Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Off topic

Off topic O wszystkim i o niczym - sposób na miłe spędzenie czasu...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 26-02-2011, 15:03   #21
Rybka
Member
 
Rybka's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Stargard
Posts: 757
Default

ira.s- robiąc sobie na WD reklamę "buntownika z wyboru", który nazywa tutejszą społeczność klakiernią nie spodziewasz się chyba, że te Klakiery sprzedadzą Ci szczeniaka ze swojej hodowli?
Po tym jak nawrzucałeś, że nie znają wzorca i nie potrafią się merytorycznie odnieść do Twoich rewelacji na temat pojmowania przez Ciebie wzorca rasy?
A może wcale nie chcesz wilczaka tylko wpadłeś sobie tu z nudów trochę powyzywać ludzi i pokłócić się na tematy, które są Ci zupełnie obce?
__________________
Rybka jest offline   Reply With Quote
Old 26-02-2011, 16:14   #22
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by Rybka View Post
ira.s- robiąc sobie na WD reklamę "buntownika z wyboru", który nazywa tutejszą społeczność klakiernią nie spodziewasz się chyba, że te Klakiery sprzedadzą Ci szczeniaka ze swojej hodowli?
Po tym jak nawrzucałeś, że nie znają wzorca i nie potrafią się merytorycznie odnieść do Twoich rewelacji na temat pojmowania przez Ciebie wzorca rasy?
A może wcale nie chcesz wilczaka tylko wpadłeś sobie tu z nudów trochę powyzywać ludzi i pokłócić się na tematy, które są Ci zupełnie obce?

Sprzedadzą, sprzedadzą, czasem nawet sprezentują To jak refren, powtarza się co jakiś czas w identycznym scenariuszu. Poczekaj chwilę, tu zniknie a pojawi się przygarnięty na jednym z satelickich forów, odpowiednio zindoktrynowany, z pełnym "know how" i listą "who is who" w tym światku.
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。

Last edited by Gaga; 26-02-2011 at 16:18.
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 26-02-2011, 16:19   #23
Rybka
Member
 
Rybka's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Stargard
Posts: 757
Default

Zwerbowany do bojówki?
__________________
Rybka jest offline   Reply With Quote
Old 26-02-2011, 16:31   #24
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by Rybka View Post
Zwerbowany do bojówki?
Dokładnie
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 26-02-2011, 17:14   #25
Miru
Junior Member
 
Miru's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Location: Krosno
Posts: 375
Send Message via Gadu Gadu to Miru
Default

Rzuciłeś rękawice która została podjęta,powiedz lub pokaż Nam co twoim zdaniem jest zgodne lub nie. Najpierw porównujesz kolor wilczaków z malamutami czy huskimi, pózniej warczysz że nie są szare jak wilki europejskie, po otrzymaniu odpowiedzi dalej brniesz w swój wyimaginowany świat prawd.Nie wiem jaką odpowiedz chcesz otrzymać, czy chcesz żeby wszyscy przyznali ci rację, kajali się przed tobą bo wiesz lepiej? Wolfin prosiła abys pokazał zdjęcia wilczaków tych Twoich, wzorcowych, nie zrobiłeś tego.Ja i chyba nie tylko Ja chciała bym zobaczyć co takiego złego robia polscy hodowcy że tak się plujesz.Chcesz otrzymać odpowiedz, już ją dostałeś wiele razy, ale my też chcemy odpowiedzi.
__________________
gryzły jak aligatory, szczekały jak suchotnicy
Miru jest offline   Reply With Quote
Old 26-02-2011, 18:56   #26
ira.s
Junior Member
 
