Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Wystawy

Wystawy Nasze sukcesy wystawowe, jak przygotować CzW, jak wystawiać....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 26-09-2009, 12:53   #21
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Wiem o spotkaniach o seminariach i nie jest to nowość.
Dziwi mnie dlaczego zgłosiłaś 3 psy i zapłaciłaś za nie tyle pieniędzy, lub dopiero zapłacisz. Jeśli Światowa Cie nie interesuje.
Kto mowi, ze nie interesuje...? Ale nie nazwe tego numerem 1 tego roku... Dla mnie jako hodowcy o WIELE bardziej interesujaca i cenna byla klubowka we Francji czy oboz w Slowacji.

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Nie wiedziałem, że wszyscy tak chętnie jerzdzą na obozy i spotkania by potem już nie mieć urlopu.
Jednak jeśli ktoś chce być szanowanym hodowcą to też powinien być pewnymi rzeczami zobligowany. Takie jest moje zdanie.
Przy obozach i spotkaniach swiatowka wypada pod wzgledem HODOWLANYM BLADZIUTKO. Jesli robione sa jakies plany hodowlane, jesli ludzie umawiaja sie na krycia, to wlasnie na spotkaniach i obozach... Wystawy to jedynie miejsce na weryfikowanie wizerunku psow znanych juz z internetu i infromacji wymienianych miedzy hodowcami.

Nie twierdze, ze swiatowka to zly pomysl... ale wiekszosc psow, ktore tam zobaczysz to psy doskonale znane kazdemu hodowcy, ktory choc troche rasa sie interesuje. Prawdziwe perelki (cenne, malo znane psy) pewnie znow zostana w domach... Dowiesz sie o nich JEDYNIE jezdzac na targowiska proznosci - gdzie przy piwie, czy kawie jakis wlasciciel rzuci "widzialem fajnego psa"....
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 26-09-2009, 13:05   #22
szasztin
Senior Member
 
szasztin's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Sopot
Posts: 1,787
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post

Masz Kasiu rację MASAKRA
Znam też takich co jadą tylko po to aby się potem mogli innym chwalić gdzie nie byli, czego nie widzieli i czy nie pisali o nich w gazetach.

Można na to spojrzeć z zupełnie innej strony i tacy też sa chorzy z ambicji.
Teraz byłem złośliwy ale jestem chory to pewnie można mi wybaczyć.
Grzesiu - strasznie sie cieszę że o nas było w gazecie - Sama to wcześniej przygotowałam ( przed urlopem rozmawiałam z czarnogórskim brukowcem aby raczył sie nami zainteresować )

No i ja jeszcze mam jeden powód do dumy i przechwałek ja już byłam na swiatówce
szasztin jest offline   Reply With Quote
Old 26-09-2009, 13:18   #23
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by Margo View Post
FUJ, jak ja nie lubie takiego bla, bla... Potem jest, ze sie bijemy, a nie wiadomo o co...

No to wprowadzenie dla osob trzecich...
Na lodzkiej klubowce suczysko sssmoka zakonczylo hodowlanke... I sssmok mial "czelnosc" sie z tego cieszyc... I nagle pojawia sie skrytyka hodowczyni z Warszawy i teraz tu na forum ze strony btd, ktorzy zarzucaja jej, ze ogranicza sie jedynie do minumum.


Teraz moje pytanie.... sssmok jest be jako hodowca, a jej suka zla bo dostala ocene "bardzo dobra"... Ale dlaczego jest krytykowana przez hodowczynie, ktorej suka tez dostala "bdb" i to w klasie championow (ktore zwykle traktowane sa o wiele bardziej ulgowo w przyznawaniu not gorszych niz dosk...)? Bo troche zgupialam...
Wybacz Małgosiu ale to co robisz jest już troszke nie na poziomie.
Nikt do nikogo nie miał w Łodzi pretensji o to, ze zrobił hodowlankę, a już bynajmniej nikt nie miał nic przeciwko sssmokowi.
Nie było Cię na wystawie Klubowej bo dziwnym trafem od trzech lat w tym samym terminie masz wystawe krajową w Zielonej Górze. Jesli dla Ciebie ta krajówka jest ważniejsza od klubowej gdzie zapraszani sa sedziowie od rasy to Twoja sprawa.
Nie przyjerzdzasz na wystawę klubową i nie możesz sie wypowiadać na temat tego co tam było i co mówiono jak i znowu czepiać się wyników .

