Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Wystawy

Wystawy Nasze sukcesy wystawowe, jak przygotować CzW, jak wystawiać....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 12-06-2011, 17:18   #21
Bajka
'Wilk z baśni' :)
 
Bajka's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Kraków / Żydów...i tak na zmianę:)
Posts: 749
Default

Quote:
Originally Posted by makota View Post
A może ktoś miałby na tyle czasu i cierpliwości, żebym mogła do Was podejść i zapoznać się z Waszymi psiakami, co?
my jak tylko dotrzemy, to będziemy mieli tego czasu caaaaaaaaaaaaałe mnóstwo, bo będziemy z burą,ale nie będziemy wystawiać Tylko się musimy najpierw zwlec po weselu na nogi Z resztą chyba nie będziemy jedyni z burymi obecnymi a nie wystawianymi Do zobaczenia!
__________________

www.wilkzbasni.pl
Kalaratri z Peronówki (Furia) & Clair De Lune Srdcerváč (Luna) & Bazyliszek Wilk z baśni
Bajka jest offline   Reply With Quote
Old 12-06-2011, 17:23   #22
makota
Member
 
makota's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Świętokrzyskie/Kraków
Posts: 664
Default

No, teraz to już jest co oglądać na wystawach, bo jednak trochę wilczaków się wystawia :P
Jak ja byłam na wystawie jakoś ok. 2000r. i pierwszy raz w życiu zobaczyłam tam wilczaka...to był cały jeden! - hmmm...może wrzucę na forum jego zdjęcie, to ktoś rozpozna co to za pies? (jeśli mogę...)
Od tamtej pory moja miłość trwa i jakoś nie chce mi przejść

Bardzo się cieszę, że będę mogła pooglądać trochę piękności na żywo - mam nadzieję, że nie będę zbyt męcząca dla Was
makota jest offline   Reply With Quote
Old 12-06-2011, 18:31   #23
anija
Junior Member
 
anija's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Lublin
Posts: 226
Send a message via Skype™ to anija
Default

To i ja się podłączam.... będą dwie gapiące się wariatki Odrazu chciałabym zapytać, czy mogę porobić trochę zdjęć? Wyłącznie na użytek prywatny dla siebie do kompa na tapętkę co by oczy nacieszyć pięknościami.
anija jest offline   Reply With Quote
Old 12-06-2011, 18:37   #24
Wilu
Junior Member
 
Wilu's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Location: Brzeg
Posts: 53
Default

Hi hi w wolnej chwili oddam Lunka na wytarmoszenie (ciekawe kto pierwszy odpuści :P ) serdecznie zapraszam jak i reszta a jak Bajka będzie to nawet będzie można zobaczyć jak rodzinne więzi są mocne i co się robi z młodszymi od siebie (Bajeczko a spróbuj nie zwlec się z łóżka to z Lunkiem będziesz mieć doczynienia:P)
\
__________________
Anyż Lunar Wilk z Baśni
Wilu jest offline   Reply With Quote
Old 12-06-2011, 22:07   #25
Narvana
love and terror
 
Narvana's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Location: Twardogóra/Gdańsk
Posts: 3,861
Default

Foty sa zawsze mile widziane! Wrzucac wrzucac
__________________
Pozdrawiam
Marzena&Trejsi&Pirat&Garuda
Narvana jest offline   Reply With Quote
Old 13-06-2011, 13:17   #26
Bajka
'Wilk z baśni' :)
 
Bajka's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Kraków / Żydów...i tak na zmianę:)
Posts: 749
Default

Quote:
Originally Posted by Wilu View Post
a jak Bajka będzie to nawet będzie można zobaczyć jak rodzinne więzi są mocne i co się robi z młodszymi od siebie \
Tak... więzi... Lu z młodszym rodzeństwem to więzi ma baaaardzo...ekhem...wyraziste

