Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Różne

Różne O wszystkim co jest związane z CzW

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 10-05-2012, 16:48   #1
Fenka
Junior Member
 
Fenka's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 4
Default Sandomierz-przytulisko do likwidacji!!!

Witam.


Zapoznajcie się proszę z tym linkiem:
http://www.sspz.com.pl/actions
lub:
http://pl-pl.facebook.com/Przytulisko.na.Wisniowej


Mam z przytuliska moja Saszkę. Byłem tam dwa razy, raz w zimie a drugi nie tak dawno bo w kwietniu. Widziałem warunki w jakich są trzymane psiaki i jaką opieką są otoczone. Gdyby nie daj Boże przyszło mi kiedyś oddać psa a żaden ze znajomych nie mógłby się nim zaopiekować...oddałbym właśnie tam!

Psy maja dobre warunki, są otoczone fachową opieką...miłością. Ludzie prowadzący przytulisko nie robią tego na etacie. Są to wolontariusze którzy robią to z serca.

Na ten przykład moja Saszka trafiła do przytuliska z pękniętą miednicą i złamaną przednią łapą. W "normalnych" okolicznościach została by z miejsca uśpiona bo pies nie rokował. Przytulisko współpracuje z gabinetem weterynaryjnym, ma kontakty z ludźmi którzy mogą i w razie potrzeby dają schronienie psiakom wymagającym szczególnej opieki. Sasza dostała swoją szansę, wykurowała się w domu tymczasowym po czym wróciła do przytuliska. Zrobiono Saszce fotki i wpuszczono w internet. Tak ją znaleźliśmy.
Sasza biega skacze i prawie pływa Chodzimy na spacery, ganiamy dziki i insze leśne stwory. Tarzamy się w smierdzidłach...psujemy meble itd.

Przytulisko jest potrzebne.
Napiszcie kto może do Sandomierskich włodarzy, może to przyniesie efekt.

pozdrawiamy
Fenka jest offline   Reply With Quote
Old 10-05-2012, 20:47   #2
Bajka
'Wilk z baśni' :)
 
Bajka's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Kraków / Żydów...i tak na zmianę:)
Posts: 749
Default

Podpisuję się pod słowami Wojtka. To nie jest zwykłe schronisko do "gromadzenia psów" ani "fundacyjka" do zarabiania pieniędzy na ludzkiej litości. To faktycznie jest miejsce, gdzie się dba i gdzie się REALNIE POMAGA!
Od nas maile do Urzędu Miasta w Sanoku poszły już z samego rana.
__________________

www.wilkzbasni.pl
Kalaratri z Peronówki (Furia) & Clair De Lune Srdcerváč (Luna) & Bazyliszek Wilk z baśni
Bajka jest offline   Reply With Quote
Old 11-05-2012, 22:46   #3
maria
Junior Member
 
maria's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 170
Default

Quote:
Originally Posted by Bajka View Post
Podpisuję się pod słowami Wojtka. To nie jest zwykłe schronisko do "gromadzenia psów" ani "fundacyjka" do zarabiania pieniędzy na ludzkiej litości. To faktycznie jest miejsce, gdzie się dba i gdzie się REALNIE POMAGA!
Od nas maile do Urzędu Miasta w Sanoku poszły już z samego rana.
Bajka, nie wiem czy to tylko przejęzyczenie w poście, ale miało być do Sandomierza, a nie do Sanoka...
maria jest offline   Reply With Quote
Old 11-05-2012, 22:56   #4
Bajka
'Wilk z baśni' :)
 
Bajka's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Kraków / Żydów...i tak na zmianę:)
Posts: 749
Default

Przejęzyczenie, przejęzyczenie oczywiście Biję się w pierś za błądTyko,ze się kapnęłam już po długim czasie i nie dało rady edytować. Oczywiście, o Sandomierz chodziło,jak w temacie Mea culpa

Swoją drogą, zamieszanie koło całej sprawy pomogło - władze bezterminowo wycofały się z idiotycznych decyzji wywozu psiaków do Białogardu (nie do Białowierzy ani do Białegostoku-sprawdziłam 3x czy nie pomyliłam znowu nazwy )

PS. Genewę z Genuą też mylę
__________________

www.wilkzbasni.pl
Kalaratri z Peronówki (Furia) & Clair De Lune Srdcerváč (Luna) & Bazyliszek Wilk z baśni
Bajka jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org