Bardzo Cię proszę o podanie tym osobom trzecim tych cytatów gdzie ta hodowczyni z Warszawy odnosi się z krytyką do sssmoka.
Jesli masz problem ze zrozumieniem pewnych tekstów to nie naginaj im ideologii.
Napisz mi proszę w którym momencie btd napisał " sssmok ograniczył się do minimun robiąc hodowlankę na paru wystawach krajowych i przez to jest gorsza " Ja takich słow nie znalazłem.


Ja wiem o czym była mowa w Łodzi i wiem do kogo konkretnie odnoszą się dane słowa. Nie robię tego co ty i na siłę je dopasowywuje do innych tylko dlatego aby pokazać wszystkim jaka jesteś dobra, a inni źli.

Czambor w Łodzi nie dostał CWC bo nie chciał pokazać zębów i ja nie mam o to pretensji. Championka dostała ocenę bd bo nie była w kondycji wystawowej. Oceny innych psów mnie nie interesują bo jest to wybór sędziego, który w tym przypadku był mocno uzasadniony.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 26-09-2009, 13:31   #24
szasztin
Senior Member
 
szasztin's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Sopot
Posts: 1,787
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Nie było Cię na wystawie Klubowej bo dziwnym trafem od trzech lat w tym samym terminie masz wystawe krajową w Zielonej Górze. Jesli dla Ciebie ta krajówka jest ważniejsza od klubowej gdzie zapraszani sa sedziowie od rasy to Twoja sprawa.
Nie przyjerzdzasz na wystawę klubową i nie możesz sie wypowiadać na temat tego co tam było i co mówiono jak i znowu czepiać się wyników .

.
Grzesiu - dwa lata temu Margo była na klubówce. Wiem bo widziałm na własne oczy. Natomiast nie było innych hodowli.....
A może Margo nie przyjechała na klubówke bo pracowała przy wystawie zielonogórskiej???? Nie pomyślałes o tym????

Last edited by szasztin; 26-09-2009 at 13:32. Reason: literówka
szasztin jest offline   Reply With Quote
Old 26-09-2009, 13:42   #25
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Nie było Cię na wystawie Klubowej bo dziwnym trafem od trzech lat w tym samym terminie masz wystawe krajową w Zielonej Górze. Jesli dla Ciebie ta krajówka jest ważniejsza od klubowej gdzie zapraszani sa sedziowie od rasy to Twoja sprawa.


Widzisz, wlasnie na ten zarzut czekalam, bo jest bzdurny, ale pojawia sie stale. Teraz tez jest wyciagany w wielkim poemacie na vlcak.pl jak to hodoczyni z Peronowki chce zakladac klub, a nie raczy udac sie na wystawe klubowa, a pieknie obrazuje Wasze teorie spiskowe i zerowe pojecie na temat organizacji i dzialalnosci ZKwP. Bo kto nie robi nic ten nie ma zadnych obowiazkow...

Moj drogi, zamiast gadac, zapisz sie do ZKwP. Podzialajcie troche w swoich oddzialach... Zrobcie cos dla innych... Moze jesli wgryziecie sie w podstawy, reguly na jakich dziala ZKwP to ta ZAGADKOWA dla Was sprawa stanie sie jasna... Tak jasna jak to, ze terminy wystaw przyznaje Oddzial Glowny w Warszawie. Ze mimo, ze od lat prosimy o inny termin to stale (poza jednym wyjatkiem) dostajemy ten sam - w ktorym jest klubowka... Jesli jest do spisek to WARSZAWSKI....
A jesli blysniecie w ZKwP wiedza, zdobedziecie zaufanie i czlonkowie Waszych oddzialow postanowia Was wybrac do zarzadu lub komisji hodowlanej to moze wreszcie sie przekonacie (moze wreszcie do Was dotrze), ze oznacza to tez OBOWIAZEK organizowania wystawy... Z ktorego nie zwolnisz sie slowami "bo mam inna wystawe" (nawet jelsi bylaby to swiatowka, Westminster, czy Cruft)... Nawet jesli to sie nie spodoba panu XXX czy pani YYY i bedzie powodem do kolejnego wypracowania, jak to oni dbaja o rase, a inne hodowle wszystko 'olewaja'...

