do Krakowa, więc będziemy trochę ograniczeni (Basta jest nadal socjalizowana, bo każdego obcego psa usiłuje ugryźć w zad, dopóki ten nie odejdzie na jej "dystans krytyczny" wokół naszego stadka )

... ale to najwyżej bym wzięła same maluchy na spacer, Łateczek uwielbia poznawać nowe suczki
Jakoś się zgadamy. Może po prostu daj znać w wątku "Krakowskie spotkania", a ja tam odpiszę Z Bystrą jest teraz różnie w relacjach z innymi sukami. To sprawa indywidualna. Od jednej po "ugryzieniowym" upomnieniu będzie się trzymać z daleka, drugiej się chętnie "odgryzie" z dokładką
__________________
BYSTRA BEDALIEL Wilczy Duch
anija jest offline   Reply With Quote
Old 19-06-2012, 18:45   #40
Spider
Spiderwolf
 
Spider's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Location: Jasienica
Posts: 360
Default

Aga Bajka mam prośbę o poprawienie wyniku wystawy z 17.06 Krakow . Diablica Galicyjski Wilk -wybitnie obiecująca tak ma zapisane w karcie oceny Dziękuję
Spider jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org