Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Wychowanie i charakter

Wychowanie i charakter Jak poradzić sobie ze szczeniakiem, najczęstsze problemy z CzW, jak je rozwiązać, ....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 14-02-2006, 09:20   #1
maria_i_wilk
Junior Member
 
maria_i_wilk's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 387
Default wychowanie przez dorosle wilczaki

hej
tutaj macie stronke z tekstem o wychowywaniu przez wilczaki. jesli chcecie cos dodac to bardzo prosze.
http://dogobserver.com/aktualnosci.htm

przemku chetnie bym dodala jeszcze to jedno zdjecie - przyszpilenia w locie, ale masz je tylko na filmiku z podworka z tych szczeniat. wyglada to tak - w przelocie dorosly pies lapie zebami na ulamek sekundy leb szczeniaczka, ktory po prostu sobie idzie. w tym czasie (chwycenia) dorosly nie zmienia tempa kroku i odchodzi nie zwracajac juz dalej uwagi na szczeniaczka.

a moje ulubione fotki - to te dwa na kanapie w ucieczce przed harpiami i bolo z polozonymi w przerazeniu uszami... ;o))))
maria i wufi
maria_i_wilk jest offline   Reply With Quote
Old 14-03-2006, 18:25   #2
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default wychowanie przez dorosle wilczaki

Quote:
Originally Posted by maria_i_wilk
przemku chetnie bym dodala jeszcze to jedno zdjecie - przyszpilenia w locie, ale masz je tylko na filmiku z podworka z tych szczeniat.
Z tym byl klopot, bo wyparowal nam snieg, a fotki na blocie wygladaja nieciekawie..... Ja wiem, ze male maja frajde jak moga sie taplac w kaluzach, ale gdy da sie cos takiego na internet to potem trzeba sie ostro tlumaczyc "w jakich to warunkach trzymane sa szczeniaki, ze jak to moze byc hodowla domowa"....

Quote:
Originally Posted by maria_i_wilk
a moje ulubione fotki - to te dwa na kanapie w ucieczce przed harpiami i bolo z polozonymi w przerazeniu uszami... ;o))))
Ja ciagle zastanawiam sie, czy Bolo jest dumny ze swojego stada i po prostu gra niedotykalskiego szefa, czy male 'smierdziele' budza w nim wstret czy tez rzeczywiscie sie boi tej bandy piranii.....
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org