Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Spotkania i podróże

Spotkania i podróże Spotkania - te duże i te maleńkie, oficjalne i prywatne. Ważne by psy się wyszalały.... Jak i gdzie jechać z psem na wakacje...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 04-05-2009, 21:43   #21
Galicja
Galicyjski Wilk
 
Galicja's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Kraków
Posts: 1,124
Default

No i mała zmiana planów. Ale na lepsze III Galicyjskie nie odbędzie się na Kudłaczach (pomimo wcześniejszych ustaleń, własciciel zmienił zasady )
Po dość długotrwałych poszukiwaniach znaleźliśmy w końcu idealne miejsce, dla nas i naszych burych. Gospodarstwo http://www.jura.tur.pl/glanowski/ które mieści sie w samym sercu Ojcowskiego Parku Narodowego http://www.opn.pan.krakow.pl/, a dokładniej w Pieskowej Skale http://www.pieskowaskala.pl/galeria_zdjec.htm

Termin mamy już zaklepany. Zamówiłam domek (nie ma go na stronie gospodarstwa ) w którym są 3 pokoje dwuosobowe i jedna jedynka, w domku jest łazienka, wszystko pachnie nowością, własnie jest wykańczany. Gdyby tego było mało to w budynku głównym sa pokoje z łazienkami. Pole namiotowe, możlliwość podłączenia przyczepy (spokojnie się nią dojedzie ) Na terenie jest zadaszone miejsce na grilla, do tego kilka stolików z parasolami, sklepik, gospoda. W budynku głównym jest sala kominkowa (gdyby było zimno i paskudnie )
Pole namiotowe: 5 zł/osoba
5 zł samochód
3 zł namiot
3 zł przyczepa kampingowa
7 zł podłączenie do prądu
25 zł miejsce w domku.

Reszta planów i dalsze szczegóły juz niebawem. )
__________________
http://www.galicyjskiwilk.pl/
Galicja jest offline   Reply With Quote
Old 04-05-2009, 22:30   #22
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Super.
Mnie odpowiada.
Poproszę rezerwację na domek i Kilka miejś w budynku głownym.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 04-05-2009, 22:34   #23
Agnieszka
Distinguished Member
 
Agnieszka's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Location: Supraśl/Poznań
Posts: 2,513
Default

Ajjjjj.... az szkoda, ze nas nie bedzie . Zycze swietnej zabawy! Ktora na pewno taka bedzie.
Agnieszka jest offline   Reply With Quote
Old 04-05-2009, 22:50   #24
DORA
Member
 
DORA's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 993
Default

Madzia my zamawiamy dwuosobowy z łazienka na 100 % ( mam nadzieję ze bure moga byc w pokojach z nami ?) a i jeszcze jedno aczkolwiek bardzo wazne pytanko- jak dokonać rezerwacji tzn. jakies namiary ...

Last edited by DORA; 04-05-2009 at 22:59.
DORA jest offline   Reply With Quote
Old 04-05-2009, 23:10   #25
Witek
Plessowy wilczak
 
Witek's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: Pszczyna
Posts: 1,200
Default

My też sie piszemy na 100% tzn. Ja i moje dziewczyny. Poprosiłbym o rezerwacje pokoiku dla nas. Prosze o info w sprawie rezerwacji i ewentualnych zaliczek na poczet noclegów.
Witek jest offline   Reply With Quote
Old 04-05-2009, 23:42   #26
Aga B.
Junior Member
 
Aga B.'s Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Łódź
Posts: 103
Default

My też się piszemy i jezeli jeszcze zostaly miejsca na pokoik 2 osobowy to my bardzo chetnie.
Aga B. jest offline   Reply With Quote
Old 05-05-2009, 05:39   #27
aneta1
Member
 
aneta1's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Location: Będzin
Posts: 708
Send a message via Skype™ to aneta1 Send Message via Gadu Gadu to aneta1
Default

A pokój z łazienką lub bez w jakiej cenie ?
__________________


aneta1 jest offline   Reply With Quote
Old 05-05-2009, 07:25   #28
szasztin
Senior Member
 
szasztin's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Sopot
Posts: 1,787
Default

My namiot - bez łazienki.......

