Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Wystawy

Wystawy Nasze sukcesy wystawowe, jak przygotować CzW, jak wystawiać....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 10-07-2006, 15:48   #1
konek
Member
 
konek's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Bystrzejowice
Posts: 712
Send a message via Skype™ to konek
Default Nowy Sácz - 23.07.2006

Czy kto z Was wybiera sie na wystawe do Nowego Sacza 23.07?
__________________
http://henrykowka.wolfdog.org/
konek jest offline   Reply With Quote
Old 10-07-2006, 22:03   #2
Konrad:)
Member
 
Konrad:)'s Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Warszawa
Posts: 747
Send a message via Skype™ to Konrad:)
Default

Wybieramy się na krótki urlop do Wierchomli niedaleko Nowego Sącza,więc niewykluczone,że na wystawę dotrzemy. Dziś wysłaliśmy zgłoszenie - niestety trochę po terminie,ale mamy nadzieję,że przymkną na to oko. Miło będzie poznać wreszcie Ereshkę W Warszawie Eury był drugi,a Eligo przedostatni
__________________
Eury z Peronówki
http://eury.zperonowki.com/
Konrad:) jest offline   Reply With Quote
Old 13-07-2006, 12:17   #3
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by Konrad:)
W Warszawie Eury był drugi,a Eligo przedostatni
Ja juz po wystawie we Wroclawiu mowilam, ze bracia sie zgadali co do wystaw.... Wilczak musi liniec dwa razy do roku. Tego nie zmienia, wiec wyznaczyli sobie pory roku kiedy ma liniec i obrastac kazdy z nich.

Teraz Eligo ma jeszcze futro (choc to juz ostatnie dni ), Eury wlasnie jest w trakcie obrastania, Ebru wlasnie skonczyl linienie, a Envy na pewno linieje... W ten sposob w kazdym momencie choc jeden z nich bedzie sie prezentowal w pelnej okazalosci i bedzie w stanie bronic na ringach honoru miotu E....
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 13-07-2006, 22:39   #4
konek
Member
 
konek's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Bystrzejowice
Posts: 712
Send a message via Skype™ to konek
Default

Pojadé z Eresh raczej na 100%. Maxa zabioré tylko wtedy gdy po pierwsze bédzie jeszcze kto z wilczakowej rodziny aby mogl na uwiazanego u plotu rzucic okiem a po drugie jak nie bedzie upalu. Max w upaly usypia na ringu i pózniej ma w opisie ze "w dniu dzisiejszym pies nie ma formy wystawowej" . Mam nadziejé ze przyjmá zgloszenie Eurego.
__________________
http://henrykowka.wolfdog.org/
konek jest offline   Reply With Quote
Old 25-07-2006, 21:34   #5
konek
Member
 
konek's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Bystrzejowice
Posts: 712
Send a message via Skype™ to konek
Default

Nie zdecydowałam się jechać jednak z Eresh i Maxem do Nowego Sącza ze względu na upały i jednak ok. 8 godzin jazdy w obie strony. Szkoda że znów nie udało się spotkać rodzeństwu Tj Eresh i Euremu ale mam nadzieję że pare wystaw wspólnie zaliczymy. A w ogóle to może w drodze powrotnej z wczasów Lublin jest na trasie. Czekamy na odwiedziny. Właściciele Eurego odpoczywają i nie dają znaku o sukcesie braciszka Eresh. Na stronie Oddziału Związku Kynologicznego w Nowym Sączu są jednak dowody rzeczowe.

GRATULACJE!!!!! Eury idzie jak burza po sukcesy wystawowe. Tylko patrzeć championatów w pierwszych podejściach. Bardzo, bardzo się cieszymy. Eury jest naprawdę ślicznym psem.

