Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Spotkania i podróże

Spotkania i podróże Spotkania - te duże i te maleńkie, oficjalne i prywatne. Ważne by psy się wyszalały.... Jak i gdzie jechać z psem na wakacje...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 09-08-2009, 08:46   #1
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default VIII. Spotkanie właścicieli CzW & VI. Memoriał Hokiego - 28-30.08.2009 Późna (PL)

Niestety sprawa sie wydala... ale ma to swoj plusy... nie musimy wiecej ukrywac prawdziwego oblicza i mozemy sie reklamowac wprost.... krotko mowiac: TARGOWISKO PROZNOSCI zaprasza.... ..... Ale NIE WSZYSTKICH psiarzy. WYLACZNIE tych, ktorzy posiadaja NAJ_NAJ_NAJlepsze psy. Nie chcemy przecietniakow!! Zapraszamy jedynie tych, ktorzy maja bure NAJmadrzejsze, NAJpiekniejsze, NAJwieksze, NAJmniejsze, Najdluzsze i NAJkrotsze, NAJcwansze, NAJszybsze, NAJwytrwalsze i NAJsmieszniejsze. NAJlepiej wyszkolone i NAJbardziej utytulowane... Czyli odwiedzic nas mogo jedynie NAJe....

Szczegoly o spotkaniu znajdziecie w starym miejscu:
http://www.wolfdog.org/pol/events/168.html
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 09-08-2009, 08:50   #2
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Co gwarantujemy? To co moze oferowac obecnie najwieksze spotkanie jakie organizowane jest w Europie: mozliwosc spotkania setki wlascicieli i psow z Polski, Niemiec, Czech, Slowacji, Litwy i Holandii i spedzenia kilku milych dni w ich gronie....

A teraz powtorka kilku spraw technicznych:

1) Osoby bez wilczakow tez sa mile widziane. Szczegolnie te, ktore planuja zakup psa tej rasy... Bo tyle CzW w jednym miejscu nieczesto sie widzi... a te czasem zapominaja nawet o wersji demo...

2) Wlascicieli innych ras tez serdecznie zapraszamy... oczywiscie z psami.

3) Co do spania to nastawiajcie sie prosze na namioty. Ew na "siano"... A zainteresowanych rezerwacja pokoju w hotelu (czyt. w cywilizowanych warunkach) prosze o kontakt... Jest tez mozliwosc wynajecia calego domku jakies 500m od nas...

4) Jedzenie i picie zapewnione (piwo przyjedzie oczywiscie z Czech, Slowacji i Niemiec). Nigdy niczego u nas nie brakowalo, ale jesli macie dostep do potraw regionalnych, lub jesli pani domu (ew. pan domu) slynie z jakies potrawy to nie powiem.... chetnie wszyscy skosztujemy... lub

5) Pamietajcie, ze sobotni Memorial jest obowiazkowy... nawet wlasciciele szczeniat sie nie wymigaja... Chetnym psy mozemy wypozyczyc....

6) Co do bonitacji to sedziowac bedzie Oskar Dora (wybuchy radosci, ze bedziemy bawic sie w tym samym gronie co przed rokiem zachowajcie na pozniej). Generalnie przedstawiac nie trzeba, ale w skrocie: sedzia kynologiczny i prob pracy. Przez lata przewodniczacy Czechoslowackiego Klubu Rasy. Dlugoletni hodowca (hodowla 'Dór' - obecnie 'Oskar Dor') i przewodniczacy komisji hodowlanej. Oj, dlugo by wymieniac.... w kazdym razie SPEC od rasy...

7) Do przegladu podejsc moga szczeniaki i psy od 6 mies.... Kazdy dostanie karte z dokladnym opisem i ocena.. A opis od takiego sedziego to calkiem cos innego niz ocena na wystawie... Bonitacje moga zaliczac psy od 18 mies. Tu sprawa jest inna - pies jest dokladnie mierzony. Jednym z elementow jest tez test charakteru (reakcja na strzal i atak pozoranta).

8 ) W wolnym czasie przygotowane bedzie szkolenie - nie zapomnijcie np o aporcie, smyczy szkoleniowej. No i rzeczach do tropienia (kto bedzie w stanie rano wstac, ale WARTO)...

9) Jedzenie wegetarianskie tez bedzie (tym razem "schowane" w wyznaczonym miejscu, aby nie znikalo jako pierwsze)... I postaramy sie, zeby bylo go sporo.... Tzn dla tych, ktorzy lubia cos poza ciastami...

10) Nie zapomnijcie o jakis sposobach na przechowanie psa - uwiazany na smyczy zostanie na miejscu jakies 10 sek... Wiec przydadza sie stickouty, czy lancuchy...

