Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Wystawy

Wystawy Nasze sukcesy wystawowe, jak przygotować CzW, jak wystawiać....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 17-05-2011, 12:18   #21
Konrad:)
Member
 
Konrad:)'s Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Warszawa
Posts: 747
Send a message via Skype™ to Konrad:)
Default

Quote:
Originally Posted by Rona View Post
A co ma Daniela i jej pies wspólnego ..... Wszyscy wiedzą, że to piękny pies!
Chyba nie wszyscy podzielają tę opinię

Quote:
Originally Posted by z Peronówki View Post
Ja stawiam na cos innego... i to ogromny komplement w strone Fenrira....
Wydaje mi sie, ze gospodarz obawial sie, ze jesli nie wplynie na sedziego i czegos nie zrobi (nie nagada na tego psa) to jego faworyt przegra z Czesiem... Stad to postepowanie, ktore bylo tak wysoko nieetyczne... Bo jesli sie chce pomagac sedziemu to warto skrytykowac (ocenic) fachowo wszystkie psy... A nie u jednego przyczepic sie szczegolow a u drugiego przymknac oko na ogromne wady....
Ogromne wady ? - mówimy o Zwycięzcy świata z Bratysławy

Quote:
Originally Posted by Rona View Post
PS Mało tego, skłonna jestem przypuszczać, że Amore Mio nie wygrał wystawy w podzięce za darmowe badania Danieli, hihi.
Podzielam ten pogląd - Shaluka nie robiła darmowych badań u Danieli, ha,ha!
__________________
Eury z Peronówki
http://eury.zperonowki.com/
Konrad:) jest offline   Reply With Quote
Old 17-05-2011, 12:19   #22
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Quote:
Originally Posted by jacekjg View Post
Pomyłka gospodarzem ringu była Shaluka.
Byliśmy już na niejednej wystawie i również u tej sędziny ale to co było w Jeleniej pozostawia bardzo duży niesmak.W klasie baby również
Z tego wynika morał ogólny, że sędziowie powinni BARDZO starannie dobierać sobie gospodarzy ringów, choćby li tylko z dbałości o rzetelność własnej pracy :
__________________

Rona jest offline   Reply With Quote
Old 17-05-2011, 12:23   #23
Gia
K-Lee Family
 
Gia's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Location: Wrocław
Posts: 2,400
Send a message via Skype™ to Gia Send Message via Gadu Gadu to Gia
Default

PSY:
klasa baby:
D Srdcervac - VP1
Anyż Lunar Wilk z baśni - VP2

klasa championów:
Amore Mio Srdcervac - V1, CWC, Zwycięzca, BOB
Fenrir Bratertwo Wilczaków - V2

SUKI:
klasa baby:
D Srdcervac - VP1, Najlepsze Baby

Nie wiem, czy była jeszcze jakaś dorosła suka
__________________

Gia, K-lee Vornja z Peronówki & Gran Rosa Amiga Atropa Bella Donna...
Gia jest offline   Reply With Quote
Old 17-05-2011, 12:59   #24
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Quote:
Originally Posted by Konrad:) View Post
Podzielam ten pogląd - Shaluka nie robiła darmowych badań u Danieli, ha,ha!
Sorry, ale to Ty połączyłeś wyniki wystawy z wynikami DM Wcześniej nie wiedziałam ani kto wygrał, ani kto się kompromitował w roli gospodarza ringu i moje komentarze były czysto teoretyczne

Uważam, że wystawę powinien wygrać najlepszy pies, a nie ten, którego rekomenduje gospodarz ringu, albo którego właściciel ma duże zasługi dla rasy.
__________________

Rona jest offline   Reply With Quote
Old 17-05-2011, 13:18   #25
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Jeśli taka właśnie była stawka, to gospodarz ringu odniósł klasyczne pyrrusowe zwycięstwo. Głupio

Dwa piękne samce, z żadnym nie wstyd przegrać, każdy tak samo mógł wygrać i każdym przypadku nie byłoby to żadne faux-pas.
Nie sądzę aby tu o BOB-a szła zagrywka....
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 17-05-2011, 13:31   #26
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by Konrad:) View Post
Ogromne wady ? - mówimy o Zwycięzcy świata z Bratysławy
1) Dlaczego sadzisz, ze mowa jest o Amore? Akurat nie o niego chodzi.... wiec PUDLO...
2) A tak z innej beczki: Zwyciezca Swiata to nie jest Swieta Krowa... Kazdy pies ma wady - nawet zwyciezcow uniwersum to nie omija...