Quote:
Originally Posted by Wilu
(Bajeczko a spróbuj nie zwlec się z łóżka to z Lunkiem będziesz mieć doczynienia:P)\
Alleluja,że ta wystawa jest tak późno, to pewno jakimś sposobem dojedziemy z Tarnowa po tym weselu Wolę nie ryzykować, bo Lunek wraz z kochanym rodzeństwem to mają wprawę w zrywaniu mnie na równe nogi, bywało,że i w środku nocy i to jak skutecznie! (nic tak nie mobilizuje do wstania jak dźwięk wypruwanej poduszki z posłanka np
__________________

www.wilkzbasni.pl
Kalaratri z Peronówki (Furia) & Clair De Lune Srdcerváč (Luna) & Bazyliszek Wilk z baśni
Bajka jest offline   Reply With Quote
Old 20-06-2011, 17:19   #27
makota
Member
 
makota's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Świętokrzyskie/Kraków
Posts: 664
Default

Oo, widzę że nie jestem jedyną niepoprawną fanatyczką, która będzie plątać się przy wilczakach
Bardzo cieszę się, że będę miała okazję poznać te Wasze "diabły"
Już nie mogę się doczekać wystawy
__________________
CRESIL II z Peronówki - wd
Całe stadko: 2011 2012 2013
makota jest offline   Reply With Quote
Old 20-06-2011, 18:29   #28
Mistrali
Junior Member
 
Mistrali's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Chorzów
Posts: 285
Default

Ja też już nie mogę się doczekać wystawy, zazwyczaj na tydzień przed zaczynam już świrować z niecierpliwości Najgorzej, że według najnowszych przewidywań, w niedzielę w Krakowie ma być burza z deszczem...extra
Rok temu byłam z Tamlinem na wystawie, była piękna pogoda, a husky miały ring w hali. Teraz jadę z Baldurem, pogoda ma być koszmarna, a wilczaki pewnie będą na dworze Ironia losu
__________________
''FLECTERE SI NEQUEO SUPEROS, ACHERONTA MOVEBO''
Mistrali jest offline   Reply With Quote
Old 20-06-2011, 18:53   #29
anija
Junior Member
 
anija's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Lublin
Posts: 226
Send a message via Skype™ to anija
Default

Według moich źródeł prognozowych ma być bezchmurnie! jedynie temperatura trochę spadnie do 12 stopni, ale lepsze to niż skwar
anija jest offline   Reply With Quote
Old 25-06-2011, 20:50   #30
GRABA
Senior Member
 
GRABA's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Sosnowiec
Posts: 1,687
Default

Mam pytanko: ile czasu zajmuje na piechotę przejście od miejsca wystawy na Bulwar Czerwieński? Chciałam po ocenie dołączyć do moich, a nie wiem jak się z nimi umówić? A i czy trzeba mieć w mieście dla psa kaganiec czy starczy kantar?
__________________

http://darwilka.blogspot.com/

GRABA jest offline   Reply With Quote
Old 25-06-2011, 21:56   #31
Mistrali
Junior Member
 
Mistrali's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Chorzów
Posts: 285
Default

Już się nie mogę doczekać wystawy Teraz tylko siedzę i dumam, którym pociągiem jechać, tym który jest w Krakowie o 8:41 czy tym, który na miejscu jest o 10:41 Wiem że wilczaki mają wejść po 12, ale ja z natury ostrożna jestem i boję się co to będzie jak ktoś wpadnie na pomysł zmiany kolejności sędziowania albo sędzia bardzo się pośpieszy z sędziowaniem Cóż...więc póki co tak sobie wciąż siedzę i myślę
__________________
''FLECTERE SI NEQUEO SUPEROS, ACHERONTA MOVEBO''
Mistrali jest offline   Reply With Quote
Old 25-06-2011, 21:59   #32
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Quote:
Originally Posted by GRABA View Post
Mam pytanko: ile czasu zajmuje na piechotę przejście od miejsca wystawy na Bulwar Czerwieński? Chciałam po ocenie dołączyć do moich, a nie wiem jak się z nimi umówić? A i czy trzeba mieć w mieście dla psa kaganiec czy starczy kantar?
To kawał drogi... Lepiej podjechać tramwajem do centrum, choćby i do dworca PKP i przejść potem Plantami pod Wawel.