PS. Ja juz pisalam o braku zrozumienia jezyka ojczystego przez niektore osoby... I podpisujac sie pod tymi wyssanymi z palca zarzutami jestes na to najlepszym dowodem. A moze warto bylo ZROZUMIEC tekst powtarzany nie raz:

Quote:
Originally Posted by wolfin-16.09.2009
hmm chyba to jak zawsze Przemek ablo Gosia poprawia, a teras oni ile wiem wystawe organizuja w Zelionej, to bedzies musiala poczekac jakis tydzien, dopoki to konczy sie i odsypia wszystko ja sama robie wystawy to wiem jakie beganie i dom wariatow bywa
Quote:
Originally Posted by Rona-19.09.200942
O ile wiem, Margo organizuje teraz wystawę w Zielonej Górze. http://zkwp.zgora.pl/wystawa/w-cz.html#1 Myślę, że jak odeśpi, będzie znów na sieci i pod telefonem.
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 26-09-2009, 13:50   #26
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Bardzo Cię proszę o podanie tym osobom trzecim tych cytatów gdzie ta hodowczyni z Warszawy odnosi się z krytyką do sssmoka. Jesli masz problem ze zrozumieniem pewnych tekstów to nie naginaj im ideologii.


Widze reakcje ssmoka tu na forum i jak nic odebrala to do siebie... Wiec nie tylko ja mam "zwidy"... Zreszta co sie dziwic... trudno sie nie dopatrzyc zwiazku... Ale skoro chcesz cytatow to niech beda:

Quote:
Originally Posted by sssmok - 22.09.2009
Dotarlysmy ze Zmora na 5 minut przed nasza klasa - na szczescie zdazylysmy, chociaz ledwo biegalam po ringu. Grunt, ze mamy ostatnia ocene brakujaca Zmorze - wreszcie mamy suke hodowlana i spokoj z wystawami - przynajmniej na jakis czas. Uff...


Quote:
Originally Posted by ewamirekbednarscy - 24.09.2009
Chyba niedługo przyjdzie się zastanowić nad świadomym rozmnażaniem rasy. Jakiś niezdrowy wyścig do posiadania miotu. Nie szkodzi, że suka średniej jakości, że kompletnie nie znana, bo mało kto ją widział, jakoś tam udało się wymęczyć hodowlankę, że niczym nie może się pochwalić ani na wystawach ani w szkoleniu, ważne żeby miała małe. Dorobi się ideologię o unikatowej linii, albo coś równie absurdalnego, a potem niech się dzieje co chce, zawsze jakoś tam się szczeniaki upchnie..


Quote:
Originally Posted by btd - 26.09.2009
I co z tego że zrobi unikalne krycie, skoro potem wynik tego unikalnego krycia przemknie się ewentualnie na wystawach krajowych? Jak takie super i unikalne to pokazać na czymś z wyższą rangą a nie klepnąć parę wystaw byle by uprawnienia hodowlane zrobić.
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 26-09-2009, 14:23   #27
btd
złośliwy krasnolud
 
btd's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 705
Default

1. jak wy ładnie głupoty piszecie. Dobrze że dla każdego do przeczytania. Każdy może poczytać, porównać co było, co jest.
2. uderz w stół...
__________________
CIRI Wilk z Polskiego Dworu [']

Last edited by btd; 26-09-2009 at 14:48. Reason: usunięte brzydkie słowo, żeby nie było potem
btd jest offline   Reply With Quote
Old 26-09-2009, 15:18   #28
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by Margo View Post

