Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Wychowanie i charakter

Wychowanie i charakter Jak poradzić sobie ze szczeniakiem, najczęstsze problemy z CzW, jak je rozwiązać, ....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 17-09-2008, 10:03   #61
aneta1
Member
 
aneta1's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Location: Będzin
Posts: 708
Send a message via Skype™ to aneta1 Send Message via Gadu Gadu to aneta1
Default

Quote:
Originally Posted by Grin View Post
Eee, spacer to najmniejszy i najprzyjemniejszy "pikuś" moim zdaniem. Myślałam raczej o takiej sytuacji, gdy np.:
Starsze dziecię przychodzi z przedszkola i woła: "mamo na jutlo musimy psynieść do psedskola ludki z kastanów". Siadasz więc i robisz z dzieckiem te ludki, w tym czasie młodsze dziecię i wilczak szaleją a Ty nie wiesz, czy się masz rozdwoić, a najlepiej roztroić.
Oczywiście na wszystko jest rada, ale tak jak mówię, trzeba to wziąć pod uwagę, bo synek najpierw będzie musiał robić ludki, potem dojdzie pomoc w polskim i matmie, a w tzw. międzyczasie młodszy znowu będzie na etapie "ludków" itd., itd, itd,
Chyba trochę przesadzasz
Ja mam męża ,2 dzieci ,3 psy i jakoś wszystko się ułożyło Ale ostrożności nigdy nie za dużo
__________________


aneta1 jest offline   Reply With Quote
Old 17-09-2008, 10:17   #62
aflorian
Junior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Szczecin
Posts: 23
Send Message via Gadu Gadu to aflorian
Talking

Quote:
Originally Posted by aneta1 View Post
Ja mam męża ,2 dzieci ,3 psy i jakoś wszystko się ułożyło Ale ostrożności nigdy nie za dużo

No i wszystko jasne
aflorian jest offline   Reply With Quote
Old 17-09-2008, 11:14   #63
Grin
Wilkokłak
 
Grin's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Katowice
Posts: 2,220
Default

Quote:
Originally Posted by aneta1 View Post
Chyba trochę przesadzasz
Ja mam męża ,2 dzieci ,3 psy i jakoś wszystko się ułożyło Ale ostrożności nigdy nie za dużo
Gratuluję
Nie chodzi o to, że demonizuję sprawę i że jedno drugie wyklucza; wręcz przeciwnie, przecież sama napisałam:
Quote:
Oczywiście na wszystko jest rada
, tylko to co jednemu się udaje świetnie, innemu niekoniecznie. Różnie to bywa. Są tacy, dla których jedno dziecko bądź jeden pies to już zbyt dużo dla skołatanych nerwów, inni potrafią sobie dać radę z całą gromadką i mają przy tym jeszcze świetną zabawę.
Po prostu trzeba trzeźwo ocenić swoje własne siły, cierpliwość, czas i umiejętności.
Grin jest offline   Reply With Quote
Old 17-09-2008, 21:53   #64
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by aneta1 View Post
Chyba trochę przesadzasz
Ja mam męża ,2 dzieci ,3 psy i jakoś wszystko się ułożyło Ale ostrożności nigdy nie za dużo
Aneta ty to byś mogła z całym przedszkolem iść na spacer i przy okazji przypilnować sworę wilczaków. Jeszcze byś w miedzyczasie myślała co im wszystkim zaserwować na obiad. :d
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 18-09-2008, 15:52   #65
justi
Junior Member
 
justi's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: dortmund
Posts: 143
Send Message via Gadu Gadu to justi
Default

witam was,
dopiero od wczoraj mam znowu internet i czytalam co do wilczaka i dzieci.
ja moge tylko mowic jak u mnie jest. mam syna co ma 3 lata i corke ma rok. eli doszla do rodziny jak miala 5 miesiecy...
i moge powiedziec ze jest wrzystko super, na poczatku jeszcze nie zwracala uwagi na mala i ja przewracala ale to juz jest bardzo zadko, tak ze pierwsze 2 tygodnie bala sie bardzo o karme i warczala. mojego syna to eli bardzo za nim jest. tam gdzie on to ona tez,nawet jak jej niechcacy krzywde zrobil to zachowala sie super.
biore elunie tak ze do przeczkola po malego. na poczatku jak widziala tyle dzieci to byla niepewna a po miesiacu sie przyzwyczaila i sie cieszy jak moze ze mna tam isc bo wie ze chociaz maluchy glosne sa rzucaja jej patyczki....
jestem szczesliwa taka kochana psiunie miec.....
justi jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org