Lorka po mieście chodzi bez niczego, chyba, ze wsiadamy do tramwaju lub autobusu - wtedy wkładam jej plastikowy kaganiec, żeby inni pasażerowie czuli się bezpiecznie i żeby nie zapłacić mandatu.
__________________

Rona jest offline   Reply With Quote
Old 25-06-2011, 22:04   #33
GRABA
Senior Member
 
GRABA's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Sosnowiec
Posts: 1,687
Default

Quote:
Originally Posted by Rona View Post
To kawał drogi... Lepiej podjechać tramwajem do centrum, choćby i do dworca PKP i przejść potem Plantami pod Wawel.

Lorka po mieście chodzi bez niczego, chyba, ze wsiadamy do tramwaju lub autobusu - wtedy wkładam jej plastikowy kaganiec, żeby inni pasażerowie czuli się bezpiecznie i żeby nie zapłacić mandatu.
Dzięki za radę......, ale chyba jednak będzie wchodziła w grę "piechta", bo Chantalka jest wymiotna nadal.
__________________

http://darwilka.blogspot.com/

GRABA jest offline   Reply With Quote
Old 25-06-2011, 22:09   #34
anija
Junior Member
 
anija's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Lublin
Posts: 226
Send a message via Skype™ to anija
Default

No to jakaś godzinka spacerkiem...
anija jest offline   Reply With Quote
Old 25-06-2011, 23:02   #35
Mistrali
Junior Member
 
Mistrali's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Chorzów
Posts: 285
Default

Quote:
Originally Posted by GRABA View Post
Dzięki za radę......, ale chyba jednak będzie wchodziła w grę "piechta", bo Chantalka jest wymiotna nadal.
Tamlin był tragicznie wymiotny Nie był w stanie przejechać 5 minut tramwajem, autem itd. Znajomi, którzy mają borderkę, mieli ten sam problem i dali mi radę, która w przypadku Tamlina zadziałała w 100 % Ich weterynarz powiedział im o ''ludzkim'' lekarstwie Cinnarizinum Ludzie zażywają to kiedy mają problem z zaburzeniami błędnika Jakoś tak się dzieje że u psów działa to na wymioty Przynajmniej zadziałało w przypadku Tamlina i Blanki ( borderka ). Lek kosztuje jakieś 3 zł za 50 tabletek. Jest na receptę. Mogę na wystawę przywieźć blaszkę albo poprosić tatę żeby wypisał receptę. Może pomoże Chantalce ??
__________________
''FLECTERE SI NEQUEO SUPEROS, ACHERONTA MOVEBO''
Mistrali jest offline   Reply With Quote
Old 26-06-2011, 23:46   #36
Mistrali
Junior Member
 
Mistrali's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Chorzów
Posts: 285
Default

I po wystawie Moim zdaniem było naprawdę super Pogoda znośna, teren super, towarzystwo świetne Baldur pierwszy raz na jakiejkolwiek wystawie okazał chęć do zabawy z suczkami Wielkie dzięki Grabie za piwko i równie wielkie dzięki Spiderce za ''legitymacyjne'' zdjęcia Baldiego Całej reszcie ekipy ogromne dziękasy za dzielne towarzyszenie naszej czeredzie
Baldiemu poszło w ringu bardzo dobrze Gratki dla wszystkich uczestników, zwłaszcza dla zwycięzców Enid, Czakram, Cvako i Chantalki

Baldur - ocena wybitnie obiecująca, lokata I, Najlepsze Szczenię w Rasie, a w finale ... BEST IN SHOW SZCZENIĄT
__________________
''FLECTERE SI NEQUEO SUPEROS, ACHERONTA MOVEBO''
Mistrali jest offline   Reply With Quote
Old 27-06-2011, 00:15   #37
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by Mistrali View Post
Baldur - ocena wybitnie obiecująca, lokata I, Najlepsze Szczenię w Rasie, a w finale ... BEST IN SHOW SZCZENIĄT
GRATULUJEMY !!
Piwo? Aga!!!
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 27-06-2011, 01:45   #38
makota
Member
 
makota's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Świętokrzyskie/Kraków
Posts: 664
Default