Planujemy dojechać na piątek około 13- 14:00. Można?????
szasztin jest offline   Reply With Quote
Old 05-05-2009, 08:41   #29
Grin
Wilkokłak
 
Grin's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Katowice
Posts: 2,220
Default

Jura jest świeeeeetna, choć w weekend na pewno będzie tam tłoczno.
My będziemy w trzy osoby + Łowca (który jak wiadomo - jest blokersem i śpi z nami w pokoju ), znajdzie się tam coś dla nas?
Ostatecznie gdyby nie, możemy pojechać na noc do domu, do Katowic, bo to nie jest tak daleko.
Grin jest offline   Reply With Quote
Old 05-05-2009, 11:16   #30
Galicja
Galicyjski Wilk
 
Galicja's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Kraków
Posts: 1,124
Default

Zarezerwowałam dodatkowo budynek główny więc miejsc noclegowych jest pod dostatkiem. Jeśli zabraknie to sąsiad pomoże. Ale!!! TUTAJ DUŻE ALE!! NIE DZWOŃCIE SAMI I NIE REZERWUJCIE bo się zrobi niezły bałagan. wiem że ktoś już dzwonił. Potem się nie doliczymy osób, a dodatkowo chciałam delikatnie zauważyć że w ilości siła i można inne warunki wynegocjować a teraz wyszło że się o miejsca bijemy
Budynek główny jak na razie "zaklepał" Grzesiek (Dora masz tam już miejsce)ale rozmawiałam z kobieta i są tam jeszcze jakies tajniackie miejsca, ale Andrzej musi je jeszcze zobaczyć. Trunskia, Ilma, Grin,pokoje w domku? Myśle że zostanie jeszcze miejsc w budynku głównym ale to dopiero po kolejnym rekonesansie. Prosze piszczie kto jeszcze na pokój się pisze na 100% bo jeśli tak to będziemy musieli u sąsiadów szukać.
A ja kobietę zapewniałam że to takie namiotowe towarzystwo!!! A tu tylko kanapy w głowie Upadek obyczajów Cena za miejsce w pokoju 30 zł
Jak na razie tyle, jeśli macie pytania możecie do mnie dzwonić (jeszcze ) Lub pisać na priva ale prosze żadnej samowolki bo potem np nie można wynegocjowac nizszej ceny.
__________________
http://www.galicyjskiwilk.pl/
Galicja jest offline   Reply With Quote
Old 05-05-2009, 11:18   #31
igienator
The Grim Reaper
 
igienator's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Location: Łódź
Posts: 316
Default

Ja jeden namiot, jeden pies i jedna lub dwie osoby
__________________
igienator jest offline   Reply With Quote
Old 05-05-2009, 11:22   #32
Witek
Plessowy wilczak
 
Witek's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: Pszczyna
Posts: 1,200
Default

Nam wszystko jedno gdzie ten pokoik będzie, mam tylko jedno pytanko czy w pokoju może nocować z nami pies? bo jeśli nie to mus nocować w namiocie.
Witek jest offline   Reply With Quote
Old 05-05-2009, 11:28   #33
Grin
Wilkokłak
 
Grin's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Katowice
Posts: 2,220
Default

Quote:
Originally Posted by magdalena View Post
Trunskia, Ilma, Grin,pokoje w domku?
Tak, dla nas pokój w domku bardzo proszę, o ile to możliwe i o ile można z psem. Póki co nie dysponujemy (jeszcze) sprzętem turystycznym.
Nie będziemy sami dzwonić. Zdajemy się na Was.
W razie czego, tak jak mówiłam, my możemy na noc wrócić do Katowic, gdyby miał być jakiś problem z noclegiem.
Grin jest offline   Reply With Quote
Old 05-05-2009, 11:31   #34
Galicja
Galicyjski Wilk
 
Galicja's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Kraków
Posts: 1,124
Default

Quote:
Originally Posted by szasztin View Post
My namiot - bez łazienki.......