Quote:
Podzielam ten pogląd - Shaluka nie robiła darmowych badań u Danieli, ha,ha!
Skoro jest juz off:
A gdzie robila? W Laboklinie? To ja slicznie prosze o wynik Ishtar... Fajnie by bylo, gdyby wyszlo to samo co u braciszka...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 17-05-2011, 13:57   #27
Wilu
Junior Member
 
Wilu's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Location: Brzeg
Posts: 53
Default

A ja cieszę się z naszego wystąpienia, chociaż z Lunkiem ciągle drudzy, to mały pokazał się jeszcze lepiej niż w Opolu już dosyć ładnie biega sobie i nie świruje za bardzo Jeszcze troche rozpraszają go różne przeważnie 4ro łapowe czynniki przy ładnym staniu, ale nad wszystkim pracujemy
Do tego dostaliśmy opis bardzo ładny bez określenia że coś ma słabego (w przeciwieństwie do tego pieska który był przed nami w klasyfikacji )
co mnie cieszy bardzo, aż miło się czyta takowe opisy =]
Jak zawsze maluszek ukochał sędzine, ładnie sędzinie pokazał ząbki i jajeczka, pobawił się z wilczakami, zwłaszcza z "wujkiem" za co serdecznie ponownie dziękujemy i czekamy zdjęć
__________________
Anyż Lunar Wilk z Baśni
Wilu jest offline   Reply With Quote
Old 17-05-2011, 14:39   #28
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by jacekjg View Post
Byliśmy już na niejednej wystawie i również u tej sędziny ale to co było w Jeleniej pozostawia bardzo duży niesmak.W klasie baby również
Quote:
Originally Posted by Gia View Post
PSY:
klasa baby:
D Srdcervac - VP1
Anyż Lunar Wilk z baśni - VP2
Dobra... Ja juz wiem o co chodzilo - dodalam dwa do dwoch...
Ciekawa jestem tylko jaka by byla mina sedziego, gdyby wiedzial, ze uwagi gospodarza nie sa ani troche obiektywne, bo wstawia sie ta swoimi "dziecmi".... Ale pewnie do takich sztuczek juz sie przyzwyczail...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 17-05-2011, 14:45   #29
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by Wilu View Post
Jak zawsze maluszek ukochał sędzine, ładnie sędzinie pokazał ząbki i jajeczka, pobawił się z wilczakami, zwłaszcza z "wujkiem" za co serdecznie ponownie dziękujemy i czekamy zdjęć
To najwazniejsze... A poza tym: wilczaki to taka specyficzna rasa, ze "wystawy wystawami, lokaty lokatami, a my hodowcy i tak wiemy swoje"...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 17-05-2011, 15:08   #30
Konrad:)
Member
 
Konrad:)'s Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Warszawa
Posts: 747
Send a message via Skype™ to Konrad:)
Default

Quote:
Originally Posted by Rona View Post
...Wcześniej nie wiedziałam ani kto wygrał, ani kto się kompromitował w roli gospodarza ringu i moje komentarze były czysto teoretyczne ...
Aaa... "teoretyczne" - to co innego; grunt tylko, żeby zawsze na czas wiedzieć, że się "ktoś" skompromitował (praktycznie, nieprawdaż?), bo to nie bozon Higgsa i do czegoś konkretnego trzeba nawiązać.
To nawet koresponduje z prezentowanym niżej poglądem, iż wystawy, wystawami, a "my" i tak "swoje" wiemy - teoretycznie, czy praktycznie ?, bo mnie się wydaje, że to drugie.