Ja również gratuluję sukcesów!
Bardzo się cieszę, że mogłam poznać Was i Wasze cudowne psy
Dziękuję za cierpliwość, bo nie odstępowałam Was na krok :P
Ale cóż poradzić - żadna inna rasa praktycznie dla mnie nie istniała w towarzystwie wilczaków

Tutaj link do zdjęć z dzisiaj. Jeszcze nie wszystkie wrzuciłam, myślę że reszta pójdzie jutro
https://picasaweb.google.com/1131591...Pamps3b36yBogE

Zdjęcia, na których widać same psiaki poza ringiem, pozwoliłam sobie wrzucić na Dogomanię.
(http://www.dogomania.pl/threads/2029...9kna-i-Bestia.)
Zdjęć z ringów nie publikuję nigdzie, są tylko na Picassie do Waszego wglądu i użytku. Dostepne tylko dla osób posiadających link
Gdyby ktoś chciał, żeby jakieś zdjęcie usunąć, to proszę pisać bez skrępowania, bo nie każdego pytałam o pozwolenie na cykanie zdjęć

Mam nadzieję, że za kilka lat będę biegać po ringach razem z Wami
__________________
CRESIL II z Peronówki - wd
Całe stadko: 2011 2012 2013

Last edited by makota; 27-06-2011 at 01:53.
makota jest offline   Reply With Quote
Old 27-06-2011, 06:11   #39
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Nam udało się zrealizować plan w 100%, tzn zakończyć karierę wystawową Lorki z oceną bdb, czyli bez konieczności wychodzenia na ring drugi raz i do tego z świetnym opisem ("Dobra wielkosc i proporcje, sucza głowa, nieco krótka kufa, górna i dolna linia w normie, ogon w ruchu wysoko noszony, wolałbym żywszy temperament" ) Sędzia ją wyczuł - psica była faktycznie padnięta; od środy niańczyła 1,5 rocznego szkraba, który wyjechał godzinę przed wystawą i w ringu już ledwo trzymała się na łapach ze zmęczenia...

Co by nie było - żegnajcie wystawy! Uroczyście obiecaliśmy burej, że jej łapa już nigdy nie będzie musiała stanąć na ringu i wydawała się bardzo zadowolona Nie muszę dodawać, że my jeszcze bardziej - nikt nas nie przekona, że białe jest czarne, a wystawy są fajne - to zupełnie obce nam klimaty

NB Czy często się zdarza, że nie ma w ringu pokazywania zębów? Żałowałam, bo komenda "zęby" była naszym hitem i ominęła nas ostatnia szansa jej zaprezentowania
__________________


Last edited by Rona; 27-06-2011 at 06:28.
Rona jest offline   Reply With Quote
Old 27-06-2011, 09:00   #40
maria
Junior Member
 
maria's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 170
Default

Quote:
Originally Posted by Rona View Post
NB Czy często się zdarza, że nie ma w ringu pokazywania zębów? Żałowałam, bo komenda "zęby" była naszym hitem i ominęła nas ostatnia szansa jej zaprezentowania
Sędzia Robak tym razem zachował się inaczej niż na innych wystawach, na jakich nas sędziował. W zwyczaju miał dotykać psy, sprawdzać ręką sierść, zwracać uwagę na psychikę, wycofujace się psy schodziły z NDO, natomiast tym razem trzymał się od psów wyjątkowo daleko... nie głaskał, nie dotykał, nie zbliżał się za bardzo, nie sprawdzał zębów...

Gratulacje dla zwycięzców, dzięki za miłe spotkanko.

wyniki Dervli: ocena doskonała, CWC, złoty medal
maria jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org