Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Chov

Chov Informace o chovu, výběru, odchovech....

View Poll Results: Souhlasíte s tím, aby køí¾enci kanadské vlèice a NO bez PP byly zapisováni v registru ÈsV ?
ano 15 17.86%
ne 69 82.14%
Voters: 84. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 05-11-2009, 14:54   #121
yzengrin
Member
 
yzengrin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: CZ
Posts: 543
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel View Post
Danielo, nekonstruuj, já jsem nic takového tentokrát neměl na mysli.



To skutečně nejsme, yzengrin by měla občas na nějakou čévéčkářskou klubovou akci dojet a poznala by realitu a až poté psát
..není to tak dávno, co jsem na jedné akci byla. Dost mě znechutila...Nebojte se, jinak bych to nepsala
yzengrin jest offline   Reply With Quote
Old 05-11-2009, 15:04   #122
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

No jestli myslíš Hořovice, tak se nedivim tomu, žes byla slušně řečeno znechucená... nebyla jsi sama
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 05-11-2009, 15:33   #123
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by yzengrin View Post
...jo, tohle je mi jasné, ale není mi jasné, když teda Pavel mluví tak otevřeně a říká, co si opravdu myslí, tak proč se Tě na to nezeptá přímo? Bez "ochrany" internetu..ono na netu se strašně snadno píše..ale v reálu už si člověk tolik netroufne...o to se mi jedná
Nemám problém si to vyříkat osobně a také problémy nahlas a veřejně říkám. Tady na netu to má jednu obrovskou výhodu - co je psáno, to je dáno. A už nikdy nemůžeš popřít to, co jsi napsala, což u soukromého rozhovoru samozřejmě můžeš kdykoliv.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 05-11-2009, 18:03   #124
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel View Post
Danielo, nekonstruuj, já jsem nic takového tentokrát neměl na mysli.
To je zřejmě místo omluvy za tvé vykonstruované lži o mě ... bez komentáře.
Odcházím z Pavlače.
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 05-11-2009, 19:05   #125
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by CDaniela View Post
To je zřejmě místo omluvy za tvé vykonstruované lži o mě ... bez komentáře.
Odcházím z Pavlače.
Nevím, Mutary byly tak utajené, že dodes se přesně neví, kdo je čí majitel. Pokud je to skutečně tak, žes jen předváděla, tak OK. Ale bohužel ses do toho zapojila a tedy asi už nedokážeš nic, protože dodnes jsou některé Mutary napsány na někoho jiného, než u koho skutečně jsou. Prostě kolem tohoto podvodu si každý ušpinil ruce a pokud je v tom nevinně, tak bohužel tím, že vše je dodnes zahaleno mlčením, mlžením a podvody se těžko špína smývá nebo popírá.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 05-11-2009, 19:20   #126
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel View Post
a tedy asi už nedokážeš nic
Pravdu jsem tu napsala jen proto, žes mě křivě osočil, jinak vůbec nemám potřebu někomu něco dokazovat. Snažím se odchovávat, jak to nejlíp umím, československé vlčáky a tak to i zůstane.
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 05-11-2009, 21:59   #127
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Pavle, dotazují se mě lidi emailem, kde je pravda.
Přehnals to, DLUŽÍŠ MI OMLUVU!
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 05-11-2009, 22:10   #128
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by CDaniela View Post
Pavle, dotazují se mě lidi emailem, kde je pravda.
Přehnals to, DLUŽÍŠ MI OMLUVU!
Danielo, ani já nevím, kde je pravda. Jak jsem napsal, bohužel ses veřejně k Mutarám přihlásila a veřejně se s nimi předváděla. Navíc na každé čévéčkářské akci jsi vždy, alespoň část akce stranou v hloučku těch, kteří se o Mutary zasloužili a kteří je obhajují. S chovatelkou Mutar jsi také, pokud se tedy nemýlím, na jednom pracovišti (ČZU) takže se nediv, že je to mnoho náhod najednou. Soukromou poštu si vyřizuj sama, nevím, co s ní mám společného ?
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 05-11-2009, 22:34   #129
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Nechápu tvůj styl myšlení. Vymyslel jsi si (a ty to dobře víš) že vlastním Mutaru, opravdu mě tím můžeš poškodit, čekám omluvu.
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 06-11-2009, 00:01   #130
Monika
Junior Member
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 346
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel View Post
Danielo, ani já nevím, kde je pravda. Jak jsem napsal, bohužel ses veřejně k Mutarám přihlásila a veřejně se s nimi předváděla. Navíc na každé čévéčkářské akci jsi vždy, alespoň část akce stranou v hloučku těch, kteří se o Mutary zasloužili a kteří je obhajují. S chovatelkou Mutar jsi také, pokud se tedy nemýlím, na jednom pracovišti (ČZU) takže se nediv, že je to mnoho náhod najednou. Soukromou poštu si vyřizuj sama, nevím, co s ní mám společného ?