"Teoretycznie" to ja bym doceniła makiaweliczne zdolności "ktosia", gdyby ów był w stanie doprowadzić do sytuacji, że na tej konkretnej wystawie Amore Mio przegrałby z innym psem. A tak wygrał i .... tylko namieszał - na szczęście jedynie praktycznie - o teorię nie zahaczył.
__________________
Eury z Peronówki
http://eury.zperonowki.com/
Konrad:) jest offline   Reply With Quote
Old 17-05-2011, 15:26   #31
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by Wilu View Post
A ja cieszę się z naszego wystąpienia, chociaż z Lunkiem ciągle drudzy (...)
Do tego dostaliśmy opis bardzo ładny bez określenia że coś ma słabego (w przeciwieństwie do tego pieska który był przed nami w klasyfikacji )



Ajjjjć, ostre cięcie, zwłaszcza w kontekście tego tematu. Może jestem w błędzie, ale dla mnie przekaz tej informacji, w tym wątku jest taki, że z dwóch bejbików ten z gorszym opisem poszedł na wyższą lokatę niż ten z opisem idealnym i to nie jest fajne. Ok, teoretycznie można się dziwić dlaczego sędzia tak zawyrokował, ale lokaty to wrażenie „wiatr zawiał i ucho się inaczej ustawiło”, to święte prawo sędziego do ustawiania priorytetów zalet i wad. Bo to jednak jakieś „show”, a nie suchy przegląd hodowlany.
Oceny w klasie bejbików są…moim zdaniem mniej istotne, nie raz już brzydkie kaczątko wyrastało na pięknego łabędzia a uroczy maluszek zostawał dorosłym, mało ciekawym (wystawowo) psem. Tym bardziej daleka byłabym od rzucania takich komentarzy. W każdym razie gdybym była na miejscu „tych drugich” byłoby mi zwyczajnie przykro. Bo fakt, ze ich maluszek był w sposób absolutnie nie fair (jeśli był!) promowany przez gospodarza ringu (z racji powinowactwa) nie był zupełnie ich udziałem.
Moim zdaniem fantastyczną sprawą jest zaczynanie zabawy w wystawianie właśnie z takimi maluszkami, bo to mega socjal, nieoceniona lekcja życia, procentująca w przyszłości. Wszyscy debiutanci wchodzą na ring z nadziejami, pozytywnymi emocjami, psy, zwłaszcza tak młode, są zabawowe, ciekawe świata i to jest wspólne, jedno z pierwszych, wspaniałe doświadczenie. Nie powinno się zdarzać (w ogóle, a w klasach baby-szczeniąt w szczególności) wytykanie palcami „a tamten ma coś słabego”. Czyż nie przyjemniej wspólnie świętować spotkanie? Zabawy naszych maluchów?
Pamiętam wystawę sprzed 2 lat, gdy w ramach socjalu i kibicowania przyszli młodzi właściciele z młodym wilczakiem, podchodzili, przedstawiali się…aż usłyszeli „eee kiepski ten Wasz piesek, będzie taki nieduży, ma małe łapki, nie tak jak mój”…. odeszła im ochota na kontynuowanie tej przygody, zrazili się, poczuli dotknięci, było im bardzo przykro.
Ja rozumiem, ze często (nie zawsze!) wychodzi się od hodowcy z GWARANCJĄ, ze właśnie ma się faworyta, gwiazdę wszechświata i powymiata się wszystkie ringi świata, ale to nikogo nie upoważnia, w żaden sposób, do robienia takich uwag wobec innych – tak samo– szczęśliwych właścicieli maluszków :/
Powtarzam, tak odczytałam zacytowane zdanie, z tekstami bywa tak, ze intencja nie zawsze idzie w parze z zapisem, wiec może się mylę, ale znacznie przyjemniej byłoby przeczytać dumnie zacytowany własny super opis i gratulacje zwycięstwa temu, który stanął przed nami Nawet, jeśli tę lokatę zawdzięcza czynnikom nie do końca akceptowalnym, ale przecież nie z własnej woli ?
Trójmiasto pierwsze, a za nim stolyca zaczęły skutecznie łamać budowane wirtualnie bariery między „przydomkami” i wspólne ekipy spacerowe to niemal pełen przegląd polskich hodowli
I najpiękniejsze jest tam to, że nikt nie ustawia i nie wytyka i nie porównuje. Jeden taki, drugi śmaki-elementy wspólnej prawdziwej radości, gonitw i budujących się wzajemnych relacji
Jakby tak dało się to przenieść na teren wystaw-świat byłby piękny
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。

