Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Adopcje

Adopcje Psy szukające nowego domu: rasowe wilczaki, ale i "wilczakopodobne" psy z polskich schronisk....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 16-01-2009, 00:17   #1
Gia
K-Lee Family
 
Gia's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Location: Wrocław
Posts: 2,400
Send a message via Skype™ to Gia Send Message via Gadu Gadu to Gia
Default Brus szuka domu

Dostałam od znajomej taką oto wiadomość.

Moi drodzy,
zwracam sie do Was wszystkich z ta wiadomoscia, poniewaz moi najblizsi sasiedzi maja ogromny dylemat, ktory dotyczy ich psa...
Wspolnie szukamy rozwiazania.
Brus jest bardzo miłym, serdecznym psem, który uwielbia się
przytulać i jest bardzo oddany, ale tylko jeśli chodzi o dorosłych. Boi sie dzieci i jest w stosunku do nich agresywny. Był chyba raz wyrzucony z samochodu (znaleziono go koczującego pod sklepem pod Warszawą z pościeranymi łapami) więc mial może wcześniej złe doświadczenia z dziećmi, ale też jest takiej rasy (prawdopodobnie owczarek mieszany z haskim), która podbno źle reaguje na dzieci. Oprócz tego Brus uwielbia bronić, szczeka na każdy dźwięk przy drzwiach jak szalony, broni swoich wlascicii nawet przed znajomymi, ale nie gryzie ich - gryzie tylko dzieci - szczeka i robi zamieszanie. Jest bardzo dobrym psem do biegania wzdłuż bramy i szczekania nadrobnych złodziejaszków, też do tego by siedzieć z nim przytulonym do nogi i oglądać telewizję (jest prawdziwa przylepa dla osob ktore zna). Ponieważ już dwa razy ugryzł dziecko - nie możemy go dalej trzymać. Nie chcemy go jednak ani uspypaić ani wyrzucać znowu z samochodu. Schroniska nie przyjmują psów od właścicieli, zresztą pewnie by go uśpili szybko, bo Brus wejdzie natychmiast w konflikt ze wszystkimi samcami w schronisku...
Dlatego bardzo Was prosze, zerknijcie na jego dzisiejsze zdjecia, i
zastanowcie sie czy nie znacie kogos, komu bylby potrzebny pies do pilnowania domu. Pomyslcie o waszych rodzinach na wsiach, w okolicach
miasta, on tam czulby sie najlepiej.
Z gory dzieki serdeczne za pomoc.



__________________

Gia, K-lee Vornja z Peronówki & Gran Rosa Amiga Atropa Bella Donna...
Gia jest offline   Reply With Quote
Old 11-02-2009, 20:46   #2
ruda zmora&guinness
Junior Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 8
Default

Mi to bardziej na mieszankę z collakiem wyglada
A próbowali go kastrowac?podać jakies uspokajacze? Wiadomo, ze nie ma co ryzykowac zdrowiem dzieciaków, ale może warto jeszcze powalczyć...
ruda zmora&guinness jest offline   Reply With Quote
Old 12-02-2009, 11:15   #3
Gia
K-Lee Family
 
Gia's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Location: Wrocław
Posts: 2,400
Send a message via Skype™ to Gia Send Message via Gadu Gadu to Gia
Default

Quote:
Originally Posted by ruda zmora&guinness View Post
Mi to bardziej na mieszankę z collakiem wyglada
A próbowali go kastrowac?podać jakies uspokajacze? Wiadomo, ze nie ma co ryzykowac zdrowiem dzieciaków, ale może warto jeszcze powalczyć...
Ruda, ja nie znam tych ludzi... info dostałam od znajomej, podobno próbowali już wszystkiego..
__________________

Gia, K-lee Vornja z Peronówki & Gran Rosa Amiga Atropa Bella Donna...
Gia jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org