11) Bedzie troche spotkan rodzinnych, wiec nie zapomnijcie aparatow (i duzych zestawow baterii). Fotki mozemy wypalac na miejscu...

12) Komputerowcy bez obaw - na calym terenie bedzie dostepny darmowy internet....

13) Jak ktos nie ma dojazdu LUB ma wlasnie wolne miejsce w aucie to niech sie zglosi, zeby nie bylo tak, ze ktos chcial, a nie dojechal...

14) zglaszac mozna sie emailem ([email protected]), PW lub na inne sposoby... Prosze napisac ile przyjedzie osob, ile psow, no i zglosic jesli jakis bedzie przystepowal do bonitacji, czy przegladu mlodych... Tak, zebysmy mogli orientacyjnie dokonac zakupow i rozplanowac program w czasie...

15) serdecznie zapraszamy WSZYSTKICH wilczakowcow... Spotkanie organizowane jest dla kazdego wlasciciela CzW i KAZDEJ hodowli, bez wzgledu na pochodzenie psa, czy wyznanie i sympatie jego wlasciciela....

16) jak zwykle jeszcze cos mi sie przypomni... ale to za tydzien - teraz spadam na oboz...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 09-08-2009, 09:17   #3
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

OK, na deser wrzucam male podsumowanie z roku poprzedniego....



Na spotkanie przyjechalo ponad 100 osob (nie liczac ponad 20 dzieci ), ponad 80 CzW i kilkanascie psow ras "innych".... Na przegladzie hodowlanym zaprezentowano 22 CzW. W Memoriale startowalo 49 CzW... No a w tym roku liczymy na wiecej....
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 09-08-2009, 10:59   #4
Narvana
love and terror
 
Narvana's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Location: Twardogóra/Gdańsk
Posts: 3,861
Default

My sie stawiamy.
My tzn, ja+Grzesiek+glupia Garudka
Bonitacja - ?? wyjdzie w praniu
__________________
Pozdrawiam
Marzena&Trejsi&Pirat&Garuda
Narvana jest offline   Reply With Quote
Old 09-08-2009, 11:40   #5
konek
Member
 
konek's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Bystrzejowice
Posts: 712
Send a message via Skype™ to konek
Default

Ja przyjeżdżam z Ereshką lub z Maxem, czyli z jednym psem tak jak rozmawiałyśmy. Spanie mam załatwione, dużą ilość bandaży i aerozolków na ranki gryzione biorę .
Ale stawiam jeden warunek Daiva ma przywieźć chlebek !!!! Mam nadzieję, że będzie. Może być nawet tygodniowy.
Do bonitacji nie przystępuję, Max ma a Ereshka ma wprawdzie tylko przegląd młodych ale nie uda mi się jej odchudzić a żeberek nie można się doliczyć . Schudnie dopiero we wrześniu jak pańcia wyjedzie. Więc może na jesieni.
Pozdrawiam
Bożena
__________________
http://henrykowka.wolfdog.org/
konek jest offline   Reply With Quote
Old 09-08-2009, 15:09   #6
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Litwa tez bedzie
ja+deima i 3-7 psow
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 09-08-2009, 16:34   #7
Manu
Junior Member
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 323
Send Message via Gadu Gadu to Manu
Default

Litwa będzie z litewskim chlebem, prawda ?

I my też będziemy - i ja i Waldek już się nie możemy doczekać Zabieramy ze sobą 6 psów grenlandzkich. No i gitarę, co mam nadzieję, ucieszy imprezowiczów

Tym razem nie będziemy mogli nikogo ze sobą zabrać, bo planujemy ciągnąć przyczepę kempingową, więc w samochodzie będzie sporo psów

Za to mam prośbę w imieniu koleżanki, Agi Błach (od Yaris) - czy ktoś mógłby ją zabrać do Późnej z szeroko pojętych okolic Krakowa...?
Manu jest offline   Reply With Quote
Old 09-08-2009, 16:36   #8
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Quote:
Originally Posted by Manu View Post
Litwa będzie z litewskim chlebem, prawda ?
hmm, a do chleba co bedzie z okolic Waszych?
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 09-08-2009, 18:39   #9
Narvana
love and terror
 
Narvana's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Location: Twardogóra/Gdańsk
Posts: 3,861
Default

Quote:
Originally Posted by Manu View Post
No i gitarę, co mam nadzieję, ucieszy imprezowiczów
Bedzie git
Ja moge zabrac tez, ale elektryka
__________________
Pozdrawiam
Marzena&Trejsi&Pirat&Garuda
Narvana jest offline   Reply With Quote
Old 09-08-2009, 18:50   #10
Louve
Wilcza Saga
 
Louve's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Częstochowa/Rzeszów
Posts: 809
Default

Ehh... nas niestety nie będzie.
__________________
Bo to wszystko... to takie przesadnie wyraźnie poplątane jest!