Last edited by Gaga; 17-05-2011 at 15:30.
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 17-05-2011, 15:28   #32
Mistrali
Junior Member
 
Mistrali's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Chorzów
Posts: 285
Default

Quote:
Originally Posted by Konrad:) View Post
"Teoretycznie" to ja bym doceniła makiaweliczne zdolności "ktosia", gdyby ów był w stanie doprowadzić do sytuacji, że na tej konkretnej wystawie Amore Mio przegrałby z innym psem. A tak wygrał i .... tylko namieszał - na szczęście jedynie praktycznie - o teorię nie zahaczył.
Czemu wciąż wraca temat Amore Mio skoro wyjaśniło się już, że to nie o jego wygraną chodzi ? Chodzi o sędziowanie w zupełnie innej klasie...
__________________
''FLECTERE SI NEQUEO SUPEROS, ACHERONTA MOVEBO''
Mistrali jest offline   Reply With Quote
Old 17-05-2011, 15:44   #33
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Quote:
Originally Posted by Konrad:) View Post
Aaa... "teoretyczne" - to co innego; grunt tylko, żeby zawsze na czas wiedzieć, że się "ktoś" skompromitował (praktycznie, nieprawdaż?), bo to nie bozon Higgsa i do czegoś konkretnego trzeba nawiązać.
Prawdę mówiąc komentując post Daniela myślałam, że gospodarzem ringu była jakaś anonimowa osoba z lokalnego związku, która chciała się popisać, więc na ten temat zażartowałam. Do głowy mi nawet nie przyszło, że to ktoś ze świata wilczakowców!

Ale cóż, zawsze powtarzam, że każdy sądzi podług siebie... kto ma jakieś tam intencje będzie je też widział u innych

Ani nie wystawiam, ani nie hoduję, ani nie mam repa, ani szczeniaków do sprzedania czy egzaminów do zdania; wilczaka mam wyłącznie do kochania a moja suka nie stanowi dla nikogo konkurencji, więc naprawdę psie sprawy traktuję ze sporym dystansem.

Tym to wyznaniem kończę mój udział w dyskusji i życzę więcej poczucia humoru i mniej podejrzliwości.
__________________

Rona jest offline   Reply With Quote
Old 17-05-2011, 15:48   #34
Konrad:)
Member
 
Konrad:)'s Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Warszawa
Posts: 747
Send a message via Skype™ to Konrad:)
Default

Quote:
Originally Posted by z Peronówki View Post
1) Dlaczego sadzisz, ze mowa jest o Amore? Akurat nie o niego chodzi.... wiec PUDLO...
2) A tak z innej beczki: Zwyciezca Swiata to nie jest Swieta Krowa... Kazdy pies ma wady - nawet zwyciezcow uniwersum to nie omija..
To ja jeszcze raz zacytuję i wytluszczę Twój tekst - czyżbyś sądziła, że zaliczam się do statystycznej większości, która nie rozumie tego, co czyta ?

Quote:
Originally Posted by z Peronówki View Post
Ja stawiam na cos innego... i to ogromny komplement w strone Fenrira....
Wydaje mi sie, ze gospodarz obawial sie, ze jesli nie wplynie na sedziego i czegos nie zrobi (nie nagada na tego psa) to jego faworyt przegra z Czesiem... Stad to postepowanie, ktore bylo tak wysoko nieetyczne... Bo jesli sie chce pomagac sedziemu to warto skrytykowac (ocenic) fachowo wszystkie psy... A nie u jednego przyczepic sie szczegolow a u drugiego przymknac oko na ogromne wady....
Nie wiem, jaka była pełna stawka psów na wystawie ( o tym, że wygral Amore Mio przeczytałam na stronie hodowli), ale do głowy by mi nie przyszło, że porównujesz Fenrira ze szczeniakiem, u którego już widac ogromne wady...

Nie, nie uważam że zwycięzca świata nie może mieć defektów, bo takich psów nie ma nawet w Twojej hodowli, o czym mogłam przekonać się na "własnej skórze" , kiedy i Euryś i Eliś przegrali z Amore Mio na światówce w Bratysławie.

