Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Spotkania i podróże

Spotkania i podróże Spotkania - te duże i te maleńkie, oficjalne i prywatne. Ważne by psy się wyszalały.... Jak i gdzie jechać z psem na wakacje...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 16-12-2011, 14:29   #441
Wonderfull Wolf ES
Senior Member
 
Wonderfull Wolf ES's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Warszawa
Posts: 1,337
Default

Quote:
Originally Posted by jaskier View Post
No, ciekawe jak by się potoczyła akcja, gdyby więcej psów było Silne instynkty grupowe. Wystarczy, że jeden z psów by ruszył, reszta na pewno by dołączyła. A potem... albo dziczyzna na obiad, albo... grupowa wizyta u weterynarza
Jakoś podskórnie czuję, że w starciu z dorosłym dzikiem lub maciorą z małymi vs. psy, te drugie by przegrały. Mam nadzieję, że nie dane mi będzie tego doświadczyć.
Wonderfull Wolf ES jest offline   Reply With Quote
Old 16-12-2011, 14:49   #442
jaskier
Junior Member
 
jaskier's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Location: Warszawa
Posts: 242
Default

Quote:
Originally Posted by Wonderfull Wolf ES View Post
Jakoś podskórnie czuję, że w starciu z dorosłym dzikiem lub maciorą z małymi vs. psy, te drugie by przegrały. Mam nadzieję, że nie dane mi będzie tego doświadczyć.
Na pewno dane Ci nie będzie. Myślę, że gdyby sprawy zaczęły przybierać zły obrót, to bure dałyby nogę Standardowa procedura przy polowaniu na grubszą zwierzynę. Myślę, że tyle instynktu samozachowawczego im zostało Z tą grupową wizytą u weta, to miał być żart na temat naszych domowych, pożal-się-boże drapieżników
__________________
Kuba

Pies: Absynt Wilk z Baśni (Jaskier)
jaskier jest offline   Reply With Quote
Old 16-12-2011, 19:56   #443
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Zdecydowanie Kuba przeceniasz możliwy poziom oceny sytuacji przez nasze szare geniusze Stado się nakręca....łatwiej o ocenę sytuacji pojedynczemu osobnikowi. Na szczęście nic się nie stało, gdyby trafiło na całą grupę, obawiam się, że musieliby wkroczyć ludzie, dać równo wszystkim po pysku i rozgonić towarzystwo
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 16-12-2011, 20:59   #444
olgam
Junior Member
 
Join Date: Dec 2011
Posts: 61
Default

Może trochę nie na temat... Jak wiele wilczaków mieszka w stolicy lub okolicach???
Podejrzewam, że sporo, więc może jakieś towarzyskie spotkanie? (jetem nowa w tym towarzystwie i chciałabym troszkę poznać inne wilczaki)
olgam jest offline   Reply With Quote
Old 16-12-2011, 21:06   #445
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by _Alexx_ View Post
Może trochę nie na temat... Jak wiele wilczaków mieszka w stolicy lub okolicach???
Podejrzewam, że sporo, więc może jakieś towarzyskie spotkanie? (jetem nowa w tym towarzystwie i chciałabym troszkę poznać inne wilczaki)
Mieszka więcej niż buszuje nad Wisłą, ale i tu grupa całkiem spora
Zabieraj futro i zapraszamy
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 16-12-2011, 21:45   #446
olgam
Junior Member
 
Join Date: Dec 2011
Posts: 61
Default

Jasne! Tylko kiedy i gdzie? I pytanie czy nie będzie przeszkadzło to, że mam 14 lat? Bo wiem, że wszyscy jesteście trochę starsi ode mnie
olgam jest offline   Reply With Quote
Old 16-12-2011, 22:16   #447
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by _Alexx_ View Post
Jasne! Tylko kiedy i gdzie? I pytanie czy nie będzie przeszkadzło to, że mam 14 lat? Bo wiem, że wszyscy jesteście trochę starsi ode mnie
Jak sie będzie zbierało to pewnie będzie rzucone hasło na forum My-starsi-jesteśmy grzeczni, czego nie zawsze można być pewnym jeśli chodzi o nasze psy Więc o siebie nie musisz się martwić
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 16-12-2011, 22:51   #448
Wonderfull Wolf ES
Senior Member
 