ira.s's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 95
Default

Quote:
Originally Posted by Rybka View Post
...robiąc sobie na WD reklamę "buntownika z wyboru"...
Po pierwsze, Szanowna Rybko, moje zamiary były od samego początku tutaj jak najbardziej pokojowe, co bardzo łatwo można prześledzić z toku rozmowy, aż do czasu kiedy klakierscy bojówkarze (w większości nie tyle poważni hodowcy, co pospolici smarkacze, czerpiący chorą satysfakcję z gnojenia innych) nie obrali sobie mnie za cel stricte personalnych ataków.
Po drugie, jeśli już komuś tutaj wygarnąłem ignorancję nt. wzorcowych przypisów, to również byli to z reguły osobnicy, którzy nawet nie zadali sobie żadnego trudu, aby się do tych jednoznacznie brzmiących zapisów nawet odnieść (do swojego analfabetyzmu się jeszcze idiotycznie przyznają, jakby był to jakiś powód do dumy).
Po trzecie z kolei, łaskawie zauważ, że co bardziej rozgarnięci hodowcy ani myślą w tym sporze uczestniczyć, bo albo doskonale rozumieją, że szarości u wilczaków są jak najbardziej pożądane (więc niby po co mają sobie niepotrzebnie robić wrogów u co bardziej twardogłowych "ryżykowców", mogących mieć im taką szczerość za złe), lub też są na tyle dojrzali, aby do poziomu odmóżdżonego klakiernictwa się nie zniżać (a niestety gdyby tylko się merytorycznie odezwali, to zaraz ta dresiarska swołycz by ich tanimi epitetami zakrzyczała).
Reasumując, zapewniam Cię, że ja na tej szczerości niewiele stracę, gdyż jeśli już jacyś hodowcy się na mnie z jej tytułu opacznie obrażą, to zawsze znajdą się i tacy, którzy doskonale pojmą sedno moich tutejszych wywodów, które nie mają najmniejszych nawet podstaw do chowania na ich tle jakiejkolwiek urazy (ludzi rozumnych przecież kwestia wzorcowej szarości nie wyprowadza z równowagi, skoro sam wzorzec o niej mówi).
ira.s jest offline   Reply With Quote
Old 26-02-2011, 21:56   #27
Wonderfull Wolf ES
Senior Member
 
Wonderfull Wolf ES's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Warszawa
Posts: 1,337
Default

Oż ty w mordę! Gaga - jesteś smarkaczem i dresiarzem
to z kim ja w takim razie na spacery chodziłem ?????
Wonderfull Wolf ES jest offline   Reply With Quote
Old 26-02-2011, 21:59   #28
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Quote:
Originally Posted by Wonderfull Wolf ES View Post
Oż ty w mordę! Gaga - jesteś smarkaczem i dresiarzem
to z kim ja w takim razie na spacery chodziłem ?????
Ja też jestem smarkaczem i dresiarzem! Łoj, co to będzie jak mój wnuczek to kiedyś przeczyta
__________________


Last edited by Rona; 26-02-2011 at 22:07.
Rona jest offline   Reply With Quote
Old 26-02-2011, 22:09   #29
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Ze smarkacza to nawet wypadałoby mi się ucieszyć

p.s. a reszta to rynsztok, więc nawet nie komentuję.
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。

Last edited by Gaga; 26-02-2011 at 22:12.
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 26-02-2011, 23:51   #30
Witek
Plessowy wilczak
 
Witek's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: Pszczyna
Posts: 1,200
Default

Romuś, Ty jak już wcześniej ustaliliśmy jesteś zbieraczką złomu Ewentualnie makulatury
__________________
OBERSCHLESIEN IST MEIN LIEBES HEIMATLAND
Witek jest offline   Reply With Quote
Old 27-02-2011, 00:04   #31
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Quote:
Originally Posted by trunksia&witgor View Post
Romuś, Ty jak już wcześniej ustaliliśmy jesteś zbieraczką złomu Ewentualnie makulatury
Ej, ta dzisiejsza młodzież Tak się wyśmiewać z mojego praktycznego stroju na Błonia...
__________________

Rona jest offline   Reply With Quote
Old 27-02-2011, 12:48   #32
ira.s
Junior Member
 
ira.s's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 95
Default

Quote:
Originally Posted by Rona View Post
...nie o kolor wilczaka tu chodzi, tylko o zadymianie.
Stwierdzenie jak najbardziej poprawne, jeśli oczywiście pijesz do odbicia we własnym monitorze

Na przyszłość radzę unikać irracjonalnego kwestionowania faktów, bo zawsze znajdzie się ktoś, kto kieruje się logiką, a jest nieczuły na zbiorową socjotechnikę (jaką staraliście się w tym wątku nieporadnie uprawiać).
ira.s jest offline   Reply With Quote
Old 27-02-2011, 13:11   #33
Miru
Junior Member
 
Miru's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Location: Krosno
Posts: 375
Send Message via Gadu Gadu to Miru
Default

Ja mam taką prośbę, przystopuj trochę bo twój ostatni post jest brakiem szacunku do forumowiczów.
__________________
gryzły jak aligatory, szczekały jak suchotnicy
Miru jest offline   Reply With Quote
Old 27-02-2011, 13:25   #34
Witek
Plessowy wilczak
 
Witek's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: Pszczyna
Posts: 1,200
Default

