Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Off topic

Off topic O wszystkim i o niczym - sposób na miłe spędzenie czasu...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 18-12-2004, 22:05   #1
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by Ynk
Sebastian, wyluzuj.
Ona poprostu nie wie co traci.
Jej życie jest szare, obrasta kurzem i pajeczynami.
Nie no Ynk! Ja o pajeczynach nic nie pisalam ...ale w sumie, przed swietami warto sprawdzic - dzieki

Poza tym kilka godzin po napisaniu posta moja stara schorowana suka postanowila, ze jej nie bede deptac po ambicji i pokaze ze nie jest taka najgorsza ...wczoraj bylam na firmowej wigilii i przynioslam stamtad pokazne pudelko Ferrero Rocher's - zlote kulki z orzeszkiem w srodku....suka podczas mojej dluzszej nieobecnosci byla pod opieka sasiada....widocznie stwierdzila, ze cos jej sie za to samotne popoludnie nalezy bo dzis, gdy my bylismy na zakupach, sciagnela sobie pudelko, elegancko odpakowala wszystkie kulki ( zadne sreberko nie zostalo rozszarpane- wszystkie pieknie rozlozone na plasko (jak???) ) ...a zawartosc oczywiscie pochlonieta....moze nei wilczak ale ON tez nie od sroki spod ogonoa

Quote:
Originally Posted by Ynk
Niech Gaga szarzeje!
Oj Ynk - popelniasz grzech wobec kobiety ..."szarzeje" ?????

Sebastian...jak mi dacie wspolne oswiadczenie na pismie, ze nie bedaziecie plakac po Taro to do niego mozecie dolaczyc psa....tylko zeby mi po 3 dnaich nie byla blagania, placzu ew.wzywania policji
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 18-12-2004, 22:28   #2
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Quote:
Poza tym kilka godzin po napisaniu posta moja stara schorowana suka postanowila, ze jej nie bede deptac po ambicji i pokaze ze nie jest taka najgorsza ...wczoraj bylam na firmowej wigilii i przynioslam stamtad pokazne pudelko Ferrero Rocher's - zlote kulki z orzeszkiem w srodku....gdy my bylismy na zakupach, sciagnela sobie pudelko, elegancko odpakowala wszystkie kulki ( zadne sreberko nie zostalo rozszarpane- wszystkie pieknie rozlozone na plasko (jak???) ) ...a zawartosc oczywiscie pochlonieta....moze nei wilczak ale ON tez nie od sroki spod ogonoa
Świetne. Wyobrażam sobie jak Giga siedzi jako ten przysłowiowy świstak i odwija te sreberka, odwija i prostuje, prostuje...
A jak znosi jonoforezę? Z własnego (tj. ludzkiego )doświadczenia wiem, że choć to kłopotliwa terapia, daje świetne efekty. Pomaga suce?
Rona jest offline   Reply With Quote
Old 18-12-2004, 22:37   #3
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by Rona
Świetne. Wyobrażam sobie jak Giga siedzi jako ten przysłowiowy świstak i odwija te sreberka, odwija i prostuje, prostuje...
Tiaaa.. bardziej zzera i zzera zawartosc ... Poza tym przypominam, ze rzeczony swistak bral udzial w pracy kolektywnej a ta malpa zzarla wszystko sama
A czy jonofereze znosi doskonale , lezy grzecznie...no i moze pomaga bo zaczela chodzic calkiem przyzwoicie (zobaczymy jak dlugo bo jak zaczela to juz pelna geba i sobie probuje podbrykiwac ...ku mojej rozpaczy
Tradycyjnie - na poczatku grudnia mielismy zafundowana rozpacz-gigant, splukalismy sie z cos ok tausena na ratowanie potwora a teraz swieta i bedzie sielsko-anielsko.......od nowego roku ide do psychiatry bo ja tak dluzej nie wyrobie nerwowo

Moze by jakis wilczak na ekhm..ukojenie zszarganych nerwow ??
Sebastian!!!???
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 18-12-2004, 23:07   #4
Agnieszka
Distinguished Member
 
Agnieszka's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Location: Supraśl/Poznań
Posts: 2,513
Default

Quote:
Originally Posted by Gaga
A czy jonofereze znosi doskonale , lezy grzecznie...no i moze pomaga bo zaczela chodzic calkiem przyzwoicie (zobaczymy jak dlugo bo jak zaczela to juz pelna geba i sobie probuje podbrykiwac ...ku mojej rozpaczy
Co to jest ta jonoferoza? Coś ze stawami?