Louve jest offline   Reply With Quote
Old 09-08-2009, 19:23   #11
Manu
Junior Member
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 323
Send Message via Gadu Gadu to Manu
Default

Quote:
Originally Posted by wolfin View Post
hmm, a do chleba co będzie z okolic Waszych?
...chleb ? Żartuję... Ale cóż nadzwyczajnego jest w kuchni ziemi łódzkiej ? Na dodatek marna ze mnie kucharka, ale bigos mi bardzo dobry wychodzi, więc wymyśliłam eksperyment, zrobię bigos wegetariański, a Wy będziecie królikami eksperymentalnymi


Ja to się cieszę już na te zabawy naszych szczeniąt grenlandzkich ze szczeniakami wilczakowymi - zobaczymy, która rasa da więcej czadu

Last edited by Manu; 09-08-2009 at 19:26. Reason: literówki
Manu jest offline   Reply With Quote
Old 09-08-2009, 19:25   #12
Manu
Junior Member
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 323
Send Message via Gadu Gadu to Manu
Default

Quote:
Originally Posted by Narvana View Post
Bedzie git
Ja moge zabrac tez, ale elektryka
Zabieraj ! Kiedyś na imprezie Waldek z kumplem zgrali akustyka z elektryczną, efekt był super ! A masz piecyk ?...
Manu jest offline   Reply With Quote
Old 09-08-2009, 20:56   #13
Narvana
love and terror
 
Narvana's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Location: Twardogóra/Gdańsk
Posts: 3,861
Default

no mam, 15W i 100W...
Z tego co wiem, bedzie tez moj kumpel, ktory jest basista...
__________________
Pozdrawiam
Marzena&Trejsi&Pirat&Garuda
Narvana jest offline   Reply With Quote
Old 09-08-2009, 21:17   #14
sssmok
Gorthan's WeReWoLf
 
sssmok's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Wilkołaki
Posts: 1,828
Send a message via Skype™ to sssmok Send Message via Gadu Gadu to sssmok
Default

Quote:
Originally Posted by Manu View Post
...chleb ? Żartuję... Ale cóż nadzwyczajnego jest w kuchni ziemi łódzkiej ? Na dodatek marna ze mnie kucharka, ale bigos mi bardzo dobry wychodzi, więc wymyśliłam eksperyment, zrobię bigos wegetariański, a Wy będziecie królikami eksperymentalnymi
No to beda dwa bigosy
My co roku robimy, ale nie wegetarianski :P
__________________

Forum to nie rzeczywistość...
A to, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
sssmok jest offline   Reply With Quote
Old 09-08-2009, 22:57   #15
aneta1
Member
 
aneta1's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Location: Będzin
Posts: 708
Send a message via Skype™ to aneta1 Send Message via Gadu Gadu to aneta1
Default

My też będziemy 2+2+2psy )
Na bonitację też się załapiemy z 1 sztuką
__________________


aneta1 jest offline   Reply With Quote
Old 10-08-2009, 08:24   #16
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Manu, corka to dawac te gitary
do chleba w takim razie cos doloze
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 10-08-2009, 09:20   #17
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Masło litewskie !!
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 10-08-2009, 18:22   #18
GRABA
Senior Member
 
GRABA's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Sosnowiec
Posts: 1,687
Default

A ja już wczoraj miałam napisać, że będziemy, ale......... psikus - Unka postanowiła stać się kobietą teraz już wiadomo skąd, to dziwne zachowanie było, zatem ja już niczego nie planuję i oficjalnie nie podaję
__________________

http://darwilka.blogspot.com/

GRABA jest offline   Reply With Quote
Old 13-08-2009, 15:25   #19
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by GRABA View Post
A ja już wczoraj miałam napisać, że będziemy, ale......... psikus - Unka postanowiła stać się kobietą teraz już wiadomo skąd, to dziwne zachowanie było, zatem ja już niczego nie planuję i oficjalnie nie podaję
Jesli nie bedzie miala "tych dni" to ja zabieraj... Po obozach pewnie polowa suk bedzie zaczynala cieczki...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 13-08-2009, 18:36   #20
marchencki
Junior Member
 
Join Date: May 2008
Location: Złotoryja/Wrocław
Posts: 149
Default

Będę. Doczekać się nie mogę. Słuchajcie, bierze ktoś shishe? Miałem plan wziąć swoją, ale ostatnio rozszczelniła się i dlatego pytam, bo mógłbym zabrać przynajmniej trochę tytoniu.
marchencki jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org