Wonderfull Wolf ES's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Warszawa
Posts: 1,337
Default

Quote:
Originally Posted by jaskier View Post
Na pewno dane Ci nie będzie. Myślę, że gdyby sprawy zaczęły przybierać zły obrót, to bure dałyby nogę Standardowa procedura przy polowaniu na grubszą zwierzynę. Myślę, że tyle instynktu samozachowawczego im zostało Z tą grupową wizytą u weta, to miał być żart na temat naszych domowych, pożal-się-boże drapieżników
wiem, że żarttylko napawał mnie refleksją, że właśnie ja w ten instynkt samozachowawczy Sukullesa średnio wierzę jak pisała Gaga - grupa własnymi prawami się kieruje
Wonderfull Wolf ES jest offline   Reply With Quote
Old 16-12-2011, 22:59   #449
anula
czuły barbarzyńca
 
anula's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: miastowieś S-łomianki
Posts: 1,859
Default

Quote:
Originally Posted by Wonderfull Wolf ES View Post
wiem, że żarttylko napawał mnie refleksją, że właśnie ja w ten instynkt samozachowawczy Sukullesa średnio wierzę jak pisała Gaga - grupa własnymi prawami się kieruje
W Bieszczadach jak obydwa poszly w las za zwierzaczkiem, to nawet Księciunio, taki posłuszny przecież, dosyć się ociągał z powrotem... We dwójkę raźniej, a co dopiero we trójkę/czwórkę/piątkę
Wtedy to i duży knurek nietraszny
anula jest offline   Reply With Quote
Old 16-12-2011, 23:01   #450
olgam
Junior Member
 
Join Date: Dec 2011
Posts: 61
Default

Quote:
Originally Posted by Gaga View Post
Jak sie będzie zbierało to pewnie będzie rzucone hasło na forum My-starsi-jesteśmy grzeczni, czego nie zawsze można być pewnym jeśli chodzi o nasze psy Więc o siebie nie musisz się martwić
Raczej chodziło mi o to czy ja-młodsza-nie będę Wam przeszkadzać i czy w ogóle będę mile widziana... Nie lubię się wpychać gdzieś gdzie nie jestem potrzebna, więc wcześniej już się pytam
olgam jest offline   Reply With Quote
Old 16-12-2011, 23:03   #451
anula
czuły barbarzyńca
 
anula's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: miastowieś S-łomianki
Posts: 1,859
Default

oj tam oj tam

przeczytaj sobie pierwszy post z tego wątku

Problemem pewnym moze byc tylko dojazd - spotykamy sie raczej w D... Dolnej, czyli Zawady albo Kiełpin albo Kampinos - w te pierwsze dwa miejsca autobus nie bardzo dojezdza...

Last edited by anula; 16-12-2011 at 23:06.
anula jest offline   Reply With Quote
Old 16-12-2011, 23:10   #452
Wonderfull Wolf ES
Senior Member
 
Wonderfull Wolf ES's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Warszawa
Posts: 1,337
Default

u mnie w samochodzie miejsce się znajdzie
Wonderfull Wolf ES jest offline   Reply With Quote
Old 16-12-2011, 23:22   #453
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by Wonderfull Wolf ES View Post
u mnie w samochodzie miejsce się znajdzie
Jak Biesiak z Cheyemm zobaczą, że Wondera wysiada z auta z nowym facetem-ktoś dostanie łomot
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 16-12-2011, 23:25   #454
anula
czuły barbarzyńca
 
anula's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: miastowieś S-łomianki
Posts: 1,859
Default

