Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Hodowla

Hodowla Informacje o hodowli, selekcji hodowlanej i miotach....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 12-12-2008, 18:21   #21
Narvana
love and terror
 
Narvana's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Location: Twardogóra/Gdańsk
Posts: 3,861
Default

Quote:
Originally Posted by z Peronówki View Post
Ze nie mamy tutaj zasiegu (i dlatego goscie biegaja na lace po walach, jesli tylko chca gdzies zadzwonic)
Po polach? Na lace?
Chyba nie wiesz, co mowisz...
Owszem, waly sa, ale te w lesie...
__________________
Pozdrawiam
Marzena&Trejsi&Pirat&Garuda
Narvana jest offline   Reply With Quote
Old 12-12-2008, 21:00   #22
Sariel
Junior Member
 
Join Date: Oct 2005
Location: bbbb
Posts: 192
Default

Quote:
Originally Posted by Narvana View Post
Po polach? Na lace?
Chyba nie wiesz, co mowisz...
Owszem, waly sa, ale te w lesie...

ja tylko na niemieckich sieciach dziłałem, znój.

Margo, kup 1 karte niemiecką przedpłaconą, teraz w sieciach do całej Europ ta sama stawka!!!! Telefon będzie się urywał
__________________
edor-stary druch
Sariel jest offline   Reply With Quote
Old 14-12-2008, 18:14   #23
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by z Peronówki View Post
. Gwarantuje Tobie, ze staralam sie znalezc taki czas w tym roku NAWET na spotkaniu w Poznej i nikomu nie odmowilam, gdy zwrocil sie do mnie na wystawie, czy spotkaniu... NAWET, gdy byl to wlasciciel psa z innej hodowli nie odwracalam sie pogwizdujac i udajac, ze nie slysze...


Jesli tak do tego podchodzisz... Niestety moge jedynie powiedziec, te TAK, nadal bedzie, ze czesc emaili moze trafiac do folderu ze spamem... NIE MA MOZLIWOSCI, aby ktokolwiek odbieral cala poczte, bo caly dzien zajeta bym bylo jedynie sciaganiem i kasowaniem postow. Poczte filtruja jedynie programy - nie jakas sprytna osoba, tylko komputer. Ktoremu obojetne jest, czy pisze osoba XXX, czy tez to reklama wyslana przez YYYY. Ocenia, punktuje i ewentualnie kasuje.
Potwierdze to co napisała Margo i nigdy mi nie odmówiła pomocy z psem choć nie ma w tym interesu i nie jest to jej pies. Co do spotkania w Późnej to wiem ile ją to kosztowało wszystkiego abyśmy my się dobrze bawili i niczego nam nie bakowało. Jednak nigdy nikomu nie odmówiła jak ktoś chciał o coś zapytać. jedno co mogę powiedzieć to mogło być cieżko ją złapać w tym tłumie bo ona jako jedyna chodziła cały czas na wysokich obrotach pilnując wszystkiego. Co do telefonu to powiem tak, ze w wakacje miałem bardzo duży problem z dzwonieniem i to z dwóch sieci. Niestety problem na sieci niemieckiej jest taki sam. Nawet jak byłem tam ostatnio to nawet zona nie była się w stanie do mnie dodzwonić bo nawet jak miałem połączenie to i tak go nie byłem w stanie odebrać.
Jeśli chodzi o poczte to wiem co to jest bo sam potrafię dostać dziennie kilkaset maili i kiedyś próbowałem przeglądać i czytać " spam ". Schodziło mi na tym kilka godzin więc z tego zrezygnowałem. Teraz sam jak wysyłam wazne informacje to robię to do finału poprzez różne komunikatory. Zawsze jakiś sie znajdzie i dotrze. Natomiast znajomi i firmy nauczyły się wysyłać mi maila z potwierdzeniem i wtedy wiedzą czy go przeczytałem czy nie. Nie chce pisać co się działo z kompem jak mnie kilka dni nie było bo skrzynka pękała w szwach. Nawet jak ostatnio zbierałem zdjęcia do kalendarza to niestety też nie wszystkie maile przychodziły . Internet jest dobry ale i tez uciążliwy. Margo najlepiej nękać poprzez różne komunikatory.

Last edited by wilczakrew; 14-12-2008 at 18:19.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 16-12-2008, 18:36   #24
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by Sariel View Post
Margo, kup 1 karte niemiecką przedpłaconą, teraz w sieciach do całej Europ ta sama stawka!!!! Telefon będzie się urywał
Juz o tym myslalam, ale sa dwa problemy - stracilabym swoj numer.
Dodatkowo taki pomysl spotkal sie wtedy z malym zrozumieniem , bo zainteresowani musieli sie nastawiac na dzwonienie na numer niemiecki i inne stawki...

Ale rozwiazanie przyszlo samo - na rynku pojawily sie obecnie wzmacniacze sygnalu. Rozgladamy sie, ale niedlugo chcemy jeden sprowadzic... A to zlikwiduje problem...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org