Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Spotkania i podróże

Spotkania i podróże Spotkania - te duże i te maleńkie, oficjalne i prywatne. Ważne by psy się wyszalały.... Jak i gdzie jechać z psem na wakacje...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 08-08-2010, 01:33   #1
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default IX. Spotkanie właścicieli CzW & VII. Memoriał Hokiego - 27-29.08.2010 Późna (PL)

Wczesniej nie pisalam, bo widze, ze spotkanie wpisalo sie Wam juz na stale w kalendarze i przypomina csie nie trzeba.... Co oczywiscie BARDZO cieszy...
Ale temat kiedys trzeba zalozyc...

Nowe informacje sa w starym miejscu, czyli tutaj:
http://www.wolfdog.org/pol/events/168.html

Poniewaz tym razem zapowiada sie wyjatkowo duzo osob, ktore jak dotad u nas nie byly, wiec jeszcze raz:

Co gwarantujemy? To co moze oferowac obecnie najwieksze spotkanie jakie organizowane jest w Europie: mozliwosc spotkania setki wlascicieli i psow z Polski, Niemiec, Rosji, Francji, Czech, Slowacji, Litwy i Holandii i spedzenia kilku milych dni w ich gronie....

A teraz powtorka kilku spraw technicznych:

1) Osoby bez wilczakow tez sa mile widziane. Szczegolnie te, ktore planuja zakup psa tej rasy... Bo tyle CzW w jednym miejscu nieczesto sie widzi... a te czasem zapominaja nawet o wersji demo...

2) Wlascicieli innych ras tez serdecznie zapraszamy... oczywiscie z psami.

3) Co do spania to nastawiajcie sie prosze na namioty, przyczepy i campery. Dostepna jest tez wersja agroturystyczna, czyli spanie na sianie (psy tez sie da zabrac do gory)... A zainteresowanych rezerwacja pokoju w hotelu (czyt. w cywilizowanych warunkach, ale kilkanascie km od Poznej) prosze o kontakt...

4) Jedzenie i picie zapewnione (piwo przyjedzie oczywiscie z Czech, Slowacji i Niemiec). Nigdy niczego u nas nie brakowalo, ale jesli macie dostep do potraw regionalnych, lub jesli pani domu (ew. pan domu) slynie z jakies potrawy to nie powiem.... chetnie wszyscy skosztujemy... lub

5) Pamietajcie, ze sobotni Memorial jest obowiazkowy... nawet wlasciciele szczeniat sie nie wymigaja... Chetnym psy wypozyczymy....

6) Co do bonitacji to sedziowac bedzie Daiva Rimaityte (Litwa). Dlaczego zmiana? Czesc wlascicieli przypomniala nam stara zasade spotkania, ze sedzia oceniajacy bonitacje mial sie zmieniac, aby kazdy mial mozliwosc poddania psa ocenie wiekszej ilosci specow od rasy... Wielu ich nie ma - moze trzech, moze czterech. Ale bedziemy sie starac, abyscie mieli szanse poznac kazdego z nich (a oni nasze psy).

7) Do przegladu podejsc moga szczeniaki i psy od 6 mies.... Kazdy dostanie karte z dokladnym opisem i ocena.. A opis od takiego sedziego to calkiem cos innego niz ocena na wystawie... Bonitacje moga zaliczac psy od 18 mies. Tu sprawa jest inna - pies jest dokladnie mierzony. Jednym z elementow jest tez test charakteru (reakcja na strzal i atak pozoranta).

8 ) W wolnym czasie przygotowane bedzie szkolenie - nie zapomnijcie np o aporcie, smyczy szkoleniowej. No i rzeczach do tropienia (kto bedzie w stanie rano wstac, ale WARTO)...

9) Jedzenie wegetarianskie tez bedzie (tym razem "schowane" w wyznaczonym miejscu, aby nie znikalo jako pierwsze)... I postaramy sie, zeby bylo go sporo.... Tzn dla tych, ktorzy lubia cos poza ciastami...

10) Nie zapomnijcie o jakis sposobach na przechowanie psa - uwiazany na smyczy zostanie na miejscu jakies 10 sek... Wiec przydadza sie stickouty, czy lancuchy...

11) Bedzie troche spotkan rodzinnych, wiec nie zapomnijcie aparatow (i duzych zestawow baterii). Fotki mozemy wypalac na miejscu...

12) Komputerowcy bez obaw - na calym terenie bedzie dostepny darmowy internet....

13) Jak ktos nie ma dojazdu LUB ma wlasnie wolne miejsce w aucie to niech sie zglosi, zeby nie bylo tak, ze ktos chcial, a nie dojechal...

14) zglaszac mozna sie emailem ([email protected]), PW lub na inne sposoby... Prosze napisac ile przyjedzie osob, ile psow, no i zglosic jesli jakis bedzie przystepowal do bonitacji, czy przegladu mlodych... Tak, zebysmy mogli orientacyjnie dokonac zakupow i rozplanowac program w czasie...