Myslíš v hloučku s panem Hartlem?
Pro oživení tvé poškozené a nemocné paměti ti připomínám, že pan Hartl je především tvůrce plemene ČSV. A to, že nechápeš systém registrů, proč FCI zápisy psů bez p.p. umožňuje a omíláš pořád do kola slovo " Mutara " je tvá nová obsese a tvůj vlastní problém.
Normálního člověka a chovatele, který umí počítat do 5, nemůžou registry vůbec vyvést z míry a nijak ohrozit, pokud je vůbec slovo " ohrozit " to správné.... Jen lidská blbost, tak s tou si nikdo poradit neumí a ta ohrožuje kde koho...

Je naprosto zbytečné se dožadovat omluvy či nápravy, Danielo, opravdu se ti divím, že s demagogem vůbec vstupuješ do diskuse.

Last edited by Monika; 06-11-2009 at 00:04.
Monika jest offline   Reply With Quote
Old 06-11-2009, 00:33   #131
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Pavle když se nad tím zamyslíš, tak možná přijdeš na to, že jsi hodně přestřelil. Mutary jsou kapitola sama o sobě a přidávat polopravdy nebo lži vyjde nastejno jako veškeré skutečnosti zatajovat. Ze statutu Moderátora bych si ze hodně rozmyslel, jestli někoho takhle pošpiním. Jestli máš důkaz, že je Daniela majitelkou nebo spolumajitelkou některé z Mutar, pak beru všechno zpět a budu rád, když ho zde předložíš. V opačném případě dělej. jak uznáš za vhodné.
Jestli šlo jen o to předvedení, tak letos v Jevišovicích na speciálce taky pí. Ing. Soukupová předváděla Verona z Molu Es a přišla k tomu prakticky jak slepá k houslím. Kdybych měl psa přhlášeného na výstavu a zdravotní stav mi nedovolil ho předvést, byl bych rád za kohokoliv, kdo by ho předvedl s jiným úmyslem než toho psa poškodit.

Beztak u tohoto tématu už se mi nějaký čas zdá adekvátní heslo p. Schwarzenberka "Když se řeší kraviny, spím"
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 06-11-2009, 09:22   #132
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Pavle, jestli se mi veřejně neomluvíš a nenapíšeš že sis tuhle lež vykonsruoval opravdu přemýšlím o žalobě. Nadělal jsi mi mnoho problémů.
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 06-11-2009, 09:58   #133
alexa
Junior Member
 
Join Date: Jul 2014
Posts: 384
Default

Quote:
Originally Posted by RadeKKK View Post
Opět se mýlíte.( Nic proti Vám pane Skoupý). První tábor v Jetřichovicích BYL pořádán KCHČSV. Bonitace byla předem oznámena a členskou schůzí na jaře v Hostivicích schválena.
Takže ještě se vrátím ke včerejšku - doma jsem se díval do Zpravodajů. LVT Jetřichovice byl skutečně pod záštitou KCHČSV, bonitace na táboře byla ze Zpravodaji oznámena (Z 2/2004). Tedy se ještě jednou omlouvám za mylnou informaci, kterou jsem uvedl.

Ve výsledcích z této bonitace jsou ve Zpravodaji Z 3/2004 uvedeny feny Bernie z Uher, Kira (It), a Upstream Arimminum. O Ave Lupo Mutara a Audrey Lupo Mutara tam ale není ani zmínka.

Karel Skoupý
alexa jest offline   Reply With Quote
Old 06-11-2009, 10:21   #134
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by CDaniela View Post
Nechápu tvůj styl myšlení. Vymyslel jsi si (a ty to dobře víš) že vlastním Mutaru, opravdu mě tím můžeš poškodit, čekám omluvu.
Já jsem si to nevymyslel. Já jsem Tě s Mutarou viděl (na výstavě) a navíc jsem to, že jsi (nebo byla) majitelkou, slyšel i z jiných úst takže to není můj výmysl.

Quote:
Originally Posted by CDaniela View Post
Pavle, jestli se mi veřejně neomluvíš a nenapíšeš že sis tuhle lež vykonsruoval opravdu přemýšlím o žalobě. Nadělal jsi mi mnoho problémů.
Jak jsem napsal, žalobou mi, prosím, nevyhrožuj. Vždy na takové výhružky odpovídám stejně - pokud myslíš, že jsem Tě poškodil, zažaluj mne, ale jen tím vyhrožovat je směšné.
Jinak se doporučuji se poradit třeba s Monikou (s ohledem na její příspěvek). Jak tě může poškozovat to, že Tě někdo považuje za majitelku feny legálně zapsané do registru ? Jak Tě může poškozovat to, že Tě někdo považuje za účastnici pokusu, který údajně schválil KCHČSV ? Ale dělej jak myslíš.