A może po prostu olać trola? Bo jak widać żaden argument nie wytłumaczy tylko utwierdzi trola w przekonaniu, że on żyjący na zadupiu, w życiu nie widzący wilczaka (wilka zapewne też nie) na własne oczy, którego jedyna wiedza pochodzi z wiki (bo przecież czytanie obszernych książek boli), a znajomość ludzi siedzących w rasie jest równie na wysokim poziomie co kultura osobista, ma rację. A czemu- BO TAK.
Na co nam to. Niech sobie uzna, że ma rację i żyje w pełni szczęścia. Już byli tacy co przekonywali, że białe jest czarne

Więc może powiemy w końcu- tak masz rację. Wilczaki mają być tylko szare, najlepiej czarne i po sprawie?
__________________
OBERSCHLESIEN IST MEIN LIEBES HEIMATLAND
Witek jest offline   Reply With Quote
Old 27-02-2011, 13:47   #35
Karina
wilczakowa mamuśka ;)
 
Karina's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Łódź
Posts: 497
Send a message via Skype™ to Karina
Default

Ewidentnie pachnie tu prowokacją. Szkoda czasu nawet na czytanie tych postów, a co dopiero na wchodzenie w dyskusję.
__________________
Munia - Munia z rodu Potworas
Karina jest offline   Reply With Quote
Old 27-02-2011, 15:53   #36
ira.s
Junior Member
 
ira.s's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 95
Default

Quote:
Originally Posted by Miru View Post
...twój ostatni post jest brakiem szacunku do forumowiczów.
Jeśli już się silisz na moralistę, to unikaj przy tym hipokryzji - to tak na przyszłość, abyś w realu nie został za takie obłudne podejście zganiony.
ira.s jest offline   Reply With Quote
Old 27-02-2011, 15:59   #37
ira.s
Junior Member
 
ira.s's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 95
Default

Quote:
Originally Posted by trunksia&witgor View Post
Wilczaki mają być tylko szare, najlepiej czarne i po sprawie?
Już nie udawaj większego durnia, niż jesteś, bo ignorancyjnym analfabetyzmem sięgasz już zenitu (o rynsztokowym obyciu nie wspomnę).
ira.s jest offline   Reply With Quote
Old 27-02-2011, 16:01   #38
ira.s
Junior Member
 
ira.s's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 95
Default

Quote:
Originally Posted by Karina View Post
Ewidentnie pachnie tu prowokacją.
Raczej świadomym kanalizowaniem wilczaków do "jedynie słusznych rudzielców" z Waszej załganej strony.
ira.s jest offline   Reply With Quote
Old 27-02-2011, 16:04   #39
God Of War
Kawał ch*ja
 
God Of War's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: Gdynia/Stargard
Posts: 455
Send a message via Skype™ to God Of War
Default

ira.siad czy jak Ci tam - ogarnij sie w koncu trolu parszywy i przestan wyzywac tu ludzi, bo nie masz pojecia kto moze siedziec po drugiej stronie monitora. Uwierz mi, ze swiat jest bardzo maly, szczegolnie ten nasz maly swiatek psow, a niektorzy wola rozmawiac na zywo niz w internecie i nie zawsze musi byc to mila rozmowa. A tymi ostatnimi trzema postami przegiales pale - i do zganienia kogos w realu - nie zdziw sie, jak ktos Cie kiedys zgani cielesnie. A teraz wypie*dalaj swinskim truchtem pajacu.
__________________
Czarna Helena hoduje bluszcza, sadzi begonie w donice, tylko na stadion nikt jej nie wpuszcza, bo się jej boją kibice. Czarna Helena ma dużo wdzięku, i innych zalet ma parę: wianek na głowie, badylek w ręku, a przed nią bieży owczarek.
God Of War jest offline   Reply With Quote
Old 27-02-2011, 16:31   #40
ira.s
Junior Member
 
ira.s's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 95
Default

Quote:
Originally Posted by God Of War View Post
...nie masz pojecia kto moze siedziec po drugiej stronie monitora.
Akurat dresiarskich klakierników Tobie podobnych można bez większego trudu rozpoznać w interencie, gdyż nawet podstawowym savoir-vivrem nie grzeszą.
Zaś te swoje błazeńskie pogróżki, to zachowaj na szczyli z własnego buraczanego kręgu, bo słomą z butów możesz co najwyżej wywołać uśmiech politowania na twarzy i nic więcej.

Last edited by ira.s; 27-02-2011 at 16:33.
ira.s jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org