Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Żywienie i zdrowie

Żywienie i zdrowie Czym żywić wilczaka, informacje o karmach i pomysły na smakołyki, jak szczepić i co robić, gdy pies zachoruje....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 28-10-2011, 14:54   #1
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default rehabilitacja

Zarzucam reklamę nowej przychodni w Warszawie, dla mnie jej rekomendacja jest pracująca w niej lek.wet. Agnieszka Walesiak. Oby się nie musiało przydawać, ale gdyby jednak-warto znać ten adres.
PSYCHODNIA

A tu słowo wstępne od Agnieszki:
Uprzejmie donoszę, iż od pół roku działa w Warszawie przychodnia weterynaryjna zajmująca się rehabilitacją psów, w której mam przyjemność pracować.

http://www.psychodnia.pl/

Lecznica jest świetnie wyposażona, jest tu m.in. bieżnia wodna do ćwiczeń w odciążeniu, wykonujemy także wiele różnych zabiegów rehabilitacyjnych.

Najczęściej przychodzą do nas psy po urazach kręgosłupa, psy mające niedowłady związane ze zwyrodnieniami kręgosłupa, z dysplazją stawów biodrowych, psy które z różnych powodów mają trudności z poruszaniem się i ze wstawaniem, psy po urazach kolan (np. pozrywane więzadła krzyżowe), jamniki i buldożki z dyskopatią itd.

Ćwiczenia na bieżni wodnej (w odciążeniu) odbudowują masę mięśniową bez przeciążania stawów.(...)



__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 29-10-2011, 12:32   #2
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default

W ramach szczerej troski //, pozwoliłam sobie informację o przychodni przesłać wilczarzowcom... szczególnie tym mieszkającym w bloczkach bez windy....ostatnio zaczyna się rozwijać moda na kantary /kolejny interesujący gadżet/, które u "długoszyjnych" zaraz zaczną dawać kolejne "interesujące" efekty zdrowotne...
Dzięki za info.
Puchatek jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org