Widze reakcje ssmoka tu na forum i jak nic odebrala to do siebie... Wiec nie tylko ja mam "zwidy"... Zreszta co sie dziwic... trudno sie nie dopatrzyc zwiazku... Ale skoro chcesz cytatow to niech beda:




Małgosiu ale te cytaty można dopasowac do 100 innych suk w Polsce.
Ty je dopasowałaś z całą stanowczością do sssmoka.
Zrobiłaś to celowo bo akurat nie chodzi tutaj w tym co cytujesz o żadną sukę z Peronówki.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 26-09-2009, 15:31   #29
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by szasztin View Post
Grzesiu - dwa lata temu Margo była na klubówce. Wiem bo widziałm na własne oczy. Natomiast nie było innych hodowli.....
A może Margo nie przyjechała na klubówke bo pracowała przy wystawie zielonogórskiej???? Nie pomyślałes o tym????
Kasiu pomyślałem. Wiem, że pracuje i nie chodzi o fakt, że ona tam musi być osobiscie. Wiem co to znaczy organizacja imprezy masowej i wiem jakie są to wyzwania i obowiazki.

Zgadza sie, ze była bo wtedy w Zielonej Górze wystawa odbyła się w zupełnie innym terminie.

Jednak nadal tego nie rozumiem dlaczego tak wiodącej hodowli w Polsce nie widać na jedynej wystawie klubowej. Tyczy się to też i innych hodowli w Polsce. Poprostu one nie istnieją .
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 26-09-2009, 15:39   #30
szasztin
Senior Member
 
szasztin's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Sopot
Posts: 1,787
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Kasiu pomyślałem. Wiem, że pracuje i nie chodzi o fakt, że ona tam musi być osobiscie. Wiem co to znaczy organizacja imprezy masowej i wiem jakie są to wyzwania i obowiazki.

Zgadza sie, ze była bo wtedy w Zielonej Górze wystawa odbyła się w zupełnie innym terminie.

Jednak nadal tego nie rozumiem dlaczego tak wiodącej hodowli w Polsce nie widać na jedynej wystawie klubowej. Tyczy się to też i innych hodowli w Polsce. Poprostu one nie istnieją .
Pomyslałeś - ale nadal nie rozumiesz.....
Co do pojawiania sie hodowli na wystawach - to jak pisałam - dwa lata temu na klubówce nie było tez innej wiodącej hodowli w Polsce mianowicie Wilka z Polskiego Dworu. I co - z tym nie ma problemu????? Brak tej hodowli na tak znaczącej i ważnej wystawie jest dla ciebie zrozumiały????
szasztin jest offline   Reply With Quote
Old 26-09-2009, 15:52   #31
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by Margo View Post
Kto mowi, ze nie interesuje...? Ale nie nazwe tego numerem 1 tego roku... Dla mnie jako hodowcy o WIELE bardziej interesujaca i cenna byla klubowka we Francji czy oboz w Slowacji."
Małgosiu najpierw twierdzisz, ze na Światówkę nie jedziesz, potem piszesz, ze jedziesz zerknąć na psy, z tego co wiem to masz zgłoszone własne psy , potem piszesz, ze wystawa to miejsce gdzie można zweryfikować wizerunek danego psa i na koniec stwierdzasz, ze dla Ciebie jako hodowcy o wiele bardziej jest interesująca wystawa klubowa we Francji czy obóz na Słowacji.

Obóz na Słowacji rozumiem dlaczego bo jest to ciekawe doswiadczenie.
Klubowa we Francji też rozumiem bo wyniki tam uzyskane sa bardzo unikatowe i wiele mogą powiedzieć o psach. Suka może jednego dnia dostać ocenę bd, a drugiego dnia mieć doskonałą zgodnosć ze wzorcem i to u tej samej sedziny.
Nie jestem w stanie tego pojać .
Quote:
Originally Posted by Margo View Post
Przy obozach i spotkaniach swiatowka wypada pod wzgledem HODOWLANYM BLADZIUTKO. Jesli robione sa jakies plany hodowlane, jesli ludzie umawiaja sie na krycia, to wlasnie na spotkaniach i obozach... Wystawy to jedynie miejsce na weryfikowanie wizerunku psow znanych juz z internetu i infromacji wymienianych miedzy hodowcami.

Nie twierdze, ze swiatowka to zly pomysl... ale wiekszosc psow, ktore tam zobaczysz to psy doskonale znane kazdemu hodowcy, ktory choc troche rasa sie interesuje. Prawdziwe perelki (cenne, malo znane psy) pewnie znow zostana w domach... Dowiesz sie o nich JEDYNIE jezdzac na targowiska proznosci - gdzie przy piwie, czy kawie jakis wlasciciel rzuci "widzialem fajnego psa"....
Jeśli wystawa Światowa jest tak nieistotna i tak blada jak twierdzisz to nie wiem dlaczego jest tam zgłoszonych ~~ 180 wilczaków pomimo tak wysokiej ceny.

Z drugiej strony to co warte są takie perełki trzymane w domu pod kloszem na temat ,których plotkuje się na targowiskach próżności. Co mi z tego, ze ktoś widział i się podnieca. Ja mogę w tym samym zobaczyć coś zupełnie innego i mieć na ten temat inne zdanie. Oceniamy po papierku bo nie wiem co się zmieniło.

Z drugiej strony jestem bardzo ciekawy, który hodowca w Polce może się pochwalić znajomością 50 psów bedących na tej wystawie. Nie wymagam znajomości wszystkich ale niech to bedzie 30 %, bo znajomość o rasie mają wszyscy i wszyscy choć trochę się nią interesuja.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 26-09-2009, 16:02   #32
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by szasztin View Post
Pomyslałeś - ale nadal nie rozumiesz.....
Co do pojawiania sie hodowli na wystawach - to jak pisałam - dwa lata temu na klubówce nie było tez innej wiodącej hodowli w Polsce mianowicie Wilka z Polskiego Dworu. I co - z tym nie ma problemu????? Brak tej hodowli na tak znaczącej i ważnej wystawie jest dla ciebie zrozumiały????
Nie jest zrozumiałe.
Zwłaszcza jeśli cały czas od iluś lat toczą się rozmowy na temat klubu to nie jest to wcale zrozumiałe , ze hodowcy nie pojawiają sie na wystawie klubowej.
Zwłaszcza Ci hodowcy co coś znaczą i tutaj nie ma wyjątków czy jest to z Peronówki, Wilk z Polskiego Dworu, Silver Power, Braterstwo Wilczaków, Jantarowa Wataha itd
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 26-09-2009, 16:09   #33
sssmok
Gorthan's WeReWoLf
 
sssmok's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Wilkołaki
Posts: 1,828
Send a message via Skype™ to sssmok Send Message via Gadu Gadu to sssmok
Default

Quote:
Originally Posted by Margo View Post
Widze reakcje ssmoka tu na forum i jak nic odebrala to do siebie...
Nie tyle odebralam do siebie, co mnie czesciowo te wypowiedzi dotycza i moja odpowiedz jest "na czasie".
Nigdy nie ukrywalam, ze nie rozumiem pedu do jezdzenia na wszystkie mozliwe wystawy. Niektorzy to lubia - ok. Ja nie i nie raz bylam za to krytykowana. Nie oznacza to, ze nigdy nie jezdzilam i nie bede jezdzic na wystawy. Z Jabberem jezdzilam duzo i brakuje mu jednego CWC do CH, wiec nie jestem osoba, ktora sie nie pokazuje. Na klubowce np. jestem co roku. (Tym razem z jedna suka, bo jechalam sama i na chwile - dziecko tez duzo zmienia, jesli chce sie mu poswiecac maksimum czasu.) Ale nie zmienia to faktu, ze dla mnie to tylko show i mozliwosc pogadania ze znajomymi - nic wiecej. Pies cos zdobedzie - fajnie, pies przegra - nic to nie zmieni. Zreszta jak ktos jezdzi duzo, to widzi, ze wielki przegrany na jednej wystawie, na kolejnej ma BOBa. Gdyby wystawy mialyby miec jakis wplyw na hodowle i odnosilyby sie dokladnie do wzorca, to gorszy pies zawsze bylby gorszy, a lepszy lepszy. A tak to nadal tylko pokaz pieknosci i humoru. To samo zaczyna sie robic z bonitacjami.

Nie podoba mi sie pisanie, ze ktos jest gorszy, bo nie jezdzi na wystawy. Dla mnie to nie jest zaden wyznacznik dobrego hodowcy. Kazdy zainteresowany i tak sam wybierze sobie hodowle i bedzie mial swoje kryteria. Jeden bedzie wybieral psy po czempionach, innemu beda zwisaly tytuly psow, a bedzie chcial miec fajny rodowod, konkretny wyglad, duza ilosc zdanych egzaminow albo po prostu bedzie chcial miec milego hodowce. Zrobi to co chce.

Wyciagnieta zostala Zmora z wystawy w Lodzi (ech... znowu moj pies ), ale ja sie do tego nie odnosilam. Chodzilo mi o ogolny zarys problemu jakim jest wmawianie komus, ze cos MUSI zrobic, bo inaczej jest be.
Zrobilam hodowlanke swojej suce, mam jeszcze w planach jedna wystawe i nie ukrywam, ze w tym roku raczej juz nigdzie sie nie pojawimy. Wrocimy dopiero na przyszly sezon.

Cytaty sa bez imion psow i bez nazwisk wlascicieli, wiec moga sie rownie dobrze odnosic do Zmory jak i do jakiegos innego wilczaka. Wszystko moze byc zle zrozumiane, jesli nie jest nazywane po imieniu. Moze zostaly niepotrzebnie wyciagniete, ale po co zarazem byly wczesniej pisane :P

Ja tam nie wnikam, bo znam wartosc swoich psow i czyjes gadanie tego nie zmieni
__________________

Forum to nie rzeczywistość...
A to, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
sssmok jest offline   Reply With Quote
Old 26-09-2009, 16:13   #34
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Napisał Margo
Kiepski pies bedzie dla mnie nadal kiepskim psem, nawet jesli bedzie super-mutli-hiper championem. A doskonaly bedzie doskonaly nawet jesli ma jedynie minimum...

Quote:
Originally Posted by Rona View Post
Margo, za te słowa zdrowego rozsądku masz u mnie piwo i wielki tort z wątróbek dla burych ... Po prostu wyjęłaś mi z ust...
To jest prawda choć ma jedno ale.
Nie każdemu czerwona sukienka od Diora będzie się podobała. Nie każda kobieta będzie się w niej dobrze czuła i nie kazdy facet zachwyci się tym opakowaniem.

Ludzi będzie 100, a opinii 1000. Kazdy będzie zwracał uwagę na zupełnie coś innego i u jednych kiepski super-multi-hiper champion będzie wyjątkowy, a doskonały no cóż tylko będzie.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 26-09-2009, 16:23   #35
sssmok
Gorthan's WeReWoLf
 
sssmok's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Wilkołaki
Posts: 1,828
Send a message via Skype™ to sssmok Send Message via Gadu Gadu to sssmok
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Jeśli wystawa Światowa jest tak nieistotna i tak blada jak twierdzisz to nie wiem dlaczego jest tam zgłoszonych ~~ 180 wilczaków pomimo tak wysokiej ceny.
Pewnie wiekszosc to psy slowackie, ktore maja blizej i taniej
Na zwyklych klubowkach bywalo po 100 psow

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Z drugiej strony jestem bardzo ciekawy, który hodowca w Polce może się pochwalić znajomością 50 psów bedących na tej wystawie. Nie wymagam znajomości wszystkich ale niech to bedzie 30 %, bo znajomość o rasie mają wszyscy i wszyscy choć trochę się nią interesuja.
Podejrzewam, ze wiekszosc hodowcow bywajacych na zagranicznych obozach zna nawet wiecej
__________________

Forum to nie rzeczywistość...
A to, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
sssmok jest offline   Reply With Quote
Old 26-09-2009, 16:40   #36
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by szasztin View Post
Grzesiu - strasznie sie cieszę że o nas było w gazecie - Sama to wcześniej przygotowałam ( przed urlopem rozmawiałam z czarnogórskim brukowcem aby raczył sie nami zainteresować )
Jak widać zakłuło w oczy, skoro aż z takim komentarzem wróciło Znaczy- efekt PR-owy został osiągnięty

Quote:
No i ja jeszcze mam jeden powód do dumy i przechwałek ja już byłam na swiatówce
I straciłaś niepowtarzalną okazję do wytaczania armat przeciwko wszystkim tym, którym się 4 liter ruszyć nie chciało ciut dalej niż za miedzę, za to jak ruszają za ową to niemal transparenty rozwijają,że "jesteśmy światowcy"
Ciekawe, że na tejże samej Słowacji, na klubówkach jakoś średnia polskich hodowli wygląda inaczej, a to wszak KLUBÓWKA.
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 26-09-2009, 18:46   #37
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Jednak nadal tego nie rozumiem dlaczego tak wiodącej hodowli w Polsce nie widać na jedynej wystawie klubowej. Tyczy się to też i innych hodowli w Polsce. Poprostu one nie istnieją .
Zartujesz.... Czytam i nie wierze... Mowisz o TEJ wystawie?
http://www.wolfdog.org/pol/shows/3338.html
Gdzie oba Zw. Klubu przypadly psom z Peronowki? BOB tez?

Grzesiek, YOU MAKE MY DAY!!!!
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 26-09-2009, 18:58   #38
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by Gaga View Post
I straciłaś niepowtarzalną okazję do wytaczania armat przeciwko wszystkim tym, którym się 4 liter ruszyć nie chciało ciut dalej niż za miedzę, za to jak ruszają za ową to niemal transparenty rozwijają,że "jesteśmy światowcy"
Ciekawe, że na tejże samej Słowacji, na klubówkach jakoś średnia polskich hodowli wygląda inaczej, a to wszak KLUBÓWKA.
Wlasnie to mnie tak bawi.... Hodowcy i wlasciciele od lat jezdza na klubowki i europejskie CzW. Od lat pojawiaja sie na obozach. Od lat utrzymuja miedzynarodowe kontakty... A w temacie swiatowki wyglada jakby nalezalo swietowac, ze pierwszy Polski CzW opusci teren kraju i pojedzie na cos takiego jak swiatowka....
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 26-09-2009, 19:20   #39
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by Margo View Post
Zartujesz.... Czytam i nie wierze... Mowisz o TEJ wystawie?
http://www.wolfdog.org/pol/shows/3338.html
Gdzie oba Zw. Klubu przypadly psom z Peronowki? BOB tez?

Grzesiek, YOU MAKE MY DAY!!!!
Tak mówię o tej wystawie i o tym co znajduje się na samym dole listy.
Mianowicie Hodowcy wystawiający psy ze swojej hodowli.
Nie widzę tam z Peronówki i bardzo tego załuje.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 27-09-2009, 11:42   #40
Joanna
Tmave Zlo
 
Joanna's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Kopana k/W-wy
Posts: 1,196
Send a message via Skype™ to Joanna
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Tak mówię o tej wystawie i o tym co znajduje się na samym dole listy.
Mianowicie Hodowcy wystawiający psy ze swojej hodowli.
Nie widzę tam z Peronówki i bardzo tego załuje.
??? Mało Peronówki??? Jak na 23 psy 14 jest "peronówkowych"???
Jak można w takiej sytuacji twierdzić, że jakaś hodowla (tu z Peronówki) nie została zaprezentowana na wystawie??!! I jak to nazwać? Idiotyzmem?
Ja raczej widzę efekt dobrej pracy hodowlanej i powód do dumy. Zazdroszczę w tym momencie Hodowcy, który może spokojnie i z dumą patrzeć na takie efekty!
__________________
Joanna jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 00:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org