Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Adopcje

Adopcje Psy szukające nowego domu: rasowe wilczaki, ale i "wilczakopodobne" psy z polskich schronisk....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 25-03-2010, 11:19   #61
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Quote:
Originally Posted by ewastelmachowska View Post
Proszę również nie mieszać w to mojej byłej żony , a tym bardziej wypowiadać się pod jej adresem.
I kto to mówi? Czy czasem nie ten, co ją sam wmieszał?
Nie mam obowiązku znać czyiś układów rodzinnych i reaguję na to, co widzę i czytam: widzę czarno na białym że ewastelmachowska zamieściła fotki 20 marca, a co chwilę czytam lamenty, że biedny Grześ nie ma dostępu do forum. Wysnułam z tych faktów logiczny wniosek...

Jeśli chodzi o historię Imina, uważam, że Margo postępuje słusznie i elegancko wyciszając sprawę, choćby ze względu na sytuację rodzinną Olgi.

Ale zanim ślepo uwierzycie w to, co tu przeczytaliście, weźcie poprawkę na to, że Grzesiek sypie różnymi wersjami różnych historii jak z rękawa... w grudniu 2008 z jego ust słyszałam ją w trochę innym wydaniu... . Mam nadzieję, że Olga kiedyś wygrzebie ten wątek i dokładnie opisze nam jak z Iminem było naprawdę; choćby po to, aby zadbać o dobre imię swojej przyszłej hodowli. Teraz powinna mieć spokój.
__________________

Rona jest offline   Reply With Quote
Old 25-03-2010, 18:49   #62
jefta
Call Me Sexy Srdcervac
 
jefta's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Wroclaw
Posts: 1,233
Send a message via Skype™ to jefta Send Message via Gadu Gadu to jefta
Default

może tego speca od szkolenia przedstawić publicznie zanim następny pies straci życie?


Imin [*]
__________________
jefta jest offline   Reply With Quote
Old 26-03-2010, 00:35   #63
maria
Junior Member
 
maria's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 170
Default

Quote:
Originally Posted by btd View Post
Na wystawie w Kielcach usłyszałem że niedawno był na allegro wystawiony wilczak. (...) I tłumaczenia o nagle wyskakującej alergii na wilczaka też jakoś mnie nie przekonują.
no i miałeś rację, Btd, alergia była tylko wymówką, tym bardziej, że z innego topiku dowiadujemy się, że już jako szczeniaka chciano Imina wymienić na Imbusa. "alergia" na niego rozpoczła się więc długo wcześniej... Poza tym nie jestem sobie w stanie wyobrazic, ze ktoś ma już szczeniaka, przyzwyczaił się już do niego, i nagle wpada na pomysł wymiany na innego...
maria jest offline   Reply With Quote
Old 26-03-2010, 10:44   #64
szasztin
Senior Member
 
szasztin's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Sopot
Posts: 1,787
Default

Quote:
Originally Posted by maria View Post
no i miałeś rację, Btd, alergia była tylko wymówką, tym bardziej, że z innego topiku dowiadujemy się, że już jako szczeniaka chciano Imina wymienić na Imbusa. "alergia" na niego rozpoczła się więc długo wcześniej... Poza tym nie jestem sobie w stanie wyobrazic, ze ktoś ma już szczeniaka, przyzwyczaił się już do niego, i nagle wpada na pomysł wymiany na innego...
To nie było TAK - nie mówimy o wymianie szczeniaków - tylko rezerwacji.
poprostu byli właściciele zwrócili sie do nas z takim zapytaniem - zanim ktokolwiek odebrał jakiegokolwiek szczeniaka. My na poczatku chcielismy wziąc Imina - ale po konsultacji i rozmowach z Margo zmienilismy decyzję i wzięlismy Imbusa.

TYLKO TYLE!!!

Last edited by szasztin; 26-03-2010 at 11:20.
szasztin jest offline   Reply With Quote
Old 26-03-2010, 11:10   #65
maria
Junior Member
 
maria's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 170
Default

Quote:
Originally Posted by szasztin View Post
To nie było TAK - nie mówimy o wymianie szczeniaków - tylko rezerwacji.
poprostu byli właściciele zwrócili sie do nas z takim zapytaniem - zanim ktokolwiek odebrał jakiegokolwiek szczeniaka. My na poczatku chcielismy wziąc Imina - ale po konsultacji i rozmowach z Margo zmienilismy decyzję i wzięlismy Imbusa.

TYLKO TYLE!!!
a, to przepraszam, coś musiałam źle zrozumieć
maria jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 16:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org