A co do tych kulek... Hmm, czy Giga ma pokaźne paznokietki? Może sobie nimi dopomagała
Pozdrawiam
Agnieszka jest offline   Reply With Quote
Old 19-12-2004, 00:14   #5
Ori
Senior Member
 
Ori's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Poznań, Poland
Posts: 1,471
Send a message via Skype™ to Ori
Default

niby sroce nie wypadla, a swiecidelka lubi

to Ty sie Gaga nie domyslilas ze chodzilo wlasnie o te zlote papierki???
mialo byc w zamian za kase na aparat
a kulki zjadla zeby nie pobrudzic dywanu
__________________
www.jantarowawataha.pl
Ori jest offline   Reply With Quote
Old 19-12-2004, 10:39   #6
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Quote:
Originally Posted by Gaga
Tiaaa.. bardziej zzera i zzera zawartosc ... Poza tym przypominam, ze rzeczony swistak bral udzial w pracy kolektywnej a ta malpa zzarla wszystko sama
A czy jonofereze znosi doskonale , lezy grzecznie...no i moze pomaga bo zaczela chodzic calkiem przyzwoicie (zobaczymy jak dlugo bo jak zaczela to juz pelna geba i sobie probuje podbrykiwac ...ku mojej rozpaczy
Tak to już jest, ratuje się potwora na własną zgubę Ale przyznaj, że jak zaczęła lepiej chodzić, to od razu macie lepsze humory?

Quote:
Tradycyjnie - na poczatku grudnia mielismy zafundowana rozpacz-gigant, splukalismy sie z cos ok tausena na ratowanie potwora a teraz swieta i bedzie sielsko-anielsko.......od nowego roku ide do psychiatry bo ja tak dluzej nie wyrobie nerwowo
To może terapia grupowa z Gigą w roli głównej? Pies co misternie odwija sreberka na pewno zasługuje na taki luksus Może po prostu przyległa te sreberka i same się wyprostowały pod wpływem ciężaru?

Quote:
Moze by jakis wilczak na ekhm..ukojenie zszarganych nerwow ??
Sebastian
Tak na zasadzie klin - klinem ???? W ramach terapii jeszcze bardziej grupowej?
Rona jest offline   Reply With Quote
Old 19-12-2004, 13:11   #7
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by Agnieszka
Co to jest ta jonoferoza? Coś ze stawami?

A co do tych kulek... Hmm, czy Giga ma pokaźne paznokietki? Może sobie nimi dopomagała
Pozdrawiam
Jonoforeza to zabieg elektroleczniczy - polega na wprowadzeniu miejscowo leku poprzez elektrody, przez ktoey plynie prad sraly - zamiast zastrzyku lek w ten sposob. My akurat tak podajemy steryd na kregoslup.
A pazury ti Giga ma krociusienkie bo chodzac zaciaga lapami...
Odwijanie papierkow nie przysparza jej problemu ( kiedys tak wrabala kilo krowek ) - ona orzechy zjada jak wiewiorka...rozlupuje i wyjada srodek,,,mi pozostaje tylko sprzatanie .

Quote:
Originally Posted by Rona
Tak to już jest, ratuje się potwora na własną zgubę Ale przyznaj, że jak zaczęła lepiej chodzić, to od razu macie lepsze humory?
No masz! Przeciez mowie ze psychiatra nieunikniony ...na przestrzeni tygodnia chodze zapuchnieta od placzu, polprzytomna i zdolowana a potem nei wwiem czy sie cieszyc czy wsciekac ze potwor nie mysli i fika jakby nigdy nic....tylko po to aby za miesiac wszystko sie powtorzylo....