Aby nie być gołosłowną załączam zdjęcia.

i następny

i jeszcze jeden, chyba Eury spodobał się fotografowi bo tych zdjęć po wystawie jest na stronie związku sporo
__________________
http://henrykowka.wolfdog.org/
konek jest offline   Reply With Quote
Old 26-07-2006, 10:00   #6
Konrad:)
Member
 
Konrad:)'s Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Warszawa
Posts: 747
Send a message via Skype™ to Konrad:)
Default

Robiliśmy wszystko, aby opóźnić wejście na ring i przedłużyć tam pobyt licząc, że siostrzyczka Eresh i Max się jednak pojawią! Aż w końcu nas przegnali . Nie tracimy jednak nadziei na spotkanie.
Wróciliśmy wczoraj wieczorem z urlopu w "krainie karpackiego wilka", a tu niespodzianka - Euryś na forum/podium jak żywy. Serdeczne dzięki za gratulacje i zamieszczenie paru fotek - więcej zdjęć w Eurysiowej galerii.
Impreza w Nowym Sączu była super - w dużym pięknym parku, wszystkie ringi w cieniu, publiczność żywo reagująca oklaskami -aż przyjemnie było wejść na podium .
Żałujemy, że nie mogliśmy skorzystać z zaproszenia do Lublina , ale do komputera weszliśmy dopiero po powrocie. Okazuje się, że o wszystkim dowiadujemy się za późno, więc tym razem "osobiście" ściskamy całą F-G jedenastkę nowego rodzeństwa Eurysia.
__________________
Eury z Peronówki
http://eury.zperonowki.com/
Konrad:) jest offline   Reply With Quote
Old 26-07-2006, 10:59   #7
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Gratulujemy! Widze, zescie sie rozszaleli , brawo brawo!
I czas zaczac sie Was obawiac , nie ma lekko

Tak sobie popatrzylam jak Danusia lekko trzyma ringowke.. tak w dwoch paluszkach.. ech, tak juz jest jak sie ma urodzonego gwiazdora...
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 26-07-2006, 11:05   #8
konek
Member
 
konek's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Bystrzejowice
Posts: 712
Send a message via Skype™ to konek
Default

Widzę jednak znaczne podobieństwo wystawowe Eresh i Eurego
Tu Eury w Nowym Sączu



a tu Eresh w Lublinie


Prawda, że mają podobne MORDECZKI
__________________
http://henrykowka.wolfdog.org/
konek jest offline   Reply With Quote
Old 26-07-2006, 15:22   #9
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Wielkie gratulacje dla "małego" Eurysia!

Quote:
Originally Posted by Gaga
Tak sobie popatrzylam jak Danusia lekko trzyma ringowke.. tak w dwoch paluszkach.. ech, tak juz jest jak sie ma urodzonego gwiazdora...
Gaga, czyżbyś już zapomniała, że takiego temperamentnego kucyka jak Chey trzymałaś jedną reką w K-wie na cienkiej ringówce?

NB Ten pan w czarnej koszulce spoza mafii, to wet który tydzień pózniej prześwietlał Antosię... Kraków jest naprawdę malutki...
Rona jest offline   Reply With Quote
Old 26-07-2006, 16:40   #10
Konrad:)
Member
 
Konrad:)'s Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Warszawa
Posts: 747
Send a message via Skype™ to Konrad:)
Default

Quote:
Originally Posted by Gaga
Tak sobie popatrzylam jak Danusia lekko trzyma ringowke.. tak w dwoch paluszkach.. ech, tak juz jest jak sie ma urodzonego gwiazdora...
To nie kwestia "gwiazdora", tylko techniki. Danka ma dopiero 18 lat, ale od kilku(dziesięciu) trenuje na mnie (Krzyśku), więc wilka utrzyma trzema palcami, a na wilczaka nawet dwa, to za dużo.
__________________
Eury z Peronówki
http://eury.zperonowki.com/
Konrad:) jest offline   Reply With Quote
Old 26-07-2006, 16:52   #11
Konrad:)
Member
 
Konrad:)'s Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Warszawa
Posts: 747
Send a message via Skype™ to Konrad:)
Default

Quote:
Originally Posted by Gaga
I czas zaczac sie Was obawiac , nie ma lekko
Kuda nam do takich Chey-pionów, jak Twój. Jeszcze długo, długo nie, a potem nie wiadomo. Ale i tak wszystkie puchary zostaną w rodzinie.
__________________
Eury z Peronówki
http://eury.zperonowki.com/
Konrad:) jest offline   Reply With Quote
Old 26-07-2006, 17:12   #12
Konrad:)
Member
 
Konrad:)'s Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Warszawa
Posts: 747
Send a message via Skype™ to Konrad:)
Default

Quote:
Originally Posted by Rona
Wielkie gratulacje dla "małego" Eurysia!