Planujemy dojechać na piątek około 13- 14:00. Można?????
Można ) Jak ktos chce zrobić sobie dłuzszy wypad też można To bardzo ładne miejce, jest tam dużo do zobaczenia, pewnie nie zdążymy wszytskiego Wam pokazać. (jaskinie, urokliwe skały, dolinki, Ojców )
Jeśli ktoś chciałby zobaczyć zbiory Zamku w Pieskowej Skale musi psa zostawić w gospodarstwie, (tak tylko przypominam ) do muzeum zabrać go nie można. Będziemy poruszac się po terenie Parku Narodowegi wg przepisów pies powinien być na smyczy. Oczywiście to teoria, bo ja z Doną nie jeden raz tam byłam (zdjęcia w galerii WD )i psa puszczałam, ale tez tylko tak przypominam Las jest liściasty i mogą wystapić kleszcze wieć zapsikajcie psa od nosa po ogon.
Następne informacje organizacyjne niebawem...
__________________
http://www.galicyjskiwilk.pl/
Galicja jest offline   Reply With Quote
Old 05-05-2009, 11:34   #35
Galicja
Galicyjski Wilk
 
Galicja's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Kraków
Posts: 1,124
Default

Quote:
Originally Posted by Grin View Post
W razie czego, tak jak mówiłam, my możemy na noc wrócić do Katowic, gdyby miał być jakiś problem z noclegiem.
Problemu nie ma żadnego
__________________
http://www.galicyjskiwilk.pl/
Galicja jest offline   Reply With Quote
Old 05-05-2009, 11:36   #36
DORA
Member
 
DORA's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 993
Default

Madziu - dzieki wielkie więc po długiej podrózy z Gdyni bedzie mozna sie kimnąć na normalnym wyrku - juz zaczynamy pakować klamoty na wyjazd , juz nie mozemy sie doczekac

Last edited by DORA; 05-05-2009 at 11:39.
DORA jest offline   Reply With Quote
Old 05-05-2009, 11:41   #37
Galicja
Galicyjski Wilk
 
Galicja's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Kraków
Posts: 1,124
Default

Quote:
Originally Posted by trunksia&witgor View Post
Nam wszystko jedno gdzie ten pokoik będzie, mam tylko jedno pytanko czy w pokoju może nocować z nami pies? bo jeśli nie to mus nocować w namiocie.
Tak może nocować, obiecałam tylko że to takie grzeczne psiaki które nic nie zniszczą.
Przy organizowaniu takiego spotkanie właśnie to jest najtrudniesze, znaleść miejsce w którym właściciel zgodzi się na taką ilość psów, zazwyczaj wszelkie rozmowy przebiegają idealnie do chwili kiedy nie wspominam że będą psy w ilości więcej niz jeden.
__________________
http://www.galicyjskiwilk.pl/
Galicja jest offline   Reply With Quote
Old 05-05-2009, 11:41   #38
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Nono Madzia szykuje Ci się super spotkanie. Ja będe z pewnością bo to super okolice, no i maczuga Herkulesa to jedno z obowiazkowych miejsc. Z psami faktycznie nie ma tam problemu i zresztą przy takiej ekipie to będą tam pustki.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 05-05-2009, 11:50   #39
Grin
Wilkokłak
 
Grin's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Katowice
Posts: 2,220
Default

Quote:
Originally Posted by magdalena View Post
Tak może nocować, obiecałam tylko że to takie grzeczne psiaki które nic nie zniszczą.
To świetnie, dzięki.

Przy okazji; przy wyjazdach przyjęliśmy zasadę, że póki co nie zostawiamy Łowcy w pokoju samego nawet na minutę i cały czas mamy na niego oko. Zatem w tej sytuacji o zniszczenia (a raczej ich brak) jestem spokojna.
Grin jest offline   Reply With Quote
Old 05-05-2009, 12:02   #40
Witek
Plessowy wilczak
 
Witek's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: Pszczyna
Posts: 1,200
Default

Quote:
Originally Posted by Grin View Post
Przy okazji; przy wyjazdach przyjęliśmy zasadę, że póki co nie zostawiamy Łowcy w pokoju samego nawet na minutę i cały czas mamy na niego oko. Zatem w tej sytuacji o zniszczenia (a raczej ich brak) jestem spokojna.
My naszą też będziemy pilnować więc myślę, że zniszczeń nie będzie. Jedyne czego nie możemy obiecać to tego, że nie zasika wykładziny... Ale będziemy się starać- kto wie, może do tego czasu się nauczy gdzie się sika a gdzie nie
Witek jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 00:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org