Quote:
Originally Posted by z Peronówki View Post
Skoro jest juz off: A gdzie robila? W Laboklinie? To ja slicznie prosze o wynik Ishtar... Fajnie by bylo, gdyby wyszlo to samo co u braciszka...
Aż tak intymnych kontaktów z hodowcą nie mam, aby zadawać niedyskkretne pytania... nie wykluczam jednak, że "DM" Ishtarki przyjdzie w tym samym czasie co wyniki Ibony... życzę , aby były takie jak u braciszka Imbusa, ale nawet jeśli będzie DM/N , to też świetnie wpiszą się w "peronówkową normę". Ishtar chyba " z Peronówki", a nie od macochy - prawda?
__________________
Eury z Peronówki
http://eury.zperonowki.com/
Konrad:) jest offline   Reply With Quote
Old 17-05-2011, 15:53   #35
Bajka
'Wilk z baśni' :)
 
Bajka's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Kraków / Żydów...i tak na zmianę:)
Posts: 749
Default

Quote:
Originally Posted by Wilu View Post
A ja cieszę się z naszego wystąpienia
A ja się też bardzo cieszę z Waszego kolejnego wystąpienia i baaaardzo fajnego opisu A najbardziej z tego, że dzielnie biegacie w ringu i z wystawy na wystawę uczycie się pokazywać co raz ładniej bo babiki to nauka po pierwsze, drugie i dziesiąte
Bardzo fajnie,że u młodego od początku wystawiania stopować trzeba eksplozję radości w kierunku sędziego, a nie co innego (i nie mam na myśli Boże broń, jakoby inne psy pokazywały się źle, gorzej czy cokolwiek innego.Po prostu najzwyczajniej, po ludzku cieszę się jak małe dziecko, że Lunarek ma taki fajny charakterek i że Michał go pokazuje na wystawach )
__________________

www.wilkzbasni.pl
Kalaratri z Peronówki (Furia) & Clair De Lune Srdcerváč (Luna) & Bazyliszek Wilk z baśni
Bajka jest offline   Reply With Quote
Old 17-05-2011, 15:57   #36
Wilu
Junior Member
 
Wilu's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Location: Brzeg
Posts: 53
Default

Moje porównanie do "pieska który był przed nami w klasyfikacji" tyczyło się pieska którego po prostu nie wiem jak się nazywa, a samo porównanie ze względu na to, że cieszę się że tym razem sędzina nie znalazła nic słabszego i nie było moim zamiarem wykazanie że Lunek był lepszy pod tym względem albo że ocena była niesprawiedliwa (końcowa) tylko w kwestii że sędzina nie pomijała "słabszych cech" bo jak na przykładzie innego pieska również je zauważała i komentowała, więc to był wyraz radości że Lunek na tym etapie ładnie się rozwija, za złe przedstawienie sprawy przepraszam.

Kwestie gratulacji zwycięzcom zazwyczaj na miejscu staram się załatwić.
Co do zwycięstwa czy też nie, powiem tylko że mi ono nie jest do szczęścia ani niczego potrzebne. Dla mnie wystawy są okazją żeby Lunek spotkał, poznał i pobawił się z innymi wilczakami, przy okazji dla mnie okazja też by kogoś poznać. Jako wystawca byłam (aż! ) 3 razy na wystawach nie znam się na tym. Miło mi jest poczytać czy usłyszeć opinie (z założenia) rzeczowego i znającego się sędziego czy sędziny co sądzi w miare obiektywnie na temat rozwoju itd mojego szkraba. A czy będziemy drudzy (zaczynamy się przyzwyczajać =] ) czy pierwsi czy gdzieś na końcu całkowitej klasyfikacji to mi to wsio rowno grunt że mały ma okazje spotkać innych podobnych sobie =]

A jeśli idzie o opis to z radością go przedstawię nie sądziłem że kogoś zainteresuje w kontekście dziwnego off-topu którego i tak nie pojmuje :P

Quote:
Dobry w typie, mocne szczenie, mocna głowa o db wyrazie, db(albo bdb trudno odczytać) do wieku rozwinięte ciało, db kość, db kątowanie i oś
Pozdrawiam
__________________
Anyż Lunar Wilk z Baśni
Wilu jest offline   Reply With Quote
Old 17-05-2011, 16:00   #37
GRABA
Senior Member
 
GRABA's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Sosnowiec
Posts: 1,687
Default

Witam!