Quote:
Originally Posted by Gaga
Tak sobie popatrzylam jak Danusia lekko trzyma ringowke.. tak w dwoch paluszkach.. ech, tak juz jest jak sie ma urodzonego gwiazdora...
Gaga, czyżbyś już zapomniała, że takiego temperamentnego kucyka jak Chey trzymałaś jedną reką w K-wie na cienkiej ringówce?
Dzięki za gratulacje - "mały Euryś" wyrasta z wieku szczenięcego, więc zaczniemy go chyba nazywać Eurypideś, tym bardziej, że berneńczyk sąsiadki ma na imię Horacy.
A jeśli chodzi o "lekkość trzymania", to widzę, że nie tylko Danusi to wychodzi. Gaga, to u Was wrodzone czy wyuczone, bo sam już nie wiem ?
__________________
Eury z Peronówki
http://eury.zperonowki.com/
Konrad:) jest offline   Reply With Quote
Old 26-07-2006, 18:26   #13
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Puchary jak puchary - ciesza ale wiemy, ze nie w nich rzecz , Najbardziuej cieszy pies, ktory pokaze sie z klasa ..a gdy jesczze stoi za nim szczesliwy czlowiek to jest dopiero mila chwila
Ja sie szcerze bardzo ciesze, ze dzieciaki wyrastaja.. bedzie nas wiecej i wiecej... a ze sie czasem przegra, coz.. to jak po przegranej z Maxem... z takim konkurentem to nie wstyd
A jak my to robimy to hmm.. skoro Danusia dotad nie zdradzila tej tajemnicy to ja sie nie bede sprzeniewierzac niepisanym kobiecym umowom i tez nie pisne slowka.. w koncu mezczyzni kochaja w nas tajemnice
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 26-07-2006, 23:57   #14
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by konek
Nie zdecydowałam się jechać jednak z Eresh i Maxem do Nowego Sącza ze względu na upały i jednak ok. 8 godzin jazdy w obie strony.
Widzielismy... zamiast jechac w cieplym aucie 8 godzin, Eresh wolala 8 godzin szalec przy nawadnianiu trawnika... Ehhhh...te kobietki zawsze potrafia postawic na swoim... Ciekawe jak (czym) Was przekonala....

Quote:
Originally Posted by konek
Właściciele Eurego odpoczywają i nie dają znaku o sukcesie braciszka Eresh.
Moze takie sukcesy juz spowszednialy.... Teraz dowiemy sie juz tylko, jak Eury wygra BISa....

Quote:
Originally Posted by Konrad:)
Serdeczne dzięki za gratulacje i zamieszczenie paru fotek - więcej zdjęć w Eurysiowej galerii.
Impreza w Nowym Sączu była super - w dużym pięknym parku, wszystkie ringi w cieniu, publiczność żywo reagująca oklaskami -aż przyjemnie było wejść na podium ..
No to jeszcze my przylaczamy sie do tych gratulacji i oklaskow!

Quote:
Originally Posted by konek
Widzę jednak znaczne podobieństwo wystawowe Eresh i Eurego
Podobienstwo? Przeciez to dwie krople wody!

Quote:
Originally Posted by Konrad:)
To nie kwestia "gwiazdora", tylko techniki. Danka ma dopiero 18 lat, ale od kilku(dziesięciu) trenuje na mnie (Krzyśku), więc wilka utrzyma trzema palcami, a na wilczaka nawet dwa, to za dużo.
W takim wypadku mamy chyba osobe, ktora bedzie nam wystawiala wilczaki na swiatowce w Poznaniu. Prawda, Gaga?

Quote:
Originally Posted by Konrad:)
Dzięki za gratulacje - "mały Euryś" wyrasta z wieku szczenięcego, więc zaczniemy go chyba nazywać Eurypideś, tym bardziej, że berneńczyk sąsiadki ma na imię Horacy.
Osobiscie jestem jak najbardziej "za". Juz w Warszawie bylo widac, ze Eurys to juz nie Eurys. Teraz to juz prawdziwa mlodziez (choc jeszcze niedoceniona przez organizatorow i dlatego zmuszana do startu w klasie szczeniat)
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 27-07-2006, 09:02   #15
Konrad:)
Member
 
Konrad:)'s Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Warszawa
Posts: 747
Send a message via Skype™ to Konrad:)
Default

Quote:
Originally Posted by Gaga
A jak my to robimy to hmm.. skoro Danusia dotad nie zdradzila tej tajemnicy to ja sie nie bede sprzeniewierzac niepisanym kobiecym umowom i tez nie pisne slowka.. w koncu mezczyzni kochaja w nas tajemnice
Oj kobiety, kobiety ... Żeby nie to, że wszystko o mnie można powiedzieć, ale nie, że jestem za "nowoczesnością" , nie chciałbym mieć z Wami w ogóle do "czynienia" .