Quote:
Originally Posted by Gaga View Post
Jak Biesiak z Cheyemm zobaczą, że Wondera wysiada z auta z nowym facetem-ktoś dostanie łomot
Nie strasz dziecka
anula jest offline   Reply With Quote
Old 16-12-2011, 23:27   #455
Wonderfull Wolf ES
Senior Member
 
Wonderfull Wolf ES's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Warszawa
Posts: 1,337
Default

Quote:
Originally Posted by Gaga View Post
Jak Biesiak z Cheyemm zobaczą, że Wondera wysiada z auta z nowym facetem-ktoś dostanie łomot
ja, że tak promiskuitywnie prowadzam sukę
Wonderfull Wolf ES jest offline   Reply With Quote
Old 16-12-2011, 23:27   #456
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by anula View Post
Nie strasz dziecka
mówisz o Everecie? To już młodzież
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 16-12-2011, 23:30   #457
Joanna
Tmave Zlo
 
Joanna's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Kopana k/W-wy
Posts: 1,196
Send a message via Skype™ to Joanna
Default

Quote:
Originally Posted by Wonderfull Wolf ES View Post
Jakoś podskórnie czuję, że w starciu z dorosłym dzikiem lub maciorą z małymi vs. psy, te drugie by przegrały. Mam nadzieję, że nie dane mi będzie tego doświadczyć.

My, niestety, dziki mieliśmy pewien czas pod domem. Wcale nie dzikie, jak widać (Chomiczówka).
(dla mniej spostrzegawczych - uszy Dewulca na dole zdjęcia a samo zdjęcie robione z roweru.

Teraz dziki jakby bardziej dzikie, więc nie wchodzimy sobie w drogę. Frajda średnia zmykać przez łąkę pod domem bo coś po zmroku chrumka...
__________________
Joanna jest offline   Reply With Quote
Old 16-12-2011, 23:31   #458
olgam
Junior Member
 
Join Date: Dec 2011
Posts: 61
Default

Quote:
Originally Posted by anula View Post
oj tam oj tam

przeczytaj sobie pierwszy post z tego wątku

Problemem pewnym moze byc tylko dojazd - spotykamy sie raczej w D... Dolnej, czyli Zawady albo Kiełpin albo Kampinos - w te pierwsze dwa miejsca autobus nie bardzo dojezdza...
W razie czego mam przecież rodziców... I naprawdę jestem mile zaskoczona takim podejściem do mnie
olgam jest offline   Reply With Quote
Old 16-12-2011, 23:33   #459
anula
czuły barbarzyńca
 
anula's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: miastowieś S-łomianki
Posts: 1,859
Default

Quote:
Originally Posted by Joanna View Post
My, niestety, dziki mieliśmy pewien czas pod domem. Wcale nie dzikie, jak widać (Chomiczówka).


Teraz dziki jakby bardziej dzikie, więc nie wchodzimy sobie w drogę. Frajda średnia zmykać przez łąkę pod domem bo coś po zmroku chrumka...
A czyje to ryże ucha na pierwszym planie? I co Dewulec na dzika?

BTW - łosie sobie chadzają po Wisłostradzie, to dziki koło Spójni nie mogą?

Last edited by anula; 16-12-2011 at 23:38.
anula jest offline   Reply With Quote
Old 16-12-2011, 23:44   #460
olgam
Junior Member
 
Join Date: Dec 2011
Posts: 61
Default

Zanim się przeprowadziłam mieszkałam na warszawskiej Pradze Płn. prawie nad samą Wisłą... I dziki potrafiły "przeryć" pobliskie trawniki, zające biegały w starych sadach (było ich tam dużo zanim postawili bloki ) sarny widziałam tam tylko kilka razy, ale miałam tez okazję spotkać się z nutrią albo czymś podobnym...
olgam jest offline   Reply With Quote
Reply

Tags
witam

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 17:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org