Ja oświadczam, że gospodarzem ringu tam gdzie są csv byłam 1 raz........ czyli dawno temu
Kolejny na csv przewiduję dopiero na naszej I wystawie w moim mieście Sosnowcu czyli styczeń 2012
Gaga bardzo dziękuję za wspomnienie pozytywnych opinii na mój temat, to bardzo miłe

Gospodarz nie ma prawa krytykować psów na wystawie, to należy do sędziego!!!!

Fakt rola asystenta a gospodarza jest różna. Gospodarz ma zapewnić prawidłowość w przebiegu oceny, a asystent często proszony jest o wypowiedzenie się na temat np. wad psa do sędziego, bo asystent się uczy i na ringu działa niezależnie od gospodarza. Druga rzecz, to ludzie udzielający się w zk czyli tacy, którzy są otwarci na wiedzę sędziego, którzy i tak słyszą co pisane jest w kartę. Dobra wola sędziego jeśli chce w kilku słowach uzasadnić ocenę dzieląc się tym z gospodarzem (który w większości przypadków udziela się po to by zgłębiać wzorce), który w realu może się przekonać jak to faktycznie jest (i tu pip)- ja bardzo takie coś cenię. Bo mogę sobie skonfrontować w realu sucho wryty wzorzec.

Podsumowując, głośne komentarze na temat psa b. w złym guście

Aga vel shaluka, jak się bierzesz za coś to rób, to dobrze przecież łączy nas ta sama pasja - wierzę jednak, że następny Twój raz będzie lepszy

P.S. Czyli tak "poza" - Graba jaka bywa każdy wie: czyli pyskata i upierdliwa, ale w ringu zawsze patrzę na psy nie na właścicieli - co innego poza ringiem ( o "kurczem" właśnie uwiadamiam Was, że mam rozdwojenie jaźni)
__________________

http://darwilka.blogspot.com/


Last edited by GRABA; 17-05-2011 at 16:22.
GRABA jest offline   Reply With Quote
Old 17-05-2011, 16:04   #38
GRABA
Senior Member
 
GRABA's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Sosnowiec
Posts: 1,687
Default

Quote:
Originally Posted by Wilu View Post
A ja cieszę się z naszego wystąpienia
Bardzo fajnie, że Aga tym razem Bajka, na Ciebie trafiła

Ludzie, którzy potrafią dostrzec pozytywne zachowanie z wystawy na wystawę, to są bardzo wartościowi ludzie i zasługują na to by być właścicielami csv
__________________

http://darwilka.blogspot.com/

GRABA jest offline   Reply With Quote
Old 17-05-2011, 16:05   #39
Konrad:)
Member
 
Konrad:)'s Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Warszawa
Posts: 747
Send a message via Skype™ to Konrad:)
Default

Quote:
Originally Posted by Mistrali View Post
Czemu wciąż wraca temat Amore Mio skoro wyjaśniło się już, że to nie o jego wygraną chodzi ? Chodzi o sędziowanie w zupełnie innej klasie...
Bo ktoś na początku popełnił "błąd" odnosząc się do przegranej Fenrira (rywalizującego w championach z Amore Mio), potem ktoś będący w dobrym humorze troszkę sobie poteoretyzował i wyszło na to, że w ringu ogon macha psem , "gospodarz" doświadczonym sędzią; bardzo śmieszne i poza wszelkimi podejrzeniami (jakby się ktoś chciał czepiać)
__________________
Eury z Peronówki
http://eury.zperonowki.com/
Konrad:) jest offline   Reply With Quote
Old 17-05-2011, 16:09   #40
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by Wilu View Post
za złe przedstawienie sprawy przepraszam.
Albo ja za złą interpretację A przy okazji się rozpisałam, w każdym razie absolutnie nie miałam na celu z kolei Ciebie urazić, ale ponieważ mnie ruszyło, to bym pękła gdybym nie napisała
Cieszę się, że się powyjaśniało, może faktycznie kontekst tematu trochę niefortunny.
Gratulacje dla obu maluchów, które dzielnie się pokazują
I zobacz jaka radość "mamusi"
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org