15) serdecznie zapraszamy WSZYSTKICH wilczakowcow... Spotkanie organizowane jest dla kazdego wlasciciela CzW i KAZDEJ hodowli, bez wzgledu na pochodzenie psa, czy wyznanie i sympatie jego wlasciciela....

16) jak zwykle jeszcze cos mi sie przypomni... ale to za tydzien - teraz spadam na oboz...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 08-08-2010, 01:38   #2
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Aha, jeszcze jedno - to bedzie historyczne spotkanie, bo po raz ostatni w tradycyjnej formie... Za rok czekaja Was zmiany... Ale to w swoim czasie...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 08-08-2010, 06:39   #3
Miru
Junior Member
 
Miru's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Location: Krosno
Posts: 375
Send Message via Gadu Gadu to Miru
Default

Heh to u mnie bedzie problem z dojazdem dlatego pytam już teraz ,kto będzie jechał przez Zieloną tak między 21.00 a 22.00 i mógłby mnie zgarnąć z pkp ?
__________________
gryzły jak aligatory, szczekały jak suchotnicy
Miru jest offline   Reply With Quote
Old 08-08-2010, 10:43   #4
Witek
Plessowy wilczak
 
Witek's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: Pszczyna
Posts: 1,200
Default

My mamy w planach wybrać się po raz pierwszy I możemy kogoś zgarnąć ze śląska, bądź z trasy Pszczyna- Późna, ale niestety kogoś bez psa lub kogoś z własną klatką i wtedy buras będzie w przyczepie. Niestety z Aszczurem nie da się normalnie podróżować w towarzystwie, bo ona ma prostą życiową zasadę niezależną od okoliczności " albo się bawimy albo wpie...nicz"...

I mam pytanko do Margo, czy Astarte lepiej zrobić bonitację czy przegląd młodych jeszcze? Bo akurat w Późnej będzie dwa dni po skończeniu 18 miesiąca.
__________________
OBERSCHLESIEN IST MEIN LIEBES HEIMATLAND
Witek jest offline   Reply With Quote
Old 08-08-2010, 11:04   #5
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by trunksia&witgor View Post
I mam pytanko do Margo, czy Astarte lepiej zrobić bonitację czy przegląd młodych jeszcze? Bo akurat w Późnej będzie dwa dni po skończeniu 18 miesiąca.
Ale nie ma problemu, aby zrobic jedno i drugie... Astarte wiek bedzie miala, wyglada juz dorosle, test charakteru znacie...

Ja polecam miksa - stawicie sie na przeglad mlodych (jest pierwszy), a po nim mozecie sie zdecydowac i podejsc tez do "doroslej" bonitacji...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 08-08-2010, 12:31   #6
Louve
Wilcza Saga
 
Louve's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Częstochowa/Rzeszów
Posts: 809
Default

Chciałabym wpaść w Rescem, ale... brak transportu. Więc stąd też pytanie - kto zabierze jedną osobę + psa? Okolice Częstochowy. Młodemu zrobiłabym chętnie przegląd młodych
__________________
Bo to wszystko... to takie przesadnie wyraźnie poplątane jest!


Louve jest offline   Reply With Quote
Old 08-08-2010, 13:33   #7
Karina
wilczakowa mamuśka ;)
 
Karina's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Łódź
Posts: 497
Send a message via Skype™ to Karina
Default

Szkoda, że raczej nie damy rady wpaść... Ale za rok na pewno !
__________________
Munia - Munia z rodu Potworas
Karina jest offline   Reply With Quote
Old 08-08-2010, 17:50   #8
Aga B.
Junior Member
 
Aga B.'s Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Łódź
Posts: 103
Default

My będziemy na pewno całą rodzinną tzn. : 6 osób i 1,5 psa
Co do bonitacji to jeszcze nie wiemy, jak zwykle wyjdzie wszystko w praniu, bo szajba póki co nadaje się jedynie na przegląd młodych
Aga B. jest offline   Reply With Quote
Old 08-08-2010, 18:46   #9
Miru
Junior Member
 
Miru's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Location: Krosno
Posts: 375
Send Message via Gadu Gadu to Miru
Default

No teraz wiem wiecej , czy jedzie ktoś z Wrocławia kto miałby miejsce dla jednej osoby? Ewentualnie w planach opcja pierwsza z możliwością dojazdu do Gubina???
__________________
gryzły jak aligatory, szczekały jak suchotnicy
Miru jest offline   Reply With Quote
Old 08-08-2010, 21:10   #10
btd
złośliwy krasnolud
 
btd's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 705
Default

Tam teraz to jest chyba powodz no nie?