Quote:
Originally Posted by Margo
Moze takie sukcesy juz spowszednialy.... Teraz dowiemy sie juz tylko, jak Eury wygra BISa....
I kto to mówi - my ludzie skromni, sukcesy odnosimy na poziomie gminy, a nie, jak niektórzy, podbijamy Europę ! A propos, u sąsiadów spotkałem niedawno hodowcę ON-ów i facet mówił, że jakaś pani z Polski ma takiego psa, że zapraszają ją (jego, ich?) na krycie do Afryki Południowej i Ameryk (obu). Margo, kiedy usłyszymy o wilczakach na innych kontynentach ? Może już są ?

Quote:
Originally Posted by Margo
No to jeszcze my przylaczamy sie do tych gratulacji i oklaskow!
Dzięki - z takich ust to zaszczyt, a przy okazji: Euryś w ocenie ma wpisane, że jest bardzo zrównoważony. Pocałunek w rączkę Pani sędzi zaprocentował. Dobrze, że sierściuch jest nie tylko przystojny.

Quote:
Originally Posted by Margo
Quote:
Originally Posted by konek
Widzę jednak znaczne podobieństwo wystawowe Eresh i Eurego
Podobienstwo? Przeciez to dwie krople wody!
Faktycznie, Eresh jest śliczna . I stosunek do wystaw mają taki sam; nawiasem mówiąc psy muszą się mocno dziwić , o co ludziom chodzi na tego typu imprezach.

Quote:
Originally Posted by Margo
Quote:
Originally Posted by Konrad:)
To nie kwestia "gwiazdora", tylko techniki. Danka ma dopiero 18 lat, ale od kilku(dziesięciu) trenuje na mnie (Krzyśku), więc wilka utrzyma trzema palcami, a na wilczaka nawet dwa, to za dużo.
W takim wypadku mamy chyba osobe, ktora bedzie nam wystawiala wilczaki na swiatowce w Poznaniu. Prawda, Gaga?
Może jeszcze zaprezentuje, jak mnie potrafi krótko trzymać ? Zamiast mi współczuć, myślisz tylko o sukcesach wystawowych.

Quote:
Originally Posted by Margo
Quote:
Originally Posted by Konrad:)
Dzięki za gratulacje - "mały Euryś" wyrasta z wieku szczenięcego, więc zaczniemy go chyba nazywać Eurypideś, tym bardziej, że berneńczyk sąsiadki ma na imię Horacy.
Osobiscie jestem jak najbardziej "za". Juz w Warszawie bylo widac, ze Eurys to juz nie Eurys. Teraz to juz prawdziwa mlodziez (choc jeszcze niedoceniona przez organizatorow i dlatego zmuszana do startu w klasie szczeniat)
Bo on ma taki zrównoważony charakter.
__________________
Eury z Peronówki
http://eury.zperonowki.com/
Konrad:) jest offline   Reply With Quote
Old 18-08-2006, 00:40   #16
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by Konrad:)
I kto to mówi - my ludzie skromni, sukcesy odnosimy na poziomie gminy, a nie, jak niektórzy, podbijamy Europę !
"Gminy"? Biorac pod uwage wielkosc Polski to sa to znaczace sukcesy uzyskane w sporym kraju.... :P

Quote:
Originally Posted by Konrad:)
A propos, u sąsiadów spotkałem niedawno hodowcę ON-ów i facet mówił, że jakaś pani z Polski ma takiego psa, że zapraszają ją (jego, ich?) na krycie do Afryki Południowej i Ameryk (obu). Margo, kiedy usłyszymy o wilczakach na innych kontynentach ? Może już są ?
Sa, sa.... Narazie w USA. Australia za daleko (i nie wiadomo, czy zgodza sie na CzW). Do Ameryki Pol. ma leciec suczka. A co do reszty to narazie "brak danych" ....