A wilczak z najdzikszymi pomyslami nie bylby w stanie bardziej mnie dobic ...wiec jako przyslowiowy klin moglby byc

Quote:
Originally Posted by Ori
to Ty sie Gaga nie domyslilas ze chodzilo wlasnie o te zlote papierki???
mialo byc w zamian za kase na aparat
a kulki zjadla zeby nie pobrudzic dywanu
No jasne !! Bo ona taka "porzadna" niby ???
Jakbym jej nie znala to moze bym uwierzyla
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 19-12-2004, 13:35   #8
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by Gaga
Tiaaa.. bardziej zzera i zzera zawartosc ... Poza tym przypominam, ze rzeczony swistak bral udzial w pracy kolektywnej a ta malpa zzarla wszystko sama
Ja juz prawie zapomnialam o takich wyczynach.... Tzn do niedawna.... Tzn dzieki Ali.... przez nia wisze sasiadowi pol kilo parowek. A starczylo, ze zostala z nimi sam na sam w aucie przez 3 minuty..... Zadne Bure nie zjadlo nam nic od czasu malej Belki, ktora wypila 20 jajek....
Bo zamilowanie Juzia do chusteczek higienicznych i atlasow, a Bola do pasow pomijam...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 19-12-2004, 17:08   #9
Ynk
"Tata" Demolki :-)
 
Ynk's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Location: Wejherowo
Posts: 335
Default

Quote:
Originally Posted by Gaga
Poza tym kilka godzin po napisaniu posta moja stara schorowana suka postanowila, ze jej nie bede deptac po ambicji i pokaze ze nie jest taka najgorsza ...wczoraj bylam na firmowej wigilii i przynioslam stamtad pokazne pudelko Ferrero Rocher's - zlote kulki z orzeszkiem w srodku....suka podczas mojej dluzszej nieobecnosci byla pod opieka sasiada....widocznie stwierdzila, ze cos jej sie za to samotne popoludnie nalezy bo dzis, gdy my bylismy na zakupach, sciagnela sobie pudelko, elegancko odpakowala wszystkie kulki ( zadne sreberko nie zostalo rozszarpane- wszystkie pieknie rozlozone na plasko (jak???) ) ...a zawartosc oczywiscie pochlonieta....moze nei wilczak ale ON tez nie od sroki spod ogonoa
Gaga, zwracamy honor Twemu psu :-)
Ciekawe jak sqbana nie poszarpała tych sreberek...
qrde, Gaga! Przyznaj się! Zwalasz na psa a sama puchniesz od słodyczy! Wrrr....
__________________
Lepsze o północy jest wycie niż kocyk
Ynk jest offline   Reply With Quote
Old 19-12-2004, 17:11   #10
Ynk
"Tata" Demolki :-)
 
Ynk's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Location: Wejherowo
Posts: 335
Default

Ferrero powiadasz...
Hm....
a nie został chociaz jeden?
Dla Ciebie to juz bez różnicy, a ja ... ja bym się zadowolił jednym
__________________
Lepsze o północy jest wycie niż kocyk
Ynk jest offline   Reply With Quote
Old 19-12-2004, 17:37   #11
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by Ynk
Ferrero powiadasz...
Hm....
a nie został chociaz jeden?
Dla Ciebie to juz bez różnicy, a ja ... ja bym się zadowolił jednym
Z tym pytaniem i tesknym wzrokiem wystapil juz Roman.....ucieszyl sie , ze choc rano skubnal jedego ......niestety sunia skonsumowala co do sztuki

Rok temu z roli rocherkow wystapil kilogramowy swiezo wedzony losos ...moja suka ma arystokratyczne podniebienie
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 19-12-2004, 18:01   #12
Sebastian
Member
 
