Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Různé

Různé Vše o československých vlčácích...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 25-12-2011, 16:30   #41
jarekfisnar
Junior Member
 
Join Date: Sep 2011
Location: Mohelnice
Posts: 8
Default

Naše potvůrka měla průjem, protožejí nejedou štěněcí granulky, zato ty pro dospělé moc ráda. Dostala rýži se sýrem a lososem a podle toho co při tom vydávala za zvuky, jí asi chutnalo.
jarekfisnar jest offline   Reply With Quote
Old 25-12-2011, 17:54   #42
Pouliche
Bolt Grey Střípek snů
 
Pouliche's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Děčín
Posts: 93
Send a message via Skype™ to Pouliche
Default



Bolt dostal játrové "cukroví". Tedy postupně dostává
Jako hračku jsem mu koupila kokosový ořech, ale zatím ho máme jako dekoraci asi do Silvestra. Včera mu kromě jídla stačila kost z buvolí kůže podle mého úsudku, on s tím pochopitelně nesouhlasil a dával to jasně najevo večer.
Pouliche jest offline   Reply With Quote
Old 25-12-2011, 20:54   #43
Kometa
Junior Member
 
Kometa's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 153
Default

U nás nakonec byla hostinaD Pro vlka i potkany jsem upekla "zvířecí linecké cukroví", jelikož různé sušenky naslano (játrové, sýrové apod.) mu peču pořád na pamlsky, tak aby měl změnu. A k večeři dostal kapří hlavu a další zbytky a "bramborový salát" (vařenou zeleninu a vajíčko). Cukroví prý dobré, zelenina taky fajn, ale kapra odmítl, nesežral ani kus, jen mi tu hlavu přinesl na uvítanou, když jsem si pro něj šla do kotce Tak dostali kus potkani, těm teda jel... a pak kdo je tu šelma Pod stromkem neměl ani náhubek ani řetěz, jak jsem vyhrožovala, ale nakonec novou misku na vodu a šlachu a ucho, které si sám rozbalil a byl z toho ohromě nadšený, takže asi dobrý Ještě má slíbené další dárky, v lednu nakoupíme na výstavě, tak bude mít ještě dodatečné Vánoce
__________________
www.jezek.vyjimecny.cz
Kometa jest offline   Reply With Quote
Old 25-12-2011, 21:20   #44
mellorn
Member
 
mellorn's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Prague
Posts: 523
Default

nevim jak u ostatnich vlkoidu,ale u nas jina ryba nez losos (kupuju v masopropsy kilovku asi za 60 kc,je to na kousky nakrajeny a to ji teda smakuje), je fuj...z kapri hlavy jsme delali polivku,tu bych ji stejne nedala kdysi pradavno jsem ji koupila odrezky z lososa a byla tam cela hlava a ja pod dojmem jakehosi prirodovedneho dokumentu,kde vlci pozirali s radosti prave lososi hlavy jsem ji ji dala.Bylo leto a kdyz uz se druhym dnem povalovala na balkone jen tak lehce ozizlana,byla ji odebrana a vyhozena. Od te doby jsem to uz nezkousela...

a verze bramb.salatu pro psy me nenapadla.varene brambory,zelenina a vajicko by se mozna setkala s uspechem....
mellorn jest offline   Reply With Quote
Old 25-12-2011, 21:52   #45
Pouliche
Bolt Grey Střípek snů
 
Pouliche's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Děčín
Posts: 93
Send a message via Skype™ to Pouliche
Default

Já nikdy neměla problém, že by něco nechtěl sežrat. Spíš naopak jsem měla opačný problém, aby všechno sežrat nechtěl. Z kapřích hlav je nadšený, i když poprvé byl zpočátku z té "slizké věci" mírně nejistý, ale žravost je žravost...na jednu stranu i trošku výhoda při krmení
Pouliche jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org