Quote:
Originally Posted by Margo
Dzięki - z takich ust to zaszczyt, a przy okazji: Euryś w ocenie ma wpisane, że jest bardzo zrównoważony. Pocałunek w rączkę Pani sędzi zaprocentował. Dobrze, że sierściuch jest nie tylko przystojny.
Na obozie byl Aman (Envy) - dokladnie to samo dobre wychowanie jak u Eurego. Chyba tylko Eresh i Eligo jakies takie od innej mamy....

Quote:
Originally Posted by Margo
Może jeszcze zaprezentuje, jak mnie potrafi krótko trzymać ? Zamiast mi współczuć, myślisz tylko o sukcesach wystawowych.
Nie - to taka babska solidarnosc....
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 18-08-2006, 10:12   #17
Joanna
Tmave Zlo
 
Joanna's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Kopana k/W-wy
Posts: 1,196
Send a message via Skype™ to Joanna
Default

Ja chyba nie gratulowałam. Troszkę późno, ale za to szczerze!
Swoją drogą łezka mi się w oku zakręciła, jak zobaczyłam w Lazne Olę i Amana (Enviego). Pamiętam małego urwisa z Katowic. A tu.... byczysko. Ciekawam Eurypidesa (a Dewulec jeszcze bardziej).
__________________
Joanna jest offline   Reply With Quote
Old 19-08-2006, 12:06   #18
Konrad:)
Member
 
Konrad:)'s Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Warszawa
Posts: 747
Send a message via Skype™ to Konrad:)
Default

Quote:
Originally Posted by Margo
"Gminy"? Biorac pod uwage wielkosc Polski to sa to znaczace sukcesy uzyskane w sporym kraju.... :P
Nie ma to, jak statystyka ! Gdy się weźmie pod uwagę, że powierzchnia województwa małopolskiego to mniej więcej 1/3 powierzchni Słowacji, to faktycznie jest nieźle.



Quote:
Originally Posted by Margo
Na obozie byl Aman (Envy) - dokladnie to samo dobre wychowanie jak u Eurego. Chyba tylko Eresh i Eligo jakies takie od innej mamy....
Nie obrażaj rodzeństwa naszego psa !!! Musimy przyznać, że Euryś na wystawach zachowuje się wyjątkowo grzecznie, a w domu bywa różnie. N.p. poszedł w ślady braciszka Eligo i "zapoznał się" z kurą (sąsiadów), co na zawsze uniemożliwiło jej wniesienie istotnego wkładu do "do rosołu".; z Rudym (kotem) wybrali się robić porządek z osami, które zagnieździły się w pobliżu domu, a skutek był taki, że Rudy miał łeb jak sagan, a Euryś nos jak słoń, i trzeba było w trybie awaryjnym zasuwać do weterynarza ; a już boki można zrywać, jak się zobaczy Dankę ganiajacą Eurysia dookoła domu , a to w celu ukarania wyżej wymienionego za kolejny wykopany w ogródku krzaczek

Quote:
Originally Posted by Margo
Nie - to taka babska solidarnosc....
SOLIDARNOŚĆ !!! ??? To MAFIA, a dowód macie na zdjęciu Gagi wyżej.

Quote:
Originally Posted by Joanna
Ja chyba nie gratulowałam. Troszkę późno, ale za to szczerze!
Swoją drogą łezka mi się w oku zakręciła, jak zobaczyłam w Lazne Olę i Amana (Enviego). Pamiętam małego urwisa z Katowic. A tu.... byczysko. Ciekawam Eurypidesa (a Dewulec jeszcze bardziej).
Wielkie dzięki; przy okazji: my nie zawsze nadążamy z gratulacjami dla wszystkich, ale to wyłącznie z tego powodu, że sukcesy sypią się lawinowo, a my ostatnio trochę jeździliśmy "śladami Kolberga" - jak dojdą mioty F, G i H, to przyjdzie chyba na początku sezonu wystawowego zastosować formułę: "To whom it may concern". :P
__________________
Eury z Peronówki
http://eury.zperonowki.com/
Konrad:) jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org