Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Sport & trénink

Sport & trénink Českoslovenští vlčáci jako pracovní psi - jak cvičit, jak učit nové prvky, informace o soutěžích a zkouškách a výcvikových seminářích...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 22-11-2004, 11:26   #61
Zavisse
Junior Member
 
Zavisse's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 21
Default Kladno -> Radotín

To víš že jedu, přece vás nenechám všude kufrovat.
Akorát je to další cesta odkud pojedu domu 4. hodiny
Ale za tu psinu co užijeme to stojí!!!!!!! Záviš
Zavisse jest offline   Reply With Quote
Old 22-11-2004, 11:32   #62
Zavisse
Junior Member
 
Zavisse's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 21
Default Mapa 36

Sakryš to je další mapa, kde na to mám pořád brát??? Navíc se mi už nevejdou do šuplíku!!!

Ale zase nová mapa = nové kraje Tak zdar v pátek v Kladně! Záviš
Zavisse jest offline   Reply With Quote
Old 22-11-2004, 12:56   #63
Markéta....
Junior Member
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 6
Default

Ahoj všem!
Příští víkend s Vámi nejdu - jedu na Moravu. Moc mě to mrzí, ale nedá se to posunout. Takže příští víkend na Vás budu myslet a držet Vám palce, aby Vám vyšlo počasí a moc jste nebloudili.
Markéta

PS: Ale před Vánocema jdu určitě.[/img]
Markéta.... jest offline   Reply With Quote
Old 23-11-2004, 17:24   #64
juliana
Junior Member
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 52
Default

Ahoj!
Tak to zatím vypadá zase kolem šesti lidí, zlomila jsem i bráchu (prej když se jde přímo od baráku, tak že teda půjde...čili jen v neděli...ba ne, on má v sobotu turnaj floorballu
A v tu neděli možná i Ellen, prý když půjde i někdo pomalu
Jen ještě nevím co s Bruslařem a Vandalkou a KOUŘOU!

KOUŘO,
jdeš s námi?????

Julianne, Dizzy, Benji, Coddy, Terry + 7xS
juliana jest offline   Reply With Quote
Old 24-11-2004, 00:08   #65
Kouřa
Junior Member
 
Kouřa's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Location: Bøevnov
Posts: 7
Default

Ahoooj,
jak jsem tady o par prispevku vyse avizoval, mam v sobotu rachotu, ale protoze uz dlouho takovy nejaky trek chci urcite jit, tak v nedeli o me ucasti nepochybujte

Bude to pro nas s Kippem (muj sakal - rocni pubertacky Cvcko) takova generalka na tu prosincovou dvoudenni akcicku. Ani ne tak vzdalenostni generalka, jako spis spolecenska generalka (hlavne pro sakala)

Jedine co potrebuju jsou koordinaty nedelniho startu, abych mohl vymyslet jak se tam z Prahy objevim.

Uz se tesim.
Kouřa
Kouřa jest offline   Reply With Quote
Old 26-11-2004, 00:50   #66
Zavisse
Junior Member
 
Zavisse's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 21
Default

Hojky Kouřo, v neděli ráno (pravděpodobně kolem se vyráží z místa kousek od Berouna, pojedeš do Berouna-Popovice a pak asi kilometr na východ. Bližší info ti dá Jul, ale musíš jí zavolat, mám obavu, že se už do víkendu nedostane na net.
Tak čus v neděli ráno.
Zavisse jest offline   Reply With Quote
Old 29-11-2004, 10:03   #67
Zavisse
Junior Member
 
Zavisse's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 21
Default

Hojky všem.

Tak co nohy, ruce, ramena, a ostatní části těl?


To Kouřa: Pls pošli mi fotečky na [email protected] (640*480 75% jpg)
Zítra se pustím do stránek, dneska mám bohužel v programu už něco jiného. (Můžeš k nim vytvořit i popisky)

To Juli: Samozřejmě očekává příspěvek, a když ho pošleš rovnou v elektronický podobě, tak tam nenasekám chyby

Tak se mějte a ahoj.

Záviš
Zavisse jest offline   Reply With Quote
Old 30-11-2004, 15:18   #68
Zavisse
Junior Member
 
Zavisse's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 21
Default

Tak moje fotečky jsou na webu, tentokrát jich je jen 88 Co je s váma se všema??? Jste pošli na únavu nebo co? Je tu nějaké mrtvo, třetí příspěvek za sebou od jednoho, to už začíná smrdět spamováním
Zavisse jest offline   Reply With Quote
Old 30-11-2004, 16:10   #69
Markéta....
Junior Member
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 6
Default

Ahoj všem (i těm co neznám),
koukala jsem na fotky - jsou moc pěkné. Už se těším na povídání od Juliany. Kdepak jsou ty skály, co byly na fotkách?
Lituju, že jsem s Vámi nebyla. Ale příště už určitě jdu i s Ditou.