Quote:
Originally Posted by Monika View Post
Myslíš v hloučku s panem Hartlem?
Á opět tu máme staré zaklínadlo a ochranný štít před všemi. Ne moniko, pan Hartl se na rozdíl od Tvé partičky baví také s ostatními. Myslím že všichni znají ten na bonitacích a výstavách občas pokřikující hlouček.

Quote:
Originally Posted by Monika View Post
A to, že nechápeš systém registrů, proč FCI zápisy psů bez p.p. umožňuje a omíláš pořád do kola slovo " Mutara " je tvá nová obsese a tvůj vlastní problém.
Tak ještě jednou. Mutary byly definovány jako pokus s přenosem DKK. S ČsV nemají nic společného, protože se jedná o křížení vlka a křížence s nedoloženým původem. K takovým zápisům sloužil v době, kdy byli zapisováni zvláštní registr "Z". Pomocný registr "P" sloužil a slouží výhradně pro zápis jedinců, kteří jsou určeni k přikřížení do populace toho určitého plemene, u jehož plemenné knihy je pomocný registr veden (proto se jmenuje "pomocný"). Jenže ono to je trochu jinak. Jak se může každý přesvědčit, tak otec štěňat je v přihlášce vrhu označen jako "ČsV bez PP" jednoznačně proto, aby tato štěňata mohla být zapsána do registru "P" a aby se tedy nejednalo o jakýsi pokus, ale od počátku jednoznačně o snahu jejich potomky dostat do populace ČsV.


Quote:
Originally Posted by Monika View Post
Normálního člověka a chovatele, který umí počítat do 5, nemůžou registry vůbec vyvést z míry a nijak ohrozit, pokud je vůbec slovo " ohrozit " to správné.... Jen lidská blbost, tak s tou si nikdo poradit neumí a ta ohrožuje kde koho...
No to je vidět v Itálii, kde se potomci Mutar už nekontrolovaně množí dále.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 06-11-2009, 10:51   #135
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel View Post
Já jsem si to nevymyslel. Já jsem Tě s Mutarou viděl (na výstavě) a navíc jsem to, že jsi (nebo byla) majitelkou, slyšel i z jiných úst takže to není můj výmysl.
Vystavovat cizí psy je naprosto běžné.
Snažíš se přehodit svou vinu na někoho jiného, anonymního.
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 06-11-2009, 10:53   #136
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by CDaniela View Post
Vystavovat cizí psy je naprosto běžné.
Snažíš se přehodit svou vinu na někoho jiného, anonymního.
O nic se nesnažím. Jestli Tě Mutara tak poškozuje, zařiď se podle toho.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 06-11-2009, 11:00   #137
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel View Post
O nic se nesnažím. Jestli Tě Mutara tak poškozuje, zařiď se podle toho.
Nemá co zařizovat, Mutara mě nepoškozuje, nemá jak, ty mě poškozuješ.
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 06-11-2009, 11:15   #138
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Quote:
Originally Posted by pavel View Post
já jsem tě s mutarou viděl (na výstavě) a navíc
Jednou před 6ti lety a teď to vytahuješ! Načasoval sis to skvěle...
Odchovat exteriérově kvalitní zvířata a Světového vítěze se nevyplácí, lidská zloba a závist je nekonečná.
__________________
Daniela


Last edited by CDaniela; 06-11-2009 at 11:18.
CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 06-11-2009, 11:24   #139
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by CDaniela View Post
Nemá co zařizovat, Mutara mě nepoškozuje, nemá jak, ty mě poškozuješ.
Nějak nechápu, čím tě poškozuju ? OK, když Tě poškozuju tím, že jsem napsal, že jsi majitelkou legálně zapsaného zvířete které se Ti tak líbí, že jsi ho předváděla, tak konej a zažaluj mne.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 06-11-2009, 11:29   #140
saschia
Member
 
saschia's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Bratislava
Posts: 936
Send a message via Skype™ to saschia
Default

Pavel, tiez si myslim, ze tvrdit, ze Daniela bola majitelkou alebo spolumajitelkou Mutary, len na zaklade jedneho predvedenia a klebiet na zaklade JPP (jedna pani povedala) je trochu silna kava aj na investigativneho novinara. To by niekto mohol povedat se som bola spoluucastnik unosu sampionky a niekolkonasobnej BOB Cayi len zato ze jej moj kamos robil vodica na SVP.
__________________
Saschia
(Sasa Zahradnikova)
http://www.chiens-loup-tchecoslovaqu...ei-et-damon.ws
saschia jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org