Margo pisala jeszcze przed nadejsciem fali, ze w '98 u niej bylo ok, ale kurde, mam nadzieje ze teraz bedzie dobrze. Margo daj znac jak bedziesz mogla czy jest ok u Ciebie.
__________________
CIRI Wilk z Polskiego Dworu [']
btd jest offline   Reply With Quote
Old 08-08-2010, 21:25   #11
Miru
Junior Member
 
Miru's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Location: Krosno
Posts: 375
Send Message via Gadu Gadu to Miru
Default

A wiesz ze nie wiem??
__________________
gryzły jak aligatory, szczekały jak suchotnicy
Miru jest offline   Reply With Quote
Old 09-08-2010, 08:04   #12
Grin
Wilkokłak
 
Grin's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Katowice
Posts: 2,220
Default

Quote:
Originally Posted by btd View Post
Tam teraz to jest chyba powodz no nie?

Margo pisala jeszcze przed nadejsciem fali, ze w '98 u niej bylo ok, ale kurde, mam nadzieje ze teraz bedzie dobrze. Margo daj znac jak bedziesz mogla czy jest ok u Ciebie.
No właśnie też o tym pomyślałam, gdy wczoraj będąc u rodziców widzieliśmy w TV tragedię Bogatyni.
Ale wczoraj mówili też, że na Nysie jeszcze fali nie ma i nie było to pewne, że będzie, więc być może (oby) u Margo wszystko jest OK.
W każdym razie niefajnie się to poskładało; tu wyjazd do Havranowa, i w tym samym czasie takie wieści...
Grin jest offline   Reply With Quote
Old 09-08-2010, 12:01   #13
jefta
Call Me Sexy Srdcervac
 
jefta's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Wroclaw
Posts: 1,233
Send a message via Skype™ to jefta Send Message via Gadu Gadu to jefta
Default

chyba wieczorem miała dojść fala do Gubina. Trzymamy kciuki by była już niższa i niegroźna
__________________
jefta jest offline   Reply With Quote
Old 09-08-2010, 18:34   #14
Rybka
Member
 
Rybka's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Stargard
Posts: 757
Default

Quote:
Originally Posted by jefta View Post
chyba wieczorem miała dojść fala do Gubina. Trzymamy kciuki by była już niższa i niegroźna
Wczoraj po południu Margo wyjechała, ponieważ czekała na informacje dotyczące fali powodziowej. Napisała mi, że w Późnej raczej będzie ok ale w Turowie przerwało wały przeciwpowodziowe.
Tyle wiem...
__________________
Rybka jest offline   Reply With Quote
Old 09-08-2010, 19:23   #15
Miru
Junior Member
 
Miru's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Location: Krosno
Posts: 375
Send Message via Gadu Gadu to Miru
Default

Na stronie Gubina pisze ze fala ma dojść wieczorem i podobno stan wody ma byc cos koło 590 cm...
__________________
gryzły jak aligatory, szczekały jak suchotnicy
Miru jest offline   Reply With Quote
Old 10-08-2010, 15:59   #16
Dariasek
Koneko-chan ^ ^
 
Dariasek's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Gdynia City
Posts: 115
Default

Chciałabym wpaść z Vuko ale też mam problem z dojazdem,może z trójmiasta ktoś będzie jechał i znajdzie się jedno wolne miejsce+pies,nie wiem też czy robić bonitacje czy tylko przegląd młodych,młody ma osiem miesięcy
__________________
Wilk zmienia sierść, ale nie zmienia natury.
Dariasek jest offline   Reply With Quote
Old 10-08-2010, 16:07   #17
Louve
Wilcza Saga
 
Louve's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Częstochowa/Rzeszów
Posts: 809
Default

Quote:
Originally Posted by Dariasek View Post
nie wiem też czy robić bonitacje czy tylko przegląd młodych,młody ma osiem miesięcy
Na bonitację jest jeszcze za młody, ona dopiero od 18 miesięcy
__________________
Bo to wszystko... to takie przesadnie wyraźnie poplątane jest!


Louve jest offline   Reply With Quote
Old 10-08-2010, 19:42   #18
Gia
K-Lee Family
 
Gia's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Location: Wrocław
Posts: 2,400
Send a message via Skype™ to Gia Send Message via Gadu Gadu to Gia
Default

My przyjedziemy niezależnie od stanu popowodziowego. Najwyżej będziemy pomagać sprzątać
__________________

Gia, K-lee Vornja z Peronówki & Gran Rosa Amiga Atropa Bella Donna...
Gia jest offline   Reply With Quote
Old 10-08-2010, 19:56   #19
Miru
Junior Member
 
Miru's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Location: Krosno
Posts: 375
Send Message via Gadu Gadu to Miru
Default

... mam pytanie , czy ktos chciałby się zlitować i wziąć z wrocaka kalekę (czyt.mnie) i ewentualnie kule...??
__________________
gryzły jak aligatory, szczekały jak suchotnicy
Miru jest offline   Reply With Quote
Old 10-08-2010, 21:53   #20
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Dzizas! Kobieto co Ci się stało? Skakałaś z kamienia Dwernika czy co?
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org