Markéta
Markéta.... jest offline   Reply With Quote
Old 30-11-2004, 17:26   #70
juliana
Junior Member
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 52
Default

Ahoj poutníci a vlci,

jsem moc ráda, že se víkendový pochod povedl i s mým naprostým organizačním selháním. Zachránili to jednotliví výborní lidi a krásná příroda, která kvete celoročně v okolí mého bydliště

Trochu vyčerpávající bylo stále hlídat Dizzyho nos, aby nebyl opět zabořen do Vandina pozadí... Ale neboj, Charlie, byli jsme oba rádi, že vy dva jdete

To Zavisse: snažila jsem se nastavit obrázek, ale zdá se, že je větší než 10kB !?!

Těším se do Krušných hor! Juliana
juliana jest offline   Reply With Quote
Old 30-11-2004, 20:24   #71
Kouřa
Junior Member
 
Kouřa's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Location: Bøevnov
Posts: 7
Default

Ahojte.
Dva dny jsem lezel jak mrtvej, az ted jsem se doplazil ke compu.
BA NEEE, BYLO TO MOC PRIMA. Teda az na pocatecni organizacni zmatky, kde se stale vnimam jako hlavni poskozeny a neda mi abych si trochu nevylil srdicko. No povazte:

Kdyz navrhnete organizatorovi akce ze se muzete pridat ke smecce druhy den rano v 9:00, 9:30, nebo 10:00 a on vas durazne upozorni ze se rano vyrazi v 8:00 takze jestli se chcete pridat tak at tam koukate bejt, a vy pak vstavate v nedeli v 5:50, abyste byli na miste urceni v 8:00, a jste tam, a smecka tam neni ani se neozyva, a po hodine usilovneho patrani pomoci zaznamniku a sms se zklamane vydavate sami na planovanou trasu, abyste se nasledne od vudce smecky ze sms v 9:45 dozvedeli ze si trochu vic schrupli a jeste nevyrazili, tak to je na zakousnuti

No nakonec to dobre dopadlo a nasledujici spolecne kilometry pozitivne prebili ten ranni holubnik. Harajici CVlcice Vanda se ukazala jako spolehliva mrkvicka pro meho CV oslika Kippika a ja poprve zazil jake to je kdyz tahne on mne a ne ja jeho. Tedy do kopce a po rovine lahoda, ale vysvetlete mu ze z kopce zabirat nemusi. A tak nejnamahavejsi pasaze meho prvniho 33km dlouheho DOG TREKKU byli vsechny "skopce" a jakoby to nestacilo zbytek smecky - zkuseni dog trrekovi harcovnici - zacali vsechny skopce sbihat. Takze suma sumarum: Trasa povedena, smecka prijemna, Kippova tazna sila uzasna, a moje prdelni svaly druhy den gumovy Vysledek: priste jdu zase!

Koura
Kouřa jest offline   Reply With Quote
Old 01-12-2004, 00:06   #72
Zavisse
Junior Member
 
Zavisse's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 21
Default

To Juli: Ten obrázek jsem ozkouĹĄel a je funkční, takĹže se musíĹĄ víc snaĹžit. A má jen tři kila.

To Marketka: Je to Jelínkův most nebo tak nějak, Juliana bydlí kousek tak by to měla vědět líp, já uĹž si to nepamatuju.

To Kouřa: Já jsem v sobotu vstával ve 4:55 a Julie také zaspala a jeĹĄtě mě poslala na jiné nádraĹží. TakĹže jsem tě asi trumfnul
Ani mě moc nepřekvapuje, Ĺže se jí podařil stejnej kousek dvakrát za sebou, asi se snaĹží abysme byli flexibilní a stále ve střehu. NejduleĹžitějĹĄí je Ĺže se nenudíme, a máme jí za to rádi.
Zavisse jest offline   Reply With Quote
Old 05-12-2004, 16:17   #73
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Vážení "dogtrekingáři" ,
fandíme tomuhle sportu, jako ostatně každé smysluplné aktivitě se psy. Ale bohužel tento server není obecným kynologickým serverem ale serverem, věnovaným československým vlčákům.
Doporučuji proto diskuzi o dogtrekkingu přesunout buďto na nějaký obecný server nebo na výborný server, specializovaný právě na podobné sporty http://www.mushing.cz. Na našem serveru uvítáme, pokud budete mít zájem o zveřejnění termínů Vašich akcí v termínovém kalendáři. Popř. pokud někdo z čévéčkářů nebo i "nečévéčkářů" bude mít zájem o publikaci článku o účasti ČsV na dogtrekkingu.
Tímto dělám krok, ke kterému saháme na našem serveru jen zcela výjimečně a jako administrátor toto téma zamykám. Zůstane tu ale nebude už dále pokračovat.

Pokud někdo z Vás téma otevře někde jinde, dejte mi vědět a já zde uvedu adresu nové diskuze aby se tam mohli zde diskutující a i další přesunout.

Doufám, že tento postoj pochopíte a nezanevřete na nás
Pavel jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org