Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Wystawy

Wystawy Nasze sukcesy wystawowe, jak przygotować CzW, jak wystawiać....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 25-07-2011, 23:46   #21
Mistrali
Junior Member
 
Mistrali's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Chorzów
Posts: 285
Default

Wiem, że z werdyktami sędziego się nie dyskutuje, dlatego tej ''pani'' mówimy żegnaj i omijamy szerokim łukiem Jak sama przyznała zna się na sędziowaniu owczarków, szkoda że wilczak to nie owczarek Baldur nie licząc płynnego ruchu i zrównoważonego charakteru ( z czego jestem bardzo dumna ), ma same wady, chyba aż wstyd że narażam innych na jego widok Najbardziej podoba mi się wpisane jako wada : ''zgryz jeszcze nożycowy ale przechodzący w cęgowy'' ( a ja myślałam, że u wilczaka oba są dopuszczalne . Ocena obiecująca. Widać Baldur strasznie zbrzydł od czasu wystawy w Krakowie czy Ustroniu, a inni sędziowie, włącznie z tymi, którzy oceniali bisy się nie znają Wiem, że czasem krytyka sędziego jest dobra, ale tylko wtedy gdy jest konstruktywna. Jak zostało powiedziane wcześniej typem sędziny był Czambor
__________________
''FLECTERE SI NEQUEO SUPEROS, ACHERONTA MOVEBO''

Last edited by Mistrali; 25-07-2011 at 23:51.
Mistrali jest offline   Reply With Quote
Old 26-07-2011, 06:31   #22
GRABA
Senior Member
 
GRABA's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Sosnowiec
Posts: 1,687
Default

Quote:
Originally Posted by z Peronówki View Post
GRATULACJE!!!!
Co za PIP.... Przeciez chyba kazdy juz o tym wie....

o mały włos, bo sędzinie podobał się Czambor, aleeee ten najbardziej zrownowazony, najlepiej wyszkolony i najlepiej wychowany pies w Polsce z ktorego my wszyscy powinnismy brac przyklad (oczywiscie wedlug wlasciciela ) wystartowal do sedziny.... I to nie aby dac jej buzi......
A ja od siebie dodam, ze nie byl to jego pierwszy wyskok i nie pierwszy raz sedzia decyduje sie przy ocenie tego psa pozostac jednak w bezpiecznej odleglosci...

Coz... Nie wiem, czy jako komentarz powinnam dac "wilczaki ucza pokory", czy raczej "oliwa na wierzch wyplywa".... A moze raczej "przyganial kociol garnkowi, a sam smoli"... A moze powinno sie wrzucic wszystkie trzy jednoczesnie....
Oj, ten światek człowiek nie wróci do domu, a tu już wieść niesie hehe.


Quote:
Originally Posted by Gaga View Post
Gratulejszyn,,,za zdobycze "na swoim terenie"
Uściskaj królewnę ;D
Gaga fakt byłam niegościnna, ale może dlatego, że klimat mi odpowiadał
__________________

http://darwilka.blogspot.com/

GRABA jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org