Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > _Administracja

_Administracja Pytania związane z działaniem Wolfdoga, bazą danych i innymi sprawami technicznymi....

 
 
Thread Tools Display Modes
Old 07-12-2016, 00:32   #15
wbal
Junior Member
 
Join Date: Nov 2014
Location: Podkarpacie
Posts: 57
Default

Margo, nikogo nie obrzucam błotem - tak jak pisałem wcześniej nie chcę żadnych awantur i nie chcę nikogo oczerniać.
Nie mam pojęcia o jakichkolwiek teoriach spiskowych o których mówiłaś że były wcześniej. Nie powołuję się na żadne cudze sprawy, nie angażuje się w spory.
Chronologia wydarzeń jest następująca - bez podawania dat bo nie pamiętam.
1. Wpisuję wyniki Zuli - stawy + DW+DM
2. Przez parę miesięcy nie pojawia się nic (i do tej pory genetyki nie ma).
3. Dopisuję zapowiedź miotu i figuruje przez kilka dni.
4. Po kilku dniach pojawiają się Twoje zapowiedzi a mój bez żdnego wyjaśnienia idzie w kosz. Kolejne próby dodania są bez efektu.
5. Przez cały ten czas ŻADNEGO, nawet najmniejszego kontaktu ze strony WD.
6. Piszę posta z zapytaniem do użytkowników o co chodzi - a Ty odpowiadasz mi, że poszło w kosz bo podpisał wet który nie ma uprawnień.

Więc sama oceń z boku jak to wygląda
Tym bardziej, że innych miotów, w których zupełnie nie ma żadnych badań stawów suki nikt nie usuwał - przykłady Ci podałem.

Sorry, ale argumenty, że nie są zaktualizowane do mnie nie przemawiają.
Albo hodowca aktualizuje albo się ich nie publikuje. A jak się publikuje to kompletne i pewne.

I to własnie mi się nie podoba - tych którzy mają wszystko, ale nie zgadza się nazwisko - do kosza, innych o których wynikach nic nie wiadomo się publikuje. A wystarczyło tylko powiedzieć o co chodzi...

Płytka Zuli jest już u Siembiedy, tak jak pisałem z tym problemu nie ma.

Nie, nie mam problemów uderzyć się w pierś i nadrobić oficjalny wpis do rodowodu.I własnie to robię

Wolfin - nie prosiłem Cię o żadne rekomendacje hodowli i prosić nie będę, to jest Twoja sprawa. Ja również Twojej nie polecam ale to tylko dlatego, że nie znam Ciebie ani Twojej hodowli Sporo już widziałem w hodowlach FCI i dlatego tego typu podejście uważam za najstosowniejsze Moje posty nie były pisane pod kątem przypodobania się komukolwiek albo obrażania go. Naświetlam sytuację, której nie akceptuję i widzę, że komunikaty o braku transparentności spływają ze wszech stron. O teoriach spiskowych piszesz Ty, nie ja i jest to interpretacja z Twojej strony.Ja pokazuję jak podobne sytuacje mogą być odbierane patrząc na nie z boku. Wyłacznie na podstawie faktów. Zula badania ma ok, co potwierdzi dr. Siembieda mam nadzieję jak najszybciej - dane poszły o 9 rano. Wszystkie moim zdaniem nieprawidłowości zgłaszam teraz, jak piszesz z pierwszym miotem - bo kiedy mam zgłaszać? Odczekać 2 lata i się odezwać? Czy lepiej olać wszystko zająć się sobą i mieć wszystko w nosie? Bo tylko takie alternatywy pozostają...


Całkowicie leży na wolfdogu komunikacja - sama Margo to przyznajesz i z resztą inni hodowcy również. Nie działa aktualizacja danych, publikowane są mioty o których nic nie wiadomo. Na prawo i lewo wszyscy komunikują żale i nieaktualność serwisu.
Tak to ma wyglądać? No nie sądzę, tym bardziej że sama piszesz że jest to unikatowa baza. Do cholery, nie ma chętnych by się za to wziąć i doprowadzić do jako takiego ładu? Jak nie ma to ja się zgłaszam i jeżeli mogę coś zrobić by ten bałagan posprzątać to jestem jak najbardziej na tak.


Wiem, jaki jest burdel o owczarkarzy, pomimo, że hodowli owczarków nie miałem - miałem rodowodowe psy ale tylko hobbystycznie. Tam jest już bagno, tu jest wszystko do ogarnięcia.

Ale trzeba też przyjąć na klatę krytykę za to jak wygląda serwis i organizacja hodowli rasy. Klubu nie ma- ok, jest mało hodowców i pasjonatów, 100 ciężko uzbierać. Ale można działać sprawnie bez Klubu, można mieć żyjący serwis, aktualne bazy, można się zorganizować.

Wolfdog umierał śmiercią naturalną. Rozpętałem małą wojnę - tak ale to dobrze - ogień rzuca światło a światło rozświetla ciemność


Na nikogo się nie obrażam i sorry ale nie zależy mi na tych co się obrażą.

Może wreszcie znajdzie się jakaś grupa, która uderzy się w pierś i powie czas na nową jakość? Jeżeli tak to mam nadzieję że się w niej znajdę
__________________
...

Last edited by wbal; 07-12-2016 at 02:25.
wbal jest offline   Reply With Quote
 

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org