Sebastian's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Wejherowo blisko morza, Kaszuby
Posts: 716
Send a message via Skype™ to Sebastian Send Message via Gadu Gadu to Sebastian
Default

Gaga czy aby napewno nie jest to wilczak????
__________________
http://harry.wolfdog.org
Sebastian jest offline   Reply With Quote
Old 19-12-2004, 18:52   #13
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by Sebastian
Gaga czy aby napewno nie jest to wilczak????
Giga wilczakiem nie jest, ale to ON i szybko sie uczy na tym forum...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 19-12-2004, 19:15   #14
Agnieszka
Distinguished Member
 
Agnieszka's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Location: Supraśl/Poznań
Posts: 2,513
Default

Quote:
Originally Posted by Gaga
Jonoforeza to zabieg elektroleczniczy - polega na wprowadzeniu miejscowo leku poprzez elektrody, przez ktoey plynie prad sraly - zamiast zastrzyku lek w ten sposob. My akurat tak podajemy steryd na kregoslup.
W takim razie zdrowia dla Gigi... :-)

Quote:
Originally Posted by Gaga
Odwijanie papierkow nie przysparza jej problemu ( kiedys tak wrabala kilo krowek ) - ona orzechy zjada jak wiewiorka...rozlupuje i wyjada srodek,,,

Nasz pies też lubi orzechy... Tzn. bawić się nimi. Bo jeszcze chyba nie odkrył, że one się otwierają
Agnieszka jest offline   Reply With Quote
Old 19-12-2004, 20:57   #15
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by Margo
Quote:
Originally Posted by Sebastian
Gaga czy aby napewno nie jest to wilczak????
Giga wilczakiem nie jest, ale to ON i szybko sie uczy na tym forum...
na forum tez...a myslicie ze po co ja bralismy do Lazne ? Suka dogadywala sie z Iky od Uhoste, ktory-przypominam- wrabal swiezo kupione miesko swoich ludzi

Quote:
Originally Posted by Agnieszka
W takim razie zdrowia dla Gigi... :-)
Dziekujemy - przyda sie
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 20-12-2004, 11:55   #16
Ori
Senior Member
 
Ori's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Poznań, Poland
Posts: 1,471
Send a message via Skype™ to Ori
Default

Rona a Ty nie wyjechalas?
__________________
www.jantarowawataha.pl
Ori jest offline   Reply With Quote
Old 20-12-2004, 13:08   #17
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Quote:
Originally Posted by Ori
Rona a Ty nie wyjechalas?
A gdzież miałabym wyjechać? A co, masz może jakąś propozycję?
Rona jest offline   Reply With Quote
Old 20-12-2004, 16:30   #18
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Quote:
Originally Posted by Rona
Quote:
Originally Posted by Ori
Rona a Ty nie wyjechalas?
A gdzież miałabym wyjechać? A co, masz może jakąś propozycję?
Nie martw się Elu, nigdzie się nie wybieram... Jeszcze jutro do pracy, a potem... w ślady Gigi - może po przerwie światecznej też zacznę odwijać sreberka???
Rona jest offline   Reply With Quote
Old 21-12-2004, 02:13   #19
Ori
Senior Member
 
Ori's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Poznań, Poland
Posts: 1,471
Send a message via Skype™ to Ori
Default

Sorka, wiem to nie Ty wyjezdzasz

za sreberka to mozemy sie zabrac razem
ja bede odwijac a Ty wyrownywac
ale kiedy?
po Swietach to nie damy rady lepiej przed
__________________
www.jantarowawataha.pl
Ori jest offline   Reply With Quote
Old 21-12-2004, 12:39   #20
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Hola Hola Drogie Panie!! Odwijac to Wy sobie mozecie kolorowy papier z prezentow...sreberka sa patentem Gigi vel Świstaka
To juz jej wszystkie przyjemnosci chcecie odebrac??? Przed Swietami ?? Oj nieladnie....
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 17:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org