Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Wystawy

Wystawy Nasze sukcesy wystawowe, jak przygotować CzW, jak wystawiać....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 24-03-2013, 16:16   #1
anula
czuły barbarzyńca
 
anula's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: miastowieś S-łomianki
Posts: 1,859
Default 24.03.2013 Krajowa w Nowym Dworze Maz.

Mysle sobie, ze pana sedziego Tomasza Borkowskiego mozna wpisac na liste dobrych sedziow od wilczakow

Na dzisiejszej krajowce sedziowal bardzo starannie, spokojnie, a jego wybory jakos mnie nie zdziwily . Sam sprawdzal zeby, macal psy, przygladal sie im dokladnie, wytykal wady, mowil o zaletach. Zwracal rowniez uwage na charakter psa, co sie liczy na plus.

BOB - Gala z Orawy (ładna suka, wystawianie pełna profeska)
Najlepszy pies w rasie - Bachus DW

Nie dojechala druga championka, a szkoda...

Co do nas - Na miejscu pana sedziego wypierdzieliłabym Biesa z ringu, bo taki popis, jaki dał dzisiaj, na to zasługiwał . Nie poradzilam sobie z nim, ale ciesze sie, bo o zlote kalesony nie gram, a takie sytuacje obnażają nasze słabości. Przynajmniej wiem, nad czym pracować

Warunki jak zwykle, czyli ciasno, duszno i śmierdząco.

Gratulacje dla zwyciezców, również dla debiutantow (Argos!). Wystawa może niezbyt licząca się, ale spotkać się zawsze miło

PS. Opis mamy bardzo ładny, az za ładny, jak na moj gust . Ten shit, jaki sie wydarzyl, zostal okreslony jako "dobry temperament". Tak samo dobry jak pigmentacja Biesa...
anula jest offline   Reply With Quote
Old 24-03-2013, 17:00   #2
makota
Member
 
makota's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Świętokrzyskie/Kraków
Posts: 664
Default

Quote:
Originally Posted by anula View Post
Ten shit, jaki sie wydarzyl, zostal okreslony jako "dobry temperament".
Nie wiem, co zrobił Bies, ale mogę się domyślać, że się do jakiegoś samca postawił?
Wiesz, wg. mnie coś takiego faktycznie świadczy o dobrym temperamencie - owszem, pies musi być wychowany i łagodny, dobrze zsocjalizowany, dać się dotknąć itd., ale moim zdaniem nie należy dążyć u wilczaków do "ciepłych kluchów", a z tego co obserwuję, to chyba niektórzy by chcieli
__________________
CRESIL II z Peronówki - wd
Całe stadko: 2011 2012 2013
makota jest offline   Reply With Quote
Old 24-03-2013, 17:06   #3
fraxinia
Junior Member
 
fraxinia's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 223
Default

Ten Pan podobno nigdy nie wypierdziela z ringu za przejawy temperamentu Ulvar, mimo cyrku jaki odstawił, dostał od niego swojego pierwszego BOBa Gdyby nie bunt handlera też byśmy dziś byli w Nowym Dworze. Na pociesznie obejrzę sobie zdjęcia i będę czekać aż ktoś poda pełne wyniki.

Zwycięzcom serdecznie gratuluję!
fraxinia jest offline   Reply With Quote
Old 24-03-2013, 17:16   #4
anula
czuły barbarzyńca
 
anula's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: miastowieś S-łomianki
Posts: 1,859
Default

Quote:
Originally Posted by makota View Post
Nie wiem, co zrobił Bies, ale mogę się domyślać, że się do jakiegoś samca postawił?
Wiesz, wg. mnie coś takiego faktycznie świadczy o dobrym temperamencie - owszem, pies musi być wychowany i łagodny, dobrze zsocjalizowany, dać się dotknąć itd., ale moim zdaniem nie należy dążyć u wilczaków do "ciepłych kluchów", a z tego co obserwuję, to chyba niektórzy by chcieli
Wiesz, co innego "cieple kluchy" a co innego umiejetosc zapanowania nad psem. Tego nam dzisiaj zabraklo. Nie moglam i nie moge narzekac na socjalizacje, nigdy nie byl i nie jest wycofany, nie mial i nie ma problemow z obcymi ludzmi, szczeniętami, dzieci juz go tez nie ruszają... ale nie moze byc mowy o dobrym wychowaniu, jesli pies nie robi tego, czego ja od niego oczekuje. Bies to cham ze wsi, a ja tego chama rozpuscilam, i tyle.
TAKI temperament to czasem udręka
anula jest offline   Reply With Quote
Old 24-03-2013, 17:24   #5
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
TAKI temperament to czasem udręka
pewnie tak, ale z drugiej strony.....
Quote:
Originally Posted by anula View Post
Nie moglam i nie moge narzekac na socjalizacje, nigdy nie byl i nie jest wycofany, nie mial i nie ma problemow z obcymi ludzmi, szczeniętami, dzieci juz go tez nie ruszają...
to gatunek wymierający, więc rozpuszczaj, chuchaj, dbaj i dokarmiaj....bo za kilka lat nie będziesz miała żadnej szansy aby trafić drugiego takiego.....
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 24-03-2013, 19:56   #6
Padre
Junior Member
 
Padre's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
Location: Warszawa / Wilkowa Wieś
Posts: 170
Default

Oj tam oj tam, narzekasz, nie było tak źle. Bies tylko ogłaszał wszystkim, że biegnie szampon Amra ma w opisie ma "zrównoważony, spokojny temperament", mimo ścięcia z bratem na ringu Za to sędziemu dał zaglądać w zęby i ciągnąć za ogon, aż włosy leciały!
__________________
Amra Nemo Me Impune Lacessit
Czarodziejka Belit Wilk z Baśni
Padre jest offline   Reply With Quote
Old 24-03-2013, 19:59   #7
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

A po co sędzia depilował ogon Amrze?
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 24-03-2013, 20:17   #8
Padre
Junior Member
 
Padre's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
Location: Warszawa / Wilkowa Wieś
Posts: 170
Default

Może uznał, że ma za dużo włosów? Albo chciał przyspieszyć linienie? A na poważnie, to nie wiem, może tak sprawdał fakturę włosa? Ale tylko Amra miał tę przyjemność, innych wilczaków już nie ciągał za ogon.
__________________
Amra Nemo Me Impune Lacessit
Czarodziejka Belit Wilk z Baśni
Padre jest offline   Reply With Quote
Old 24-03-2013, 20:39   #9
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Ja wiem! Sędziego po prostu zachwycił ogon Amry i koniecznie musiał pomiziać
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 24-03-2013, 21:24   #10
anula
czuły barbarzyńca
 
anula's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: miastowieś S-łomianki
Posts: 1,859
Default

Quote:
Originally Posted by Gaga View Post
Ja wiem! Sędziego po prostu zachwycił ogon Amry i koniecznie musiał pomiziać
UMARNĘŁAM!!!
a tak BTW: jeśli Amra ma w opisie ma "zrównoważony, spokojny temperament" (mimo ścięcia z bratem), a Bies "dobry temperament" (mimo tańca, jaki wykonał) - to ciekawa jestem, jakie opisy tyczące charakteru dostali Argos, Bachus oraz Everett - 3 spokojne dzisiaj i wyluzowane chlopaki

Szampion-srampion - jeśli byłoby to wykonalne, wróciłby do klasy szczeniaczków,tych bardziej demonicznych

A sedzia fajny, i tak
anula jest offline   Reply With Quote
Old 24-03-2013, 21:32   #11
Padre
Junior Member
 
Padre's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
Location: Warszawa / Wilkowa Wieś
Posts: 170
Default

Taaak pewnie nie mógł się powstrzymać, żeby nie zmacać, albo chciał sobie jego śierść doczepić do brody. Serio, zarost miał jakby zrobiony z włosów szarego wilka
A co do sędziego, to zgadzam się z Anią. Oceniał starannie, nie bał się macać psów. Chociaż u nas nie wychwycił oczywiastych wad jak duże ucho i ciemne oko, ale generalnie zrobił dobre wrażenie
Jeśli chodzi o charaktery naszych samców, to myślę, że nie ma co narzekać. Nasz młodzieniec coraz częściej robi nam taki akcje, trudno, trzeba się przyzwyczaić i uczyć się nad tym panować. Przynajmniej wiemy, że mamy prawdziwego faceta, a nie ciepłe kluchy
__________________
Amra Nemo Me Impune Lacessit
Czarodziejka Belit Wilk z Baśni
Padre jest offline   Reply With Quote
Old 25-03-2013, 20:16   #12
Comaronnie
Junior Member
 
Comaronnie's Avatar
 
Join Date: Nov 2012
Posts: 17
Default

Cześć, zrobiłem parę zdjęć na wystawie. Zamieszczam link. https://plus.google.com/photos/11795...35523200750465
__________________
www.comaronnie.cba.pl

Comaronnie jest offline   Reply With Quote
Old 25-03-2013, 20:24   #13
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Ooo wnunio-Bachunio to maleństwo kołami do góry w wyśmienitym nastroju to Bajeczka?
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 25-03-2013, 20:35   #14
Bajka
'Wilk z baśni' :)
 
Bajka's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Kraków / Żydów...i tak na zmianę:)
Posts: 749
Default

Ej, a weźcie bądźcie fajni i wrzućcie wyniki do bazy ładnie proszę ? Albo przynajmniej spis kto w jakiej klasie? Bo cudne takie maluchy na fotkach, a nie wiadomo który czyj

Swoją drogą, Bożesztymój! Ile szczęścia na raz! Na jednym ringu wilczaki na drugim Charty Polskie!! Nie wiedziałbym gdzie patrzeć!
__________________

www.wilkzbasni.pl
Kalaratri z Peronówki (Furia) & Clair De Lune Srdcerváč (Luna) & Bazyliszek Wilk z baśni
Bajka jest offline   Reply With Quote
Old 25-03-2013, 21:05   #15
anula
czuły barbarzyńca
 
anula's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: miastowieś S-łomianki
Posts: 1,859
Default

Quote:
Originally Posted by Bajka View Post
Ej, a weźcie bądźcie fajni i wrzućcie wyniki do bazy ładnie proszę ? Albo przynajmniej spis kto w jakiej klasie? Bo cudne takie maluchy na fotkach, a nie wiadomo który czyj

Swoją drogą, Bożesztymój! Ile szczęścia na raz! Na jednym ringu wilczaki na drugim Charty Polskie!! Nie wiedziałbym gdzie patrzeć!
w bejbikach Arica Forest Hood (Tasja ES x Anczer Welkoscyrz) oraz Bajka Nemo me impune costam costam (Sorki wielkie, Radziu, poległam) - Witty Wolf ES x Mantus zP
w szczeniakach Anarchia SW

a na ringu obok wystawiala daaawna dziewczyna mojego męża - Iza Szmurło zasluzona dla rasy chartow polskich podobno

wynikow nie wstawie, bo dokladnych nie znam
anula jest offline   Reply With Quote
Old 25-03-2013, 21:24   #16
dorotka_z
Member
 
dorotka_z's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Location: Warszawa
Posts: 620
Default

Quote:
Originally Posted by anula View Post

a na ringu obok wystawiala daaawna dziewczyna mojego męża - Iza Szmurło zasluzona dla rasy chartow polskich podobno

Hehe, świat jest mały
__________________
Arte et Marte Wäka
Bashtee Wilcza Saga
dorotka_z jest offline   Reply With Quote
Old 25-03-2013, 22:13   #17
GRABA
Senior Member
 
GRABA's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Sosnowiec
Posts: 1,687
Default


jakie kochane maleństwo całe uzębienie chce pokazać♥
__________________

http://darwilka.blogspot.com/

GRABA jest offline   Reply With Quote
Old 26-03-2013, 13:04   #18
Bajka
'Wilk z baśni' :)
 
Bajka's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Kraków / Żydów...i tak na zmianę:)
Posts: 749
Default

No to już mam jasność Fajne maluszki! A Bajeczka dodatkowy plus za imię hihihi

Quote:
Originally Posted by anula View Post
a na ringu obok wystawiala daaawna dziewczyna mojego męża - Iza Szmurło zasluzona dla rasy chartow polskich podobno
A tak,tak, Celerrimusy Obydwie panie Szmurło bardzo zasłużone dla CP
__________________

www.wilkzbasni.pl
Kalaratri z Peronówki (Furia) & Clair De Lune Srdcerváč (Luna) & Bazyliszek Wilk z baśni
Bajka jest offline   Reply With Quote
Old 29-03-2013, 18:42   #19
GRABA
Senior Member
 
GRABA's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Sosnowiec
Posts: 1,687
Default

BRACIA WILCY - "OGARNIJCIE SIĘ", a jakże))) wszak powinno być za postem nr 54 http://www.dogomania.pl/forum/thread...-3-2013/page3?
__________________

http://darwilka.blogspot.com/

GRABA jest offline   Reply With Quote
Old 29-03-2013, 18:46   #20
makota
Member
 
makota's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Świętokrzyskie/Kraków
Posts: 664
Default

"ja mojego psa nosiłam na rękach bo na dole były wilczaki i akity, wilczaki się zresztą gryzły."

No wiecie co, wstyd... walki psów sobie na wystawie urządzać
__________________
CRESIL II z Peronówki - wd
Całe stadko: 2011 2012 2013
makota jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org