Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Wystawy

Wystawy Nasze sukcesy wystawowe, jak przygotować CzW, jak wystawiać....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 14-09-2008, 16:33   #21
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default

Jesli chodzi o wczoraj to Kala, mimo trzeciego miejsca otrzymala swietny opis: " Doskonałego formatu, o doskonale zapowiadającej się suczej głowie, bardzo dobrej górnej i dolnej linii. Doskonałe kątowanie kończyn, jednak również nieco mało skoordynowana." Czyli, jak powiedziala do mnie sędzina: zeby choc na chwilę jednak ustała, bo praktycnzi enie do oceny w statyce... Dziś już było lepiej, ale i tak ADHD dalo o sobie znac, wiec nie dziwimy się w cale, że slicznie pokazujaca się K-lee znów zgarneła zwyciestwo, ta to ma wystawy i prezencje we krwi

Ish wczoraj spiochowata, dziś, może dlatego, ze było chlodniej, a moze dlatego, ze podczas oceny Kali nie było w zasięgu wzroku, pokazała się lepiej, choć tez nie do konca. Ech, mogly by sie pouzupelniac te moje suczyska, przyciagam przeciwnosci

Ilmarinienowi oczywiscie wielkie OOOLBRZYMIE GRA-TU-LA-CJE, teraz chłopak wyglda naprawde WOW!, z idealną ilością futra i postawa: ja tu jestem men. Ale trzeba popracowac nad jego "przerazajaca agresywnoscia"
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."
shaluka jest offline   Reply With Quote
Old 14-09-2008, 17:33   #22
btd
złośliwy krasnolud
 
btd's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 705
Default

Quote:
Ale trzeba popracowac nad jego "przerazajaca agresywnoscia"
Taaa, ja tej mądrej pani proponowałbym popracować nad zmniejszeniem ilości używanych kosmetyków - pianka, talk, spray. To jest dopiero żałość.
__________________
CIRI Wilk z Polskiego Dworu [']
btd jest offline   Reply With Quote
Old 14-09-2008, 19:50   #23
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default

Dla mnie godna byla politowania ta baba, te jej teksty i miny, nawet na Kale patrzyla jakby mala jej pol rodziny skarpetką wybila. Wkurza mnie takie odgorne oceniania wilczakow, ze niby albo takie straszne agresory albo ze takie strachliwe.. One przynajmniej sa oceniane za to jakie są, a nie za to jak są "zrobione".
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."
shaluka jest offline   Reply With Quote
Old 14-09-2008, 20:40   #24
btd
złośliwy krasnolud
 
btd's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 705
Default

Wiesz, jak ktoś godzine trefni psa przed pokazaniem, stosując tyle różnych kosmetyków, to wiadomo że nie zrozumie jak psy przed pokazywaniem mogą się bawić, o zgrozo jeszcze tarzając się po ziemi. No a tutaj jeszcze dochodzi fakt że to są zabawy wilczakowe :->
__________________
CIRI Wilk z Polskiego Dworu [']
btd jest offline   Reply With Quote
Old 14-09-2008, 20:43   #25
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

a mozna poproszyc o wieciej info o co tu chodzi?
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 14-09-2008, 20:53   #26
aneta1
Member
 
aneta1's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Location: Będzin
Posts: 708
Send a message via Skype™ to aneta1 Send Message via Gadu Gadu to aneta1
Default

To proste pewna pani posiadająca chyba to były owczarki nizinne ? dnia 13-09-2008 przegrała z rwetesem w konkurencji na Najlepszą Parę z kim z WILCZAKAMI więc swoją frustrację wyładowywała na wszystkich wilczakach przez 2 dni
__________________


aneta1 jest offline   Reply With Quote
Old 14-09-2008, 20:58   #27
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default

Daiva, szkoda aż gadać, poprostu baba patrzyla na wilczaki jak na jakies wybryki natury, ktore we krwi maja tylko mord. A sama swoje psy traktowala jak jakies maskotki: zakaz wychodzenia na trawe, bo przeciez wyprane nie moga sie pobrudzic,a potem jeszcze tysiace szczotkowan, tapirowania, lakierow, talku, pianki, psy na pyskach zarnowane, ale to my jestesmy ci zli i z takimi groznymi psami to na wystawie tylko w kagancach powinnismy psy prowadzac.
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."
shaluka jest offline   Reply With Quote
Old 14-09-2008, 20:59   #28
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default

to byly akurat aussie, ale to nie o to chodzi tylko o to jej podejscie i teksty
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."
shaluka jest offline   Reply With Quote
Old 14-09-2008, 21:33   #29
Gia
K-Lee Family
 
Gia's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Location: Wrocław
Posts: 2,400
Send a message via Skype™ to Gia Send Message via Gadu Gadu to Gia
Default

Dziękujemy wszystkim za wspaniale spędzony weekend K-lee padnięta, my też, a jutro na wakacje
Gratulacje dla wszystkich!!! To był chyba wilczakowy weekend
Nie wiem co dziś było na finałach bo nie mieliśmy już siły zostać...
Aaaa.... o tym, że K-lee i Czambor poza sobą świata nie widzą to wzyscy wiedzą, ale dzisiaj, gdy zabrakło Czambora i Hery, K-lee wspaniale się bawiła z Zygzakiem!!!!!

Teraz tydzień odpoczynku i spotkamy się w Sulejowie
__________________

Gia, K-lee Vornja z Peronówki & Gran Rosa Amiga Atropa Bella Donna...
Gia jest offline   Reply With Quote
Old 14-09-2008, 23:46   #30
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

To wszystko było nie tak. Pani w Świerklańcu już miała 3 miejsce na pare chodowlaną gdy doszła 6 para do oceny i niestety Pani spadła poza nawias. Oczywiście wilczaki wygrały.
Ja dzis rano jak rozkładałem koc obok tej Pani miałem 30 minutowy komentarz jakiego mam morderce bo ona widziała jak te psy są agresywne do innych psów i ludzi. Kazała mi się przejsć z moim psem na spacer bo ona po ogonie wie, ze on chce isć. Wieć jeje odpowiedziałem, ze wilczaki w ten sposób po ogonie okazują zupełnie coś innego.
Potem jak przechodziła ze swoimi psami to kazała im nie patrzeć na mojego, a jak zjawili się wszyscy i Pani zobaczyła, ze psy się bawia i tarzają dostała prawie palpitacji, ze jej piękne wypudrowane, w lakierze mogły by się nauczyć i niedajboże ubrudzić. Wszystkim pytającym opowiadała jakich to ona ma morderców obok siebie i jakie to są agresywne psy i tak wogóle to kto nas tam wpóścił. To by było w skrócie. Jednak jak Zygzak został najlepszym psem w rasie to Pani zmieniła zdanie i zaczeła do niego cmokać. Szkoda, ze jej wtedy nie pokazał jaki to on jest agresywny .
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 14-09-2008, 23:49   #31
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Ja też dziękuje wszystkim za wspaniałe 2 dni zabawy. Moja mysza jest padnięta i cały czas wzdycha. Oczywiście wiadomo za kim. Dziś mu sie nawet pomyliło coś bo Przemkowi nie pozwolił odejsć za potrzebą. On chyba chce na siłe zmienić właściciela. Jeszcze raz dzieki wszystkim za wspólną zabawe i miłe towarzystwo.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 14-09-2008, 23:49   #32
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

a moze ona byla z sukienka???to nastepnym razem jade z Gierka on uwielbia ta zabawe "co mas pod spudnica " mysle ze zapamietala ta Pani wilczaki na dluuugie lata
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 14-09-2008, 23:53   #33
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Daiva przestań przecież była by to pierwsza ofiara śmiertelna wilczaka. Pani i tak ledwo co przeżyła ich obecnosć.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 15-09-2008, 10:28   #34
DORA
Member
 
DORA's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 993
Default

Łoooooo.... ale super !!!!! takie wyniki na wystawach - wielkie gratulacje dla wszystkich ( no i zawsze dodaje że szczególnie cieszą nas zwycięstwa naszego rodzeństwa a wielkie gratulacje dla Jabba )
DORA jest offline   Reply With Quote
Old 15-09-2008, 10:43   #35
aneta1
Member
 
aneta1's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Location: Będzin
Posts: 708
Send a message via Skype™ to aneta1 Send Message via Gadu Gadu to aneta1
Default

Dora a może by tak ty się trochę pochwaliła bo mnie dzisiaj zatkało z radości jak zobaczyłam i proszę o zdjęcia GRATULACJE
__________________


aneta1 jest offline   Reply With Quote
Old 15-09-2008, 12:06   #36
DORA
Member
 
DORA's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 993
Default

dzięki za gratulacje - fotki były ale się rozmyły i to dosłownie a pogodę mieliśmy "" butelkową "" lało jak z konewki więc fotki mało wyrażne - jedną z wielu wrzucę to sama zobaczysz
DORA jest offline   Reply With Quote
Old 15-09-2008, 17:55   #37
btd
złośliwy krasnolud
 
btd's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 705
Default

Moje fotki z wystaw są już na moim koncie na flickr
Wystawa w Świerklańcu:
http://flickr.com/photos/berserkr/se...7607302014361/

Wystawa w Świętochłowicach:
http://flickr.com/photos/berserkr/se...7607301499476/
__________________
CIRI Wilk z Polskiego Dworu [']
btd jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org