Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Různé

Různé Vše o československých vlčácích...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 21-05-2009, 13:40   #21
Jenik
Junior Member
 
Jenik's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Location: Praha
Posts: 97
Send a message via ICQ to Jenik Send a message via AIM to Jenik Send a message via MSN to Jenik Send a message via Yahoo to Jenik
Default Klec

Ahoj, potřeboval bych radu, chci pro naši malou klec, kde bude trávit čas, pokud nebudeme doma, nebo se jí nemůžeme v daný moment věnovat. Ale ptřebuju tu klec i tak, abych ji mohl složit a mít na výstavách. Potřebuju vědět ideální materiál, zda máte nákres té klece, kolik vás to tak stálo a taky jestli máte nějakého šikovného výrobce nebo kutila této klece.

Díky.

Honza
Jenik jest offline   Reply With Quote
Old 21-05-2009, 13:44   #22
Hanka
Senior Member
 
Hanka's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: Kadaň
Posts: 1,622
Send a message via ICQ to Hanka Send a message via Skype™ to Hanka
Default

Jeniku, mrkni se na diskuzi tak dva měsíce dozadu. Probírali jsme to tu.
Hanka jest offline   Reply With Quote
Old 21-05-2009, 13:52   #23
Hanka
Senior Member
 
Hanka's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: Kadaň
Posts: 1,622
Send a message via ICQ to Hanka Send a message via Skype™ to Hanka
Default

Ještě něco: sháněla jsem všude možně, žádnému zámečníkovi se to nezdálo jako dost lukrativní kšeft, takže jsem nakonec pochodila u spřízněné duše, majitele čs. vlčáka z Prahy. Klec mě vyšla na 7tis. a jsem šťastná, že ji mám. Je skládací na placku, jednotlivé stěny se dají od sebe odmontovat. Ale jak říkal výrobce- za to, kolik je na ní práce a jak se s ní napiplal, je i tahle cena nízká. Ještě před třemi měsíci říkal, že už NIKDY .
Fotka je zde (novinka z 1.5.2009)
http://wolfdog.wbs.cz/?gen=274

tadytu používám jen na krátké výjezdy, z té se dostane každé čsv, když chce.
http://wolfdog.wbs.cz/Vystavy.html?fotka=31
Hanka jest offline   Reply With Quote
Old 21-05-2009, 14:12   #24
sdivokoukrvi
Member
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 674
Default

Hanko tak tuhle máme dočasně doma , než se finančně zmátořím a nechám si udělat jinou,ale zatím ji tedy nemám důvod používat,poněvač sme furt doma, takže ověření jak z toho vyleze zatím nemám ale věřím že vyleze snadno a rychle až bude velká
sdivokoukrvi jest offline   Reply With Quote
Old 21-05-2009, 17:49   #25
Lucan
Member
 
Lucan's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 34
Send a message via ICQ to Lucan
Default

Používám klec značky "Mastery", která je velmi podobná té druhé z odkazu "Hanky". Má rozměry 107x65cm, vysoká je 75cm, lze ji složit na placičku, má vyndavací plechovou vaničkou na celém spodku. V ceně byla plachta a sundavací kolečka. To vše za 1.850Kč na výstavě v Letňanech někdy na podzim.. Doporučil mi ji kamarád s ČVčkem, když mě viděl, že mám zájem o látkový stan pro psy a velmi jednoduše mi to vysvětlil..
Na dovolené měla čuba v kleci soukromí a ráda do ní chodí odpočívat jen tak, když ji zrovna nemám v autě.
Pro příště bych si raději koupil variantu se šikmou zádí, kvůli autu. Mám sice kombíka, ale bohužel o pár centimetrů se mi klec nevejde do auta jinak, než že musím sklopit zadní sedačky. To jen díky tomu, že nemám sešikmenou stranu klece.
Lucan jest offline   Reply With Quote
Old 06-01-2010, 20:34   #26
sdivokoukrvi
Member
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 674
Default

Ahoj, tak už tu otravuju i já, nevíte někdo o někom, kdo by udělal na zakázku klec odolnou proti jedné šedivé stvůře? Nejlépe z okolí Prahy, děkuji předem. Tady je dyžtak email [email protected]
sdivokoukrvi jest offline   Reply With Quote
Old 07-01-2010, 12:04   #27
mellorn
Member
 
mellorn's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Prague
Posts: 523
Default

Quote:
Originally Posted by Alissea View Post
Ahoj, tak už tu otravuju i já, nevíte někdo o někom, kdo by udělal na zakázku klec odolnou proti jedné šedivé stvůře? Nejlépe z okolí Prahy, děkuji předem. Tady je dyžtak email

[email protected]
co treba majitel Akkonova taty?Yzengrin ji od nej ma myslim.Je z Prahy a je to kovar...
mellorn jest offline   Reply With Quote
Old 07-01-2010, 12:25   #28
yzengrin
Member
 
yzengrin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: CZ
Posts: 543
Default

Quote:
Originally Posted by mellorn View Post
co treba majitel Akkonova taty?Yzengrin ji od nej ma myslim.Je z Prahy a je to kovar...
Samo mě to napadlo taky, ale v našem případě se jednalo o výjimečnou záležitost..ale zeptat se